"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 46-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 11-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 желтоқсанда № 3237 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 43-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылдың 21 қарашасындағы № 6-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3226 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 46-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2869 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 7-8 "Меркі тынысы-Меркенский вестник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"9 382 672" сандары "9 394 790" сандарымен ауыстырылсын;
"1 055 804" сандары "1 074 179" сандарымен ауыстырылсын;
"8 299 268" сандары "8 293 011" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"9 530 738" сандары "9 542 856" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 46-4 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 2 декабря 2016 года № 11-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 декабря 2016 года № 3237
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата № 6-2 от 21 ноября 2016 года "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 43-3" "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3226) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 46-4 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2869, опубликовано 15 января 2016 года в газете "Меркі тынысы-Меркенский вестник" за № 7-8) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9 382 672" заменить цифрами "9 394 790";
цифры "1 055 804" заменить цифрами "1 074 179";
цифры "8 299 268" заменить цифрами "8 293 011";
в подпункте 2):
цифры "9 530 738" заменить цифрами "9 542 856".

Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік–экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысының міндетін атқарушы
А. Қалқабаева Е. Нартбаев
Меркі аудандық мәслихатының
2016 жылғы 2 желтоқсандағы
№ 11-2 шешіміне 1 қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 46-4 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3

Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва районного маслихата по вопросам социально-экономического, индустриально –инновационного развития, финансам, бюджету, налогам и местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Исполняющий обязанности
районного маслихата секретаря районного маслихата
А. Калкабаева Е. Нартбаев
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 2 декабря 2016 года № 11-2
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 24 декабря 2015 года № 46-4
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

25186
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
263378
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
386302
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
345156
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3170
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
165000
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
27498
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
61347
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28224
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6222
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
23208
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілерімен қамтамасыз ету
29002
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1285
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
38303
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдамаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36385
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
918
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2843
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2843
07
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық
399185
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
25369
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
25369
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
283
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
283
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2313
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
2313
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
277651
001
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
277651

25186
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
263378
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
386302
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
345156
005
Государственная адресная социальная помощь
3170
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
165000
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
27498
002
Программа занятости
61347
006
Оказание жилищной помощи
200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28224
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6222
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23208
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
29002
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1285
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
38303
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
36385
021
Капитальные расходы государственного органа
918
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2843
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
2843
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
399185
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
25369
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
25369
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
283
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
283
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2313
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2313
464
Отдел образования района (города областного значения)
277651
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
277651