"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы №46-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы мәслихатының 2016 жылғы 25 қазандағы № 9-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 қазанда № 3189 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы №43-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылдың 7 қазанындағы №5-6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3175 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы №46-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2869 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 қаңтардағы №7-8 "Меркі тынысы-Меркенский вестник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"9359115" сандары "9382672" сандарымен ауыстырылсын;
"1242504" сандары "1055804" сандарымен ауыстырылсын;
"4800" сандары "6300" сандарымен ауыстырылсын;
"22000" сандары "21300" сандарымен ауыстырылсын;
"8089811" сандары "8299268" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"9507082" сандары "9530738" сандарымен ауыстырылсын.
4) тармақшада:
"6900" сандары "6801" сандарымен ауыстырылсын;
қаржы активтерін сатып алу "6900" сандары "6801" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 24 декабря 2015 года №46-4 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 25 октября 2016 года № 9-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 октября 2016 года № 3189
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата №5-6 от 7 октября 2016 года "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года №43-3" "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3175) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 24 декабря 2015 года №46-4 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №2869, опубликовано 15 января 2016 года в газете "Меркі тынысы-Меркенский вестник" за №7-8) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9359115" заменить цифрами "9382672";
цифры "1242504" заменить цифрами "1055804";
цифры "4800" заменить цифрами "6300";
цифры "22000" заменить цифрами "21300";
цифры "8089811" заменить цифрами "8299268";
в подпункте 2):
цифры "9507082" заменить цифрами "9530738".
в подпункте 4):
цифры "6900" заменить цифрами "6801";
приобретение финансовых активов цифры "6900" заменить цифрами "6801";

Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік –экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысының міндетін атқарушы
Ж. Оспанова Е. Нартбаев
Меркі аудандық мәслихатының
2016 жылғы 25 қазандағы
№ 9-3 шешіміне 1 қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 46-4 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3

Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва районного маслихата по вопросам социально-экономического, индустриально – инновационного развития, финансам, бюджету, налогам и местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Исполняющий обязанности
районного маслихата секретаря районного маслихата
Ж. Оспанова Е. Нартбаев
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 25 октября 2016 года №9-3
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 24 декабря 2015 года №46-4
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

19 687
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13 627
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
90
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
7 276
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 276
02
Қорғаныс
2 000
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 000
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
22 642
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22 642
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
22 642
04
Бiлiм беру
7 271 107
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
808 976
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
305 192
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
503 784
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 009 675
003
Жалпы білім беру
4 743 217
006
Балаларға қосымша білім беру
266 458
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
134 284
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
134 284
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
906 131
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
906 131
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
412 041
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 880
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
89 067
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
17 644
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
479
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету

19 687
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13 627
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
13 537
013
Капитальные расходы государственного органа
90
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
7 276
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
7 276
02
Оборона
2 000
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 000
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
22 642
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22 642
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
22 642
04
Образование
7 271 107
464
Отдел образования района (города областного значения)
808 976
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
305 192
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
503 784
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 009 675
003
Общеобразовательное обучение
4 743 217
006
Дополнительное образование для детей
266 458
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
134 284
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
134 284
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
906 631
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
906 631
464
Отдел образования района (города областного значения)
412 041
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16 880
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
89 067
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17 644
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
479
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению

25 186
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
262 785
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
386 627
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
345 471
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 170
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
165 000
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
27 798
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
61 347
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29 709
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 222
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
21 738
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
29 002
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 285
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
38 303
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 385
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
918
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 853
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2 853
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
410 160
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
26 179
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
26 179
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
283
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
283
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 590
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
2 590
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

25 186
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
262 785
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
386 627
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
345 471
005
Государственная адресная социальная помощь
3 170
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
165 000
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
27 798
002
Программа занятости
61 347
006
Оказание жилищной помощи
200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29 709
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 222
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21 738
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
29 002
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 285
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
38 303
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
36 385
021
Капитальные расходы государственного органа
918
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 853
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
2 853
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
410 160
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
26 179
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
26 179
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
283
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
283
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 590
033
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2 590
464
Отдел образования района (города областного значения)

38 555
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 895
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
20 530
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
130
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
190 405
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
29 623
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 599
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
9 024
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
59 023
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 171
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 000
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
11 500
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 800
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
21 302
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
3 000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 250
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12 991
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 991
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
88 768
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
88 768
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13 963
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
13 963
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13 794
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
169
12
Көлік және коммуникация
135 196
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 508
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 508
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

38 555
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
17 895
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
20 530
006
Капитальные расходы государственного органа
130
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
190 405
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
29 623
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
20 599
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
9 024
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
59 023
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
16 171
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
3 000
006
Организация санитарного убоя больных животных
11 500
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 800
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
21 302
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
3 000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 250
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12 991
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 991
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
88 768
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
88 768
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13 963
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
13 963
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
13 794
015
Капитальные расходы государственного органа
169
12
Транспорт и коммуникации
135 196
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 508
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
3 508
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

001. Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
013. Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
022. Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
027. Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру

001. Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013. Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
022. Капитальные расходы государственного органа
027. Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020