2016 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квотасын белгілеу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 405 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 желтоқсанда № 3249 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2016 год
Постановление акимата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 6 декабря 2016 года № 405. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 8 декабря 2016 года № 3249
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 7), 8) тармақшаларына сәйкес Т. Рысқұлов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Т. Рысқұлов ауданы бойынша ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан ұйымдарда 2016 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды осы қаулының 1-қосымшасына, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына қызметкерлердің жалпы санынан бір пайыз мөлшерінде квота белгіленсін.

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат района Т. Рыскулова ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации согласно приложению 1 к настоящему постановлению, лиц, освобожденных из мест лишения свободы согласно приложению 2 к настоящему постановлению на 2016 год независимо от организационно-правовой формы и формы собственности по району Т. Рыскулова в размере одного процента от общей численности работников организации.

2. Осы қаулының орындауын бақылау аудан әкімінің орынбасары Дайрабаев Берік Тынышбекұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің уақытша
міндетін атқарушы М. Тлепов
Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "6" желтоқсан
№ 405 қаулысына 1-қосымша
2016 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгіленген ұйымдардың тізбесі
Ұйымның атауы
Жұмыс орындарының саны
Квота мөлшері%
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны
1.
"Шаушен" шаруа қожалығы

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Дайрабаева Берика Тынышбековича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района М. Тлепов
Приложение №1
к постановлению акимата
Т. Рыскуловского района
от "6" декабря 2016 года № 405
Перечень организаций установленной квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации на 2016 год
Наименование организации
Количество рабочих мест
Размер квоты%
Количество квотированных рабочих мест
1.
Крестьянское хозяйство "Шаушен"