"2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 50-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 мамырдағы № 3-6 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 мамырда № 3093 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 43-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 2-2 шешімі (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімде № 2952 болып тіркелген) негізінде Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 50-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2878 болып тіркелген, 2016 жылдың 5 қаңтарында № 2-3-4 (8559) аудандық "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"6 851 855" деген сандар "7 004 087" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 405 633" деген сандар "6 557 865" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 50-3 "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 17 мая 2016 года № 3-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 мая 2016 года № 3093
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 29 апреля 2016 года № 2-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 43-3 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2952) Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Жуалынского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 50-3 "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2878, опубликованное в районной газете "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" от 5 января 2016 года № 2-3-4(8559)) внести следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 851 855" заменить цифрами "7 004 087";
цифры "6 405 633" заменить цифрами "6 557 865";
в подпункте 2):

"7 424 922" деген сандар "7 577 154" деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет–ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдарды құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "7 424 922" заменить цифрами "7 577 154";
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық
сессиясының төрағасы мәслихаттың хатшысы
С. Жұмашев Е. Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2015 жылғы 17 мамырдағы
№ 3-6 шешіміне 1 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 50-3 шешіміне қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
І.КІРІСТЕР

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
С. Жумашев Е. Тлеубеков
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 3-6 от 17 мая 2016 года
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 50-3 от 24 декабря 2015 года
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ

3708
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3708
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
720763
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
357219
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
363544
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4051676
003
Жалпы білім беру
3851620
006
Балаларға қосымша білім беру
200056
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
132817
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
132817
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
119102
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15154
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
55721
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
14551
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
798
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
17081
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
15597
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
203933
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
203933
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
418648
464
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімнің аппараты
3197
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3197
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
322682
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
97308
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11897
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4876
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5250
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

3708
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
3708
464
Отдел образования района (города областного значения)
720763
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
357219
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
363544
464
Отдел образования района (города областного значения)
4051676
003
Общеобразовательное обучение
3851620
006
Дополнительное образование для детей
200056
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
132817
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
132817
464
Отдел образования района (города областного значения)
119102
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15154
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
55721
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14551
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей) оставшегося без попечения родителей
798
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
17081
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15597
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
203933
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего образования
203933
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
418648
464
Отдел образования района (города областного значения)
3197
003
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3197
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
322682
002
Программа занятости
97308
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11897
005
Государственная адресная социальная помощь
4876
006
Оказание жилищной помощи
5250
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

21414
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4560
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
23938
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
125000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
23174
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
5265
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
91222
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26937
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2325
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
340
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
61620
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1547
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1547
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
618401
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
23380
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
23380
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1800
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақтаулуын ұйымдастыру
1800
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
329067
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
329067
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
3650
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
3650
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
480
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
480
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
97300
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
82395
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
14905
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

21414
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4560
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23938
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
125000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
23174
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
5265
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
91222
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26937
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2325
021
Капитальные расходы государственного органа
340
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
61620
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1547
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
1547
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
618401
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
23380
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
23380
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1800
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1800
464
Отдел образования района (города областного значения)
329067
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
329067
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
3650
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3650
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
480
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
480
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
97300
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
82395
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
14905
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
16117
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
16117
08
Бюджет қаражаттарының қолданылатын қалдықтары
573067
Жуалы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 17 мамырдағы
№ 3-6 шешіміне 2 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 50-3 шешіміне 5 қосымша
2016 жылға әр бір ауылдық округтер бойынша бюджеттік бағдарламалар
мың теңге
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
Бағдарлама атауы
001. "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
005. "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
040.
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
014. "
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"

452
Отдел финансов района (города областного значения
16117
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
16117
08
Используемые остатки бюджетных средств
573067
Приложение 2 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 3-6 от 17 мая 2016 года
Приложение 5 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 50-3 от 24 декабря 2015 года
Перечень бюджетных программ каждого сельского округа на 2016 год
тысяч тенге
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименование программ
001. "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
005. "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности"
040. "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
014. "Организация водоснабжения населенных пунктов"