"2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №48-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы № 7-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 қазанда № 3191 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы №43-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 7 қазандағы №5-6 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3175 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 48-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2880 болып тіркелген, 2016 жылғы 5 қаңтарында аудандық №3-4 "Ауыл жаңалығы-Сельская новь газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"8 465 590" сандары "8 470 001" сандарымен ауыстырылсын;
"699 810" сандары "727 688" сандарымен ауыстырылсын;
"1 550" сандары "3 937" сандарымен ауыстырылсын;
"7 727 351" сандары "7 701 497" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"9 057 741" сандары "9 062 152" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының "Аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Рәпілбеков
Аудандық мәслихат
хатшысы Н. Тлепов
Байзақ аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 қазандағы
№7-2 шешіміне 1 қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№48-3 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 48-3 "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 21 октября 2016 года № 7-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 26 октября 2016 года № 3191
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 7 октября 2016 года №5-6 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года №43-3 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3175) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №48-3 "О районном бюджете на 2016 – 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2880, опубликовано в районной газете "Ауыл жаналығы - Сельская новь" от 5 января 2016 года №3-4) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 465 590" заменить цифрами "8 470 001";
цифры "699 810" заменить цифрами "727 688";
цифры "1 550" заменить цифрами "3 937";
цифры "7 727 351" заменить цифрами "7 701 497";
в подпункте 2):
цифры "9 057 741" заменить цифрами "9 062 152".
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административной территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата С. Рапилбеков
Секретарь
районного маслихата Н. Тлепов
Приложение 1 к решению
Байзакского районного
маслихата от 21 октября
2016 года №7-2
Приложение 1
к решению Байзакского
районного маслихата
от 25 декабря 2015 года №48-3
Районный бюджет на 2016 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

136 670
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
136 670
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
212 321
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
212 321
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
171 371
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 257
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу - әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
83 506
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс -шараларды өткiзу
500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп - ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
17 496
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
479
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық – медициналық - педагогикалық консультациялық көмек көрсету
23 674
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
27 459
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
442 172
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
165 676
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5 111
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
123 535
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
37 030
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 450
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1 450
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
228 138
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
101 419
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
16 370
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 902
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
16 417
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 300
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
32 748
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

136 670
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
136 670
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
212 321
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
212 321
464
Отдел образования района (города областного значения)
171 371
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
18 257
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
83 506
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
500
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17 496
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
479
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
23 674
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
27 459
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
442 172
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
165 676
005
Государственная адресная социальная помощь
5 111
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
123 535
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
37 030
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 450
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1 450
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
228 138
002
Программа занятости
101 419
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
16 370
006
Оказание жилищной помощи
1 902
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
16 417
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 300
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
32 748
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида