Жуалы ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 299 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қаңтарда № 3297 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы ауданының әкімдігінің 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 792 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы ауданының әкімдігінің 19.12.2018 № 792 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3-бабының 7-тармағына 6-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жуалы ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлеккеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға мерзімді баспа баслымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жіберуді;
3) осы қаулының Жуалы ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Нарбай Әбілқасымұлы Ергебековке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Көпбосынов
Аудан әкімдігі қаулысының келісім парағы
Атауы: Жуалы ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облысы әкімдігінің құрылыс,
жолаушылар көлігіжәне автомобиль жолдары
басқармасының басшысыны
А. Ахатаев
20 желтоқсан 2016 жыл
Аудан әкімдігінің
2016 жылғы 20 желтоқсандығы
№ 299 қаулысына қосымша
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі
Автомобиль жолдары
Индекс
Атауы
Ұзақтығы (шақырым)
1
KH-GU-1
"Б. Момышұлы ауылына кіреберіс"

Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения Жуалынского района
Постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 20 декабря 2016 года № 299. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 января 2017 года № 3297. Утратило силу постановлением акимата Жуалынского района Жамбылской области от 19 декабря 2018 года № 792
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жуалынского района Жамбылской области от 19.12.2018 № 792 (вводится в дейтвие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан статьи 3 пункт 7, статьи 6 пункт 2 от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень наименование и индекса автомобильных дорог общего пользования районного значения Жуалынского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жуалынского района Жамбылской области" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государсвенную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-прававой системе "Әділет";
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жуалынского района.
4) принятие иных мер вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нарбая Абилкасимовича Ергебекова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в дейтвие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Аким района Б. Копбосынов
Лист согласования постановления акимата района
Наименование: Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения Жуалынского района
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель управления стройтельства
пассажирского транспорта и автомобильных дорог
акимата Жамбылской области
А. Ахатаев
20 декабря 2016 год
Приложение к постановлению
Акима Жуалынского района
20 декабря 2016 год № 299
Перечень автомобильных дорог районного значения
Автомобильные дороги
Индекс
Наименование
Протяженность (километр)
1
KH-GU-1
"Подъезд к селу Б. Момышулы"