"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №49-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 шілдедегі № 4-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 шілдеде № 3138 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы №43-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 4 шілдедегі №3-7 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3126 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №49-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2874 болып тіркелген, 2015 жылдың 30 желтоқсанында №219-220 аудандық "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"10 349 967" сандары "10 488 896" сандарымен ауыстырылсын;
"1 127 953" сандары "1 169 290" сандарымен ауыстырылсын;
"35 383" сандары "35 558" сандарымен ауыстырылсын;
"9 129 831" сандары "9 227 248" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"11 240 720" сандары "11 379 649" сандарымен ауыстырылсын.
6 тармақта:

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №49-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 18 июля 2016 года № 4-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 июля 2016 года № 3138
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 4 июля 2016 года №3-7 "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года №43-3 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3126) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №49-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2874, опубликовано в газете "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" от 30 декабря 2015 года за №219-220) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "10 349 967" заменить цифрами "10 488 896";
цифры "1 127 953" заменить цифрами "1 169 290";
цифры "35383" заменить цифрами "35 558";
цифры "9 129 831" заменить цифрами "9 227 248";
в подпункте 2):
цифры "11 240 720" заменить цифрами "11 379 649".
в пункте 6:

1 380
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
300 098
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
100 766
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
35 406
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29 510
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9 161
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
70 172
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
51 818
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 765
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36 810
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 360
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 450
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 853
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2 853
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
181 389
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
22 404
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
22 404
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24 400
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
24 400
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
12 805
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
12 805
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
51 722
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
51 722
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

1 380
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
300 098
002
Программа занятости
100 766
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
35 406
006
Оказание жилищной помощи
1 500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29 510
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9 161
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
70 172
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
51 818
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 765
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36 810
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34 360
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 450
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 853
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
2 853
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
181 389
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
22 404
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
22 404
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24 400
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
24 400
464
Отдел образования района (города областного значения)
12 805
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
12 805
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
51 722
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
51 722
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

18 912
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
34 710
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
265 806
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
56 548
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 982
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
38 566
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
49 598
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 692
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
622
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5 936
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
8 224
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 977
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
8 466
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1 306
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 375
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14 660
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 180
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
2 480
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
145 000
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
145 000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
29 757
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
29 757
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16 453
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
13 304
12
Көлiк және коммуникация
324 245
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
25 296
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
25 296
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

18 912
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
34 710
006
Капитальные расходы государственного органа
150
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
265 806
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
56 548
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
17 982
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
38 566
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
49 598
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
19 692
003
Капитальные расходы государственного органа
622
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
5 936
006
Организация санитарного убоя больных животных
8 224
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2 977
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
8 466
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1 306
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 375
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14 660
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 180
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
2 480
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
145 000
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
145 000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
29 757
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
29 757
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
16 453
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
13 304
12
Транспорт и коммуникации
324 245
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
25 296
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
25 296
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

1073
1400
1400
Барлығы:
125112
125112
125112
25296
1650
Қордай аудандық мәслихатының
2016 жылғы 18 шілдедегі
№ 4-3 шешіміне 2-қосымша
Қордай аудандық мәслихатының
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 49- 3 шешіміне 5-қосымша
2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтерге бағдарламалар бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізбесі
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараттарының атауы
Бағдарламалар атауы
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
2016 жыл
2017 жыл
2018 жыл
2016 жыл
2017 жыл
2018 жыл
"Алға ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Ауқатты ауылдық округ әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Бетқайнар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Қақпатас ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Қаракемер ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Қарасай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Қасық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Кенен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Қордай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Масаншы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Ноғайбай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Отар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9777
10887
"Сарыбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Сортөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Степной ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Сұлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Үлкен-Сұлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Барлығы:
9777
10887
Қордай аудандық мәслихатының

1073
1400
1400
Всего:
125112
125112
125112
25296
1650
Наименование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименование программ
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
2016
год
2017
год
2018
год
2016
год
2017
год
2018
год
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Алгинского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение " Аппарат акима Аухаттинского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Беткайнарского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жамбылского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Какпатасского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Каракемерского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Карасайского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Карасуского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Касыкского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кененского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кордайского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Масанчинского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Ногайбайского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Отарского сельского округа"
9 777
10 887
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сарыбулакского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сортобинского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Степновского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сулуторского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Улкен-Сулуторского сельского округа"
Всего:
9777
10887
Приложение 3
к решению Кордайского
районного маслихата