"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2015 жылдың 25 желтоқсандағы № 39-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 30 қарашадағы № 9-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 7 желтоқсанда № 3247 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 43-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 21 қарашадағы № 6-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3226 болып тіркелген) сәйкес Т. Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2015 жылдың 25 желтоқсандағы № 39-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2881 болып тіркелген, 2016 жылдың 8 қаңтардағы № 2-3-4 (7153-7155) "Құлан таңы – Огни Кулана" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"6 165 678" сандары "6 382 116" сандарымен ауыстырылсын;
"692 817" сандары "925 004" сандарымен ауыстырылсын;
"10 773" сандары "5 520" сандарымен ауыстырылсын;
"5 455 002" сандары "5 444 506" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"7 950 173" сандары "8 166 611" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 25 декабря 2015 года № 39-4 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 30 ноября 2016 года № 9-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 7 декабря 2016 года № 3247
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жамбылского областного маслихата от 21 ноября 2016 года № 6-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" от 14 декабря 2015 года № 43-3" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 3226) маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1.Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова от 25 декабря 2015 года № 39-4 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных-правовых актов за № 2881, опубликовано 8 января 2016 года в газете "Кұлан таңы-Огни Кулана" № 2-3-4 (7153-7155) следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1):
цифры "6 165 678" заменить цифрами "6 382 116";
цифры " 692 817 " заменить цифрами "925 004";
цифры "10 773" заменить цифрами "5 520";
цифры "5 455 002" заменить цифрами "5 444 506";
в подпункте 2):
цифры "7 950 173" заменить цифрами "8 166 611";

Аталған шешімнің 1 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
М. Иманбаев Ш. Косалов
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 30 қарашадағы
№ 9-4 шешіміне 1 қосымша
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 39-4 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған бюджет
Санаты
Кірістер атауы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
I. КІРІСТЕР

Приложения 1 и 7 к данному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Секретарь районного
маслихата районного маслихата
М. Иманбаев Ш. Косалов
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 9-4 от 30 ноября 2016 года
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 39-4 от 25 декабря 2015 года
Бюджет на 2016 год
(тысяч тенге)
Категория
Наименование доходов
сумма
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
97092
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23255
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3128
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
15718
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3054
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
38395
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
23524
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1066
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
39882
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38882
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1927
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1927
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
180161
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8247
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
8247
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6012
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
6012
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
16632
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
16632
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
26744
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
26744
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11790
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі

002
Программа занятости
97092
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23255
006
Оказание жилищной помощи
3128
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15718
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3054
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
38395
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
23524
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1066
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
39882
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
38882
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1927
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1927
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
180161
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8247
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
8247
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6012
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6012
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
16632
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
16632
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
26744
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
26744
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11790
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения

462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
36285
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20042
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1275
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
14968
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
45810
001
Жергілікте деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23847
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұнқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1422
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2273
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5816
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
10252
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2200
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9941
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9082
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
709
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
137165
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
137165
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22187
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
22187
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16187
013
Аудан аумағында қала құрлысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
6000
12
Көлік және коммуникация
259871
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
259871
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
22760
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
237111
13
Басқалар
96333
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
36285
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
20042
006
Капитальные расходы государственного органа
1275
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
14968
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
45810
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
23847
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
0
006
Организация санитарного убоя больных животных
1422
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2273
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
5816
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
10252
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2200
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9941
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9082
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
709
007
Капитальные расходы государственного органа
150
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
137165
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
137165
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22187
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
22187
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
16187
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
6000
12
Транспорт и коммуникации
259871
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
259871
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
22760
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
237111
13
Прочие
96333
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа