"Талас ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Талас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы №26-6 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 31 мамырдағы № 4-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 маусымда № 3114 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 мамырдағы № 55-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 13.05.2019 № 55-3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабына және "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысына сәйкес, Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Талас ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Талас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 26-6 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2101 болып тіркелген, 2014 жылғы 25 қаңтардағы № 5 аудандық "Талас тынысы" газетіне жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Талас ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасында:
8 тармағының бірінші абзацы "- ең төмен күнкөріс деңгейінің жеті еселік көлемінен аспайтын орташа табысы бар, әлеуметтік мәні бар туберкулез ауруымен ауырып, амбулаториялық жағдайда ем жалғастырушы тұлғаларға 40 000 (қырық мың) теңге әлеуметтік көмек көрсетіледі" деген сөздер "- ең төменгі күнкөріс деңгейінің жеті еселік көлемінен аспайтын орташа табысы бар, әлеуметтік мәні бар ауру – туберкулез бойынша әлеуметтік көмек "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Талас аудандық туберкулезге қарсы диспансері" коммуналдық мемлекеттiк мекемесінің тізіміне сәйкес диспансерлік есепте тұратын туберкулездің төзімді түрімен ауыратын, амбулаторлық емделуде жүрген адамдарға (отбасыларға) 6 (алты) ай мерзіміне 5 (бес) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде көрсетіледі" деген сөздерімен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в решение Таласского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 26-6 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Таласскому району"
Решение маслихата Таласского района Жамбылской области от 31 мая 2016 года № 4-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 июня 2016 года № 3114. Утратило силу решением Таласского районного маслихата Жамбылской области от 13 мая 2019 года № 55-3
Сноска. Утратило силу решением Таласского районного маслихата Жамбылской области от 13.05.2019 № 55-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 26-6 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Таласскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2101, опубликовано 25 января 2014 года за №5 в районной газете "Талас тынысы") следующие изменения и дополнение:
в Правиле оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Таласскому району, утвержденных вышеуказанным решением:
абзац первый пункта 8 слова "- лицам, больным социально значимым заболеванием туберкулезом, находящимся на амбулаторном лечении в размере 40 000 (сорок тысяч) тенге, имеющим среднедушевой доход, в размере не превышающего семи кратного прожиточного минимума" заменить словами "социальная помощь по социально значимому заболеванию – туберкулезу предоставляется лицам, имеющим среднедушевой доход, в размере не превышающего семи кратного прожиточного минимума, больным активной формой туберкулеза, находящимся на амбулаторном лечении, состоящим на диспансерном учете, согласно списку Коммунального государственного учреждения "Таласский противотуберкулезный диспансер Управления здравоохранения акимата Жамбылской области", лицам (семьям) в течение 6 (шести) месяцев в размере 5 (пяти) месячных расчетных показателей";

9 тармағының екінші абзацы "- табиғи зілзаланың немесе өрттің салдарынан азаматқа (отбасына) не оның мүлкіне зиян келтірілгенде арнайы комиссия белгілеген 100 айлық есептік көрсеткіш шегінде көрсетіледі" деген сөздер "- ең төменгі күнкөріс деңгейінің жеті еселік көлемінен аспайтын орташа табысы бар, табиғи зілзаланың немесе өрттің салдарынан азаматқа (отбасына) не оның мүлкіне зиян келтірілгенде арнайы комиссия белгілеген 100 айлық есептік көрсеткіш шегінде көрсетіледі" деген сөздерімен ауыстырылсын.
8 тармағы:
"- көптеген дәрілік заттарға төзімді туберкулезбен ауыратын (IV топ) адамдарға (отбасыларға) амбулаториялық емін алу кезеңінде 12 (он екі) ай мерзіміне, ай сайын, 12372 (он екі мын үш жүз жетпіс екі) теңге көлемінде" сөздермен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талас аудандық мәслихатының тұрғындарды әлеуметтік-құқықтық қорғау және мәдениет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Несипбаев
Мәслихат хатшысы А. Төлебаев

абзац второй пункте 9 слова " - при причинении ущерба гражданину (семье) либо его имуществу, вследствие стихийного бедствия или пожара, в пределах до 100 месячного расчетного показателя, определяемым специальной комиссией" заменить словами " - при причинении ущерба гражданину (семье) либо его имуществу, вследствие стихийного бедствия или пожара, имеющим среднедушевой доход, в размере не превышающего семи кратного прожиточного минимума, в пределах до 100 месячного расчетного показателя, определяемым специальной комиссией".
пункт 8:
"- лицам больным туберкулезом с множественной лекарственной устойчивостью (IV группа) находящимся на амбулаторном лечении, ежемесячно в размере 12372 (двенадцати тысяч триста семидесяти двух) тенге в течении 12 (двенадцати) месяцев" дополнить словами.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по социально – правовой защите жителей и вопросам культуры Таласского районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Несипбаев
Секретаря маслихата А. Тулебаев