"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №48-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 қазандағы № 5-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қазанда № 3187 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №48-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 7 қазандағы №5-6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3175 болып тіркелген) сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 48-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2877 болып тіркелген, 2016 жылғы 6 және 9 қаңтардағы №1 және 2 "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"8 563 943" сандары "8 664 497" сандарымен ауыстырылсын;
"4 580" сандары "6 370" сандарымен ауыстырылсын;
"10 091" сандары "22 000" сандарымен ауыстырылсын;
"7 508 166" сандары "7 588 720" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"8 971 948" сандары "9 072 502" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданылады.
Жамбыл аудандық мәслихат Жамбыл аудандық
сессиясының төрағасы: мәслихат хатшысы:
Н. Сматов Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2016 жылғы

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №48-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 18 октября 2016 года № 5-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 октября 2016 года № 3187
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата № 5-6 от 7 октября 2016 года "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" от 25 декабря 2015 года №48-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3175) Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №48-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №2877, опубликовано в газете "Шұғыла-Радуга" от 6 и 9 января 2016 года №1 и 2 следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 563 943" заменить цифрами "8 664 497";
цифры "4 580" заменить цифрами "6 370";
цифры "10 091" заменить цифрами "22 000";
цифры "7 508 166" заменить цифрами "7 588 720";
в подпункте 2):
цифры "8 971 948" заменить цифрами "9 072 502".
Приложении 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Секретарь Жамбылского
Жамбылского районного маслихата: районного маслихата:
Н. Сматов Р. Бегалиев
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного

24 347
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 276
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
23 727
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
33 666
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
6 220
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
6 220
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
502 479
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
25 127
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
25 127
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
379 728
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
84 273
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10 719
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 787
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
9 500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
16 517
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 635
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
23 767
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
174 443
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
50 729
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
2 358
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
96 077
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 185
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 865
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
55
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
58 972
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 547
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

24 347
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 276
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
23 727
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
33 666
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
6 220
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
6 220
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
502 479
464
Отдел образования района (города областного значения)
25 127
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
25 127
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
379 728
002
Программа занятости
84 273
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10 719
005
Государственная адресная социальная помощь
2 787
006
Оказание жилищной помощи
9 500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
16 517
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 635
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23 767
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
174 443
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
50 729
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
2 358
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
96 077
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
35 185
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 865
021
Капитальные расходы государственного органа
55
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
58 972
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 547
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

9 476
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1 812
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
7 500
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
3 200
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12 993
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 393
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
600
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
89 000
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
89 000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
63 403
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
63 403
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
20 403
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
43 000
12
Көлiк және коммуникация
434 418
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
162 444
045
Елді мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
162 444
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
271 974
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
24 953
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
247 021
13
Басқалар
80 239
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
74 774
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
74 774
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
5 465
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5 465
14
Борышқа қызмет көрсету
15
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
15
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
15
15
Трансферттер
95 059
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі

9 476
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1 812
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
7 500
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 200
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12 993
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 393
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
600
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
89 000
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
89 000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
63 403
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
63 403
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
20 403
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
43 000
12
Транспорт и коммуникации
434 418
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
162 444
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
162 444
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
271 974
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
24 953
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
247 021
13
Прочие
80 239
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
74 774
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
74 774
452
Отдел финансов района (города областного значения)
5 465
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5 465
14
Обслуживание долга
15
452
Отдел финансов района (города областного значения)
15
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
15
15
Трансферты
95 059
452
Отдел финансов района (города областного значения)

10 005
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
10 005
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
10 005
8
Бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы
404 335
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2016 жылғы
18 қазандағы № 5-2 шешіміне
2 қосымша
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
"25" желтоқсандағы №48-2
шешіміне 4 қосымша
Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2016 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары
Аудандағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі аппараттарының атаулары
Бағдарламаның атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
008 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің сани-тариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары"

10005
452
Отдел финансов района (города областного значения)
10005
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
10005
8
Движение остатков бюджетных средств
404335
Приложение 2 к решению
Жамбылского районного
маслихата за №5-2 от 18 октября 2016 года
Приложение 4 к решению
Жамбылского районного
маслихата за №48-2 от
25 декабря 2015 года
Бюджетные программы аульных округов Жамбылского района на 2016 год
Наименование аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Наименования программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов "
022 "Капитальные расходы государственных органов"

027 'Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
028 "Жергілікті деңгейде дене шынықтырусауықтыру және спорттық іс шараларды іске асыру"
040 "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
045 "Елді мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу"
1
"Аса ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

027 'Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
028 Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
045 Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Ассинского аульного округа"