Меркі ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 29 сәуірдегі №158 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 7 маусымдағы № 3104 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 27 бабына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушы 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 25 мамырда № 11148 болып тіркелді) 102 тармағына сәйкес, Меркі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меркі ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін қосымшаға сәйкес арнайы бөлінген орындары белгіленсін.
2. Осы қаулының орындауын бақылау аудан әкімінің орынбасары М. Өмірбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Көпбосынов
Меркі ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 29 сәуірдегі
№158 қаулысына қосымша
Меркі ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
Ауыл атауы
Сауда орындары
Ақтоған ауылдық округі
1
Ақтоған
Ы.Алтынсарин көшесі мен С.Нартбаев көшесінің қиылысының жанындағы алаң
2
Ақтоған
Абай көшесі мен Ы.Алтынсарин көшелерінің қиылысы, "Нұр" дүкенінің алды
Жамбыл ауылдық округі
3
Жамбыл
Әзімбек Ысмаилов көшесінің бойында ораналасқан ескі жанар-жағар май құю стансасының жаны ("Кощалы" мейрамханасына қарама-қарсы)
Меркі ауылдық округі
4
Меркі
Қарасу өзенінің күн шығыс жағындағы алаң
Сарымолдаев ауылдық округі
5
Сарымолдаев
Әзімбек Ысмаилов көшесінің бойындағы "Алкопищепром" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының алдындағы алаң
6
Екпінді
Тұрар Рысқұлов көшесінің бойындағы "Қазпошта" акционерлік қоғамы бөлімшесі ғимаратының батыс жағындағы алаң
Ойтал ауылдық округі
7
Меркі стансасы
Темірбек Қожакеев көшесінің бойындағы "Мадияр" дүкенінің жанындағы алаң
Рысқұлов ауылдық округі
8
Рысқұлов
Школьная және Стахановская көшелерінің қиылысындағы дүкеннің жанындағы алаң
Ақарал ауылдық округі
9
Ақарал
Асубай көшесінің бойындағы № 40 үйге қарама-қарсы орналасқан бос жатқан жер учаскесі
10
Сыпатай
Совхозная көшесінің бойындағы құрылысы аяқталмаған дүкеннің алдындағы алаң
Сұрат ауылдық округі
11
Сұрат
Шөкеұлы Қалдыбай көшесі № 59 (ауылдық Мәдениет үйінің маңы)
Жаңатоған ауылдық округі
12
Қостоған
Рақымбай Құлбаев көшесі ("Ауылым" дүкенінің жанында)
13
Мыңқазан
Сейдіман Жамансартов көшесі ("Мыңқазан" дүкенінің жанында)
14
Қызыл сай
Зейнеп Мұстафаева көшесі (ауылдық клуб жанында)
Андас-батыр ауылдық округі
15
Андас-батыр
А.Шотайұлы көшесі (орталық наубайхананың алды)
16
Гранитогорск
Орталық аялдаманың жанында
17
Шалдовар станциясы
"Алтай Қарпық" дүкенінің алды
Кеңес ауылдық округі
18
Кеңес
Қозыкен Көксалов көшесі (Мәдениет үйіне қарама-қарсы)
Ақермен ауылдық округі
19
Ақермен
Төле би көшесінің Кенен Әзірбаев көшесімен қиылысының оң жағындағы алаң
Аспара ауылдық округі
20
Аспара
Аспаринская көшесі (дүкеннің алдында)
Тәтті ауылдық округі
21
Тәтті
"Мирас" дүкенінің оң жағы
22
Ақ жол
"Қарақат" дүкенінің оң жағы

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Меркенского района
Постановление акимата Меркенского района Жамбылской области от 29 апреля 2016 года № 158. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 7 июня 2016 года № 3104
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", пунктом 102 Приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 мая 2015 года № 11148) "Об утверждении Правил внутренней торговли" акимат Меркенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Меркенского района, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района М.Умирбекова.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Копбосынов
Приложение к постановлению
№158 от 29 апреля 2016 года
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Меркенского района
Наименование сел
Места торговли
Актоганский сельский округ
1
Актоган
Площадка возле пересечения улиц Ы.Алтынсарина и С.Нартбаева
2
Актоган
Площадка возле пересечении улиц Абая и Ы.Алтынсарина, перед магазином "Нұр"
Жамбылский сельский округ
3
Жамбыл
Возле старой автозаправочной станции, расположенный по улице Азимбек Исмаилова (напротив ресторана "Кощалы")
Меркенский сельский округ
4
Мерке
Площадка на восточной стороне речки "Қарасу"
Сарымолдаевский сельский округ
5
Сарымолдаев
Площадка перед зданием товарищества с ограниченной ответственностью "Алкопищепром" по улице Азимбека Исмаилова
6
Екпинди
Площадка на западной стороне здания отделения акционерного общества "Казпочта" по улице Турара Рыскулова
Ойталский сельский округ
7
Станция Мерке
Площадка рядом с магазином "Мадияр" по улице Темирбека Кожакеева
Рыскуловский сельский округ
8
Рыскулов
Площадка рядом с магазином на пересечении улиц Школьная и Стахановская
Акаралский сельский округ
9
Акарал
Свободный земельный участок рассположенный напротив дома № 40 по улице Асубая
10
Сыпатай
Площадка перед с незавершенным магазином по улице Совхозная
Суратский сельский округ
11
Сурат
улица Шокеулы Калдыбая № 59 (рядом с сельским Домом культуры)
Жанатоганский сельский округ
12
Костоган
улица Ракымбая Кулбаева (рядом с магазином "Ауылым")
13
Мынказан
улица Сейдимана Жамансартова (рядом с магазином "Мынказан")
14
Кызыл сай
улица Зейнеп Мустафаева (рядом с сельским клубом)
Андас-батырский сельский округ
15
Андас-батыр
улица А.Шотайулы (перед центральной пекарней)
16
Гранитогорск
рядом с "Центральной остановкой"
17
станция Чалдовар
перед магазином "Алтай Карпык"
Кенесский сельский округ
18
Кенес
улица Козыкен Коксалова (напротив дома культуры)
Акерменский сельский округ
19
Акермен
правая сторона улицы Толе би на пересечении с улицей Кенен Азербаева
Аспаринский сельский округ
20
Аспара
улица Аспаринская (возле магазина)
Таттинский сельский округ
21
Татти
Правая сторона магазина "Мирас"
22
Ак жол
Правая сторона магазина "Каракат"