"2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 49 – 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 наурыздағы № 53-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 наурызда № 2983 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "2016 – 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 43 – 3 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 24 ақпандағы № 46 – 5 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылы 03 наурызда № 2952 тіркелген) сәйкес, Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 49 – 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2870 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 қаңтардағы № 4 – 5 "Талас тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"6 891 336" сандары "7 125 797" сандарымен ауыстырылсын;
"6 106 266" сандары "6 340 727" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"6 891 336" сандары "7 147 965" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"- 39 007" сандары "- 61 175" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"39 007" сандары "61 175" сандарымен ауыстырылсын;
"11 897" сандары "11 935" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 49 – 3 "О районном бюджете на 2016 – 2018 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 9 марта 2016 года № 53-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 марта 2016 года № 2983
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 24 февраля 2016 года № 46 – 5 "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 43 – 3 "Об областном бюджете на 2016 – 2018 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативно правовых актов № 2952 от 02 марта 2016 года) Таласский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 49 – 3 "О районном бюджете на 2016 – 2018 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов № 2870, опубликованное в газете "Талас тынысы" 12 января 2016 года № 4 – 5), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 891 336" заменить цифрами "7 125 797";
цифры "6 106 266" заменить цифрами " 6 340 727";
в подпункте 2):
цифры "6 891 336" заменить цифрами "7 147 965";
в пункте 5:
цифры "-39 007" заменить цифрами "-61 175";
в пункте 6:
цифры "39 007" заменить цифрами "61 175";
цифры "11 897" заменить цифрами "11 935";

"0" сандары "22 206" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және аудан мәслихатының интернет-ресурстарына жариялауды жасау бесінші шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік – экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "0" заменить цифрами "22 206".
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет – ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата пятого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.