2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 желтоқсанда № 3269 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Т. Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9 062 960 мың теңге;
салықтық түсімдер 2 740 602 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 15 077 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 7 529 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 299 752 мың теңге;
2) шығындар 9 620 343 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 104 993 мың теңге;
бюджеттік кредиттер 122 526 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 17 533 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 662 376 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 662 376 мың теңге;
қарыздар түсімі 122 526 мың теңге;
қарыздарды өтеу 17 534 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 557 384 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 01.03.2017 № 12-4; 12.04.2017 № 14-4; 13.06.2017 № 15-4; 11.08.2017 № 18-4; 18.10.2017 № 19-5; 28.11.2017 № 20-4 шешімдерімен (01.01.2017 қолданысқа енгізіледі).
2. 2017 жылы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 4 840 117 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес, 2017-2019 жылдары аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мемлекеттік мекемелері мен ұйымдарының мамандарына қалалық жағдайында осы қызмет түрлерiмен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлық ақылары мен тарифтiк ставкаларының жиырма бес пайыз мөлшерінде үстем ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.

О районном бюджете на 2017-2019 годы
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 23 декабря 2016 года № 11-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 декабря 2016 года № 3269.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 9 062 960 тысяч тенге;
налоговые поступления 2 740 602 тысяч тенге;
неналоговые поступления 15 077 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 7 529 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 299 752 тысяч тенге;
2) затраты 9 620 343 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 104 993 тысяч тенге;
бюджетные кредиты 122 526 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 17 533 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 662 376 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 662 3767 тысяч тенге;
Поступление займов 122 526 тысяч тенге;
Погашение займов 17 534 тысяч тенге;
Используемые остатки бюджетных средств 557 384 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 01.03.2017 № 12-4; 12.04.2017 № 14-4; 13.06.2017 № 15-4; 11.08.2017 № 18-4; 18.10.2017 № 19-5; 28.11.2017 № 20-4 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Установить объем субвенции передаваемые из областного бюджета бюджету района на 2017 год в размере 4 840 117 тысяч тенге.
3. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2017-2019 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам государственных учреждений и организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии финансируемые из районного бюджета, работающих в сельских населенных пунктах в размере двадцати пяти процентов от оклада и тарифных ставок по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

4. Аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 6 741 мың теңге көлемінде бекітілсін.
Ескерту. 4 тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 13.06.2017 № 15-4; 18.10.2017 № 19-5; 28712.2017 № 20-4 шешімдерімен (01.01.2017 қолданысқа енгізіледі).
5. 2017 жылға арналған бюджеттіқ инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлінген бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

4. Утвердить сумму резервного фонда местного исполнительного органа в размере 6 741 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенным решением маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 13.06.2017 № 15-4; 18.10.2017 № 19-5; 28.12.2017 № 20-4 (вводится в действие с (01.01.2017).
5. Утвердить перечень бюджетных программ развития, направленных на реализацию инвестиционных проектов предусмотренных в бюджете района на 2017 год согласно приложению 4.

6. 2017 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2017 жылға арналған ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсетін түсімдердің көлемі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2017 жылға арналған ауданның ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалары 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

6. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2017 год согласно приложению 5.
7. Утвердить объем доходов, поступивщих в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи участков земли сельскохозяйственного назначения, предусмотренных в бюджете района на 2017 год согласно приложению 6.
8. Утвердить бюджетные программы сельских округов, предусмотренных в бюджете района на 2017 год согласно приложению 7.

9. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
10. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қантарынан бастап қолданылады.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
С. Мамырбаев Ш. Қосалов
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№11-5 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған бюджет

9. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
10. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессиии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
С. Мамырбаев Ш. Косалов
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№11-5 от 23 декабря 2016 года
Бюджет на 2017 год

325 238
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
300 238
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
25 000
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
27 366
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 507
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 449
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 910
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
17 094
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 594
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 758
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 758
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
8 481
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 481
02
Қорғаныс
10 848
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8 748
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8 748
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 100
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 100
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1 000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
25 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25 000
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
25 000
04
Білім беру
6 973 521
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
722 467
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
283 398
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
439 069

325 238
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
300 238
022
Капитальные расходы государственного органа
25 000
452
Отдел финансов района (города областного значения)
27 366
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
23 507
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 449
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 910
018
Капитальные расходы государственного органа
500
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
17 094
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
16 594
004
Капитальные расходы государственного органа
500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 758
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
10 758
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
8 481
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
8 481
02
Оборона
10 848
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8 748
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8 748
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 100
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 100
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1 000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
25 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25 000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
25 000
04
Образование
6 973 521
464
Отдел образования района (города областного значения)
722 467
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
283 398
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
439 069

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14 447
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
14 447
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 426 306
003
Жалпы білім беру
5 209 039
006
Балаларға қосымша білім беру
217 267
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
99 556
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
99 556
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
317 993
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
317 993
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
392 752
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 530
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
40 000
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
105 000
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
18 000
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 622
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
25 600
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
185 000
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
552 019
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
221 583
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5 013
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
165 000
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
51 570
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 676
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1 676
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
282 169
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
124 332
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14 447
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
14 447
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 426 306
003
Общеобразовательное обучение
5 209 039
006
Дополнительное образование для детей
217 267
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
99 556
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
99 556
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
317 993
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
317 993
464
Отдел образования района (города областного значения)
392 752
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17 530
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
40 000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
105 000
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
18 000
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 622
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
25 600
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
185 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
552 019
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
221 583
005
Государственная адресная социальная помощь
5 013
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
165 000
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
51 570
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 676
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1 676
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
282 169
002
Программа занятости
124 332
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
17 533
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
17 533
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 11-5 шешіміне 4 қосымша
2017 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлінген бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 11.08.2017 № 18-4 шешімімен (01.01.2017 қолданысқа енгізіледі).
функционалдық топ
бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
бағдарлама
атауы
04
Білім беру
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
037
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту

452
Отдел финансов района (города областного значения)
17 533
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
17 533
8
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 4 к решению № 11-5
маслихата района Т. Рыскулова
от 23 декабря 2016 года
Перечень бюджетных программ развития, направленных на реализацию инвестиционных проектов предусмотренных в бюджете района на 2017 год
Сноска. Приложение 4 – в редакции решения маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 28.12.2017 № 20-4 вводится в действие с (01.01.2017).
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
программа
наименование
04
Образование
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
021
Строительство и реконструкция начального, основного среднего и общего среднего образования
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
005
Развитие коммунального хозяйства

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 11-5 шешіміне 6 қосымша
2017 жылға арналған ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсетін түсімдердің көлемі
Санаты
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
3
Жерді және материалдық емес активтерді сату
03
Жерді сату
1
Жерді сату
2
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
0
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 11-5 шешіміне 7 қосымша
2017 жылға арналған Т.Рысқұлов ауданның ауылдық округтері бойынша бюджеттік бағдарламалары
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 18.10.2017 № 19-5 шешімімен (01.01.2017 қолданысқа енгізіледі).
Ауылдық округтер
бюджеттік бағдарламалар
Барлығы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
010 "жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
040 ""Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
1
"Құлан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 6 к решению № 11-5
маслихата района Т. Рыскулова
от 23 декабря 2016 года
Объем доходов, поступивших в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи участков земли сельскохозяйственного назначения, предусмотренных в бюджете района на 2016 год
категория
класс
подкласс
Наименование
Сумма, тыс. тенге
3
Продажи земли и нематериальных активов
03
Продажи земли
2
От продажи участков земли сельскохозяйственного назначения
0
Приложение 7 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 11-5 от 23 декабря 2016 года
Бюджетные программы на 2017 год по сельским округам района Т.Рыскулова
Сноска. Приложение 7 – в редакции решения маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 28.12.2017 № 20-4 вводится в действие с (01.01.2017).
Сельские округа
Наименование программ
всего
001 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
010 "Содержание мест захоронений и погребение безродных"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Куланского сельского округа"