Көше атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы Сарымолдаев ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 27 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 ақпандағы № 2928 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және тиiстi аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарымолдаев ауылдық округінің Сарымолдаев ауылындағы Новая көшесі Қадырбек Амангелдиев болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарымолдаев ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Е. Киргизбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Ж. Абдуллаев

О переименовании улицы
Решение Сарымолдаевского сельского округа Меркенского района Жамбылской области от 25 января 2016 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 февраля 2016 года № 2928
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким аульного округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Новая села Сарымолдаева, Сарымолдаевского сельского округа на Кадырбека Амангелдиева.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Сарымолдаевского сельского округа Е. Киргизбаева.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Ж. Абдуллаев