"2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 50-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 тамыздағы № 6-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 2 қыркүйекте № 3157 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 50-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2878 болып тіркелген, 2016 жылдың 5 қаңтарында № 2-3-4 (8559) аудандық "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"7 170 592" деген сандар "7 205 592" деген сандармен ауыстырылсын;
"572 534" деген сандар "607 534" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"7 743 659" деген сандар "7 778 659" деген сандармен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 50-3 "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 19 августа 2016 года № 6-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 сентября 2016 года № 3157
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Жуалынского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 50-3 "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2878, опубликованное в районной газете "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" от 5 января 2016 года № 2-3-4 (8559)) внести следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7 170 592" заменить цифрами "7 205 592";
цифры "572 534" заменить цифрами "607 534";
в подпункте 2):
цифры "7 743 659" заменить цифрами "7 778 659";
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению настоящего решения.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет – ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдарды құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Э.Мамедова
Аудандық
мәслихаттың хатшысы Е.Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 19 тамыздағы
№ 6-5 шешіміне қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 50-3 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
І.КІРІСТЕР

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата Э.Мамедова
Секретарь
районного маслихата Е.Тлеубеков
Приложение к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 6-5 от 19 августа 2016 года
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 50-3 от 24 декабря 2015 года
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Класс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Подкласс
1
2
3
4
5
І.ДОХОДЫ

3 708
004
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3 708
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
732 416
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
366 872
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
365 544
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 043 134
003
Жалпы білім беру
3 852 922
006
Балаларға қосымша білім беру
190 212
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
147 273
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
147 273
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
119 102
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 154
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
55 721
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
14 551
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
798
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
17 081
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
15 597
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
210 833
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
210 833
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
425 915
464
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімнің аппараты
3 388
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 388
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
328 655
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
97 308
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
13 654
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 771
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4 147
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

3 708
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
3 708
464
Отдел образования района (города областного значения)
732 416
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
366 872
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
365 544
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 043 134
003
Общеобразовательное обучение
3 852 922
006
Дополнительное образование для детей
190 212
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
147 273
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
147 273
464
Отдел образования района (города областного значения)
119 102
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15 154
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
55 721
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14 551
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей) оставшегося без попечения родителей
798
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
17 081
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 597
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
210 833
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего образования
210 833
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
425 915
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 388
003
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 388
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
328 655
002
Программа занятости
97 308
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
13 654
005
Государственная адресная социальная помощь
1 771
006
Оказание жилищной помощи
4 147
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

21 414
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 560
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
27 043
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
125 000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
28 493
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
5 265
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
92 325
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 040
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 325
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
340
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
61 620
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 547
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1 547
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
733 817
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
19 288
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
19 288
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
23 380
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
23 380
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 000
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақтаулуын ұйымдастыру
1 000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
326 189
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
326 189
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
11 150
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
11 150
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 480
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
2 480
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

21 414
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 560
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
27 043
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
125 000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
28 493
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
5 265
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
92 325
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28 040
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 325
021
Капитальные расходы государственного органа
340
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
61 620
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 547
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
1 547
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
733 817
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19 288
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
19 288
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
23 380
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
23 380
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 000
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1 000
464
Отдел образования района (города областного значения)
326 189
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
326 189
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
11 150
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
11 150
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 480
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
2 480
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

310
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 700
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
174 002
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
28 325
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 357
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
380
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
10 588
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
45 102
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 926
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
260
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9 945
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
8 243
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 500
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4 200
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
3 260
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
4 768
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13 575
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 305
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жұмыстары
0
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
800
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 000
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
470
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
87 000
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
87 000
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
35 874
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
35 874
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11 294
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

310
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 700
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
174 002
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
28 325
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
17 357
006
Капитальные расходы государственного органа
380
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10 588
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
45 102
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
12 926
003
Капитальные расходы государственного органа
260
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
9 945
006
Организация санитарного убоя больных животных
8 243
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 500
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
4 200
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
3 260
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
4 768
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13 575
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11 305
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
0
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
800
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 000
007
Капитальные расходы государственного органа
470
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
87 000
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
87 000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
35 874
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
35 874
001
Услуги реализации государственной политики в облсати строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения териитории района (города областного значения)
11 294
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов