"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 48-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 30 қарашадағы № 6-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 желтоқсанда № 3238 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 43-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 21 қарашадағы № 6-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3226 болып тіркелген) сәйкес сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 48-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2877 болып тіркелген, 2016 жылғы 6 және 9 қаңтардағы №1 және 2 "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"8 664 497" сандары "8 776 843" сандарымен ауыстырылсын;
"1 047 407" сандары "1 121 707" сандарымен ауыстырылсын;
"22 000" сандары "26 700" сандарымен ауыстырылсын;
"7 588 720" сандары "7 622 066" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"9 072 502" сандары "9 184 848" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №48-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 30 ноября 2016 года № 6-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 декабря 2016 года № 3238
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата № 6-2 от 21 ноября 2016 года "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" от 14 декабря 2015 года № 43-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3226) Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 48-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2877, опубликовано в газете "Шұғыла-Радуга" от 6 и 9 января 2016 года № 1 и 2 следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 664 497" заменить цифрами "8 776 843";
цифры "1 047 407" заменить цифрами "1 121 707";
цифры "22 000" заменить цифрами "26 700";
цифры "7 588 720" заменить цифрами "7 622 066";
в подпункте 2):
цифры "9 072 502" заменить цифрами "9 184 848".
Приложении 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданылады.
Жамбыл аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы: Е.Күлкеев
Жамбыл аудандық
мәслихат хатшысы: Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы
30 қарашадағы № 6-2 шешіміне 1 қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы "25"
желтоқсандағы № 48-2 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған Жамбыл ауданының бюджеті
АТАУЫ
2016 жыл, сомасы мың теңге
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Жамбылского районного маслихата: Е. Кулькеев
Секретарь Жамбылского
районного маслихата: Р.Бегалиев
Приложение 1 к решению Жамбылского районного
маслихата за №6-2 от 30 ноября 2016 года
Приложение 1 к решению Жамбылского районного
маслихата за №48-2 от 25 декабря 2015 года
Бюджет Жамбылского района на 2016 год
Категория
2016 год, сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование