"2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Байзақ ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 642 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 ақпандағы № 82 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 наурызда № 3002 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысына сәйкес, Байзақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений в постановление акимата Байзакского района от 10 декабря 2015 года № 642 "Об организации общественных работ на 2016 год"
Постановление акимата Байзакского района Жамбылской области от 25 февраля 2016 года № 82. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 марта 2016 года № 3002
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении", статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Байзакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Байзақ ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы "2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде 2015 жылы 29 желтоқсанда № 2883 тіркелген, 2016 жылғы 1 қаңтарда "Ауыл жаңалығы" - "Сельская новь" газетінде жарияланған) № 642 қаулысына төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
қаулымен бекітілген "Ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс" қосымшасындағы 1, 3, 6, 9, 10, 11, 13, 16 тармақтары төмендегідей жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1
"Бәйтерек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалауға, көркейтуге және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
34288 Облыстық бюджет
47
47
3
"Бурыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалауға, көркейтуге және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
34288 Облыстық бюджет
24
24
6
"Жаңатұрмыс ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалауға, көркейтуге және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
34288 Облыстық бюджет
21
21
9
"Қостөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалауға, көркейтуге және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
34288 Облыстық бюджет
16
16
10
"Қызыл жұлдыз ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалауға, көркейтуге және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
34288 Облыстық бюджет
20
20
11
"Мырзатай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалауға, көркейтуге және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
34288 Облыстық бюджет
19
19
13
"Сарыкемер ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалауға, көркейтуге және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
34288 Облыстық бюджет
47
47
16
"Түймекент ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалауға, көркейтуге және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
34288 Облыстық бюджет
23
23

1. Внести в постановление акимата Байзакского района от 10 декабря 2015 года № 642 "Об организации общественных работ на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов 29 декабря 2015 года за № 2883, опубликовано в газете "Ауыл жаңалығы" - "Сельская новь" 1 января 2016 года) нижеследующие изменения:
утвержденное постановлением приложение "Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы" пункты 1, 3, 6, 9, 10, 11, 13, 16 изложить в нижеследующей новой редакции:
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Байтерекского сельского округа"
Оказание содействие в санитарной очистке благоустройстве и озеленении территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
34 288 Областной бюджет
47
47
3
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Бурылского сельского округа"
Оказание содействие в санитарной очистке благоустройстве и озеленении территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
34 288 Областной бюджет
24
24
6
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жанатурмысского сельского округа"
Оказание содействие в санитарной очистке благоустройстве и озеленении территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
34 288 Областной бюджет
21
21
9
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Костюбинского сельского округа"
Оказание содействие в санитарной очистке благоустройстве и озеленении территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
34 288 Областной бюджет
16
16
10
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кызыл жулдызского сельского округа"
Оказание содействие в санитарной очистке благоустройстве и озеленении территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
34 288 Областной бюджет
20
20
11
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Мырзатайского сельского округа"
Оказание содействие в санитарной очистке благоустройстве и озеленении территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
34 288 Областной бюджет
19
19
13
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сарыкемерского сельского округа"
Оказание содействие в санитарной очистке благоустройстве и озеленении территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
34 288 Областной бюджет
47
47
16
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Туймекентского сельского округа"
Оказание содействие в санитарной очистке благоустройстве и озеленении территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
34 288 Областной бюджет
23
23

"Барлығы" деген жолда "260" деген саны "310" деген санымен өзгертілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Сағындық Жұмағұлұлы Кенжебаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оны алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 сәуірінен туындайтын қатынастарға таралады.
Аудан әкімі М. Шүкеев

В строке "Итого" цифру "260" заменить цифрой "310".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Кенжебаева Сагындык Жумагуловича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 1 апреля 2016 года.
Аким района М. Шукеев