"Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшiн шарттық негiзде үй-жайлар беру туралы" Сарысу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 49 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 23 ақпандағы № 40 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 наурызда № 2963 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық Заңының 28 бабының 4 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына сәйкес, аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшiн шарттық негiзде үй-жайлар беру туралы" Сарысу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 49 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 2575 болып тіркелген, 2015 жылғы 25 наурыздағы № 29 "Сарысу" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулымен белгіленген Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшiн шарттық негiзде берілетін үй-жайлардың:
реттік нөмірі 12 жолдағы "Ауылдық клуб" деген сөздер "М. Әуезов атындағы орта мектеп" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д. Асановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейiн қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі Б. Жайлыбаев

О внесении изменений в постановление акимата Сарысуского района от 24 февраля 2015 года № 49 "О предоставлении на договорной основе кандидатам помещений для встреч с избирателями"
Постановление Сарысуского районного акимата Жамбылской области от 23 февраля 2016 года № 40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 марта 2016 года № 2963
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Сарысуского района от 24 февраля 2015 года за № 49 "О предоставлении на договорной основе кандидатам помещений для встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2575, опубликовано 25 марта 2015 года в газете "Сарысу" № 29) следующие изменения:
в помещении для встреч кандидатов с избирателями на договорной основе утвержденных указанным постановлением:
в строке порядковый номер 12 слова "Сельский клуб" заменить словами "Средняя школа имени М. Ауезова".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Асанову Д.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Жайлыбаев