"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 48-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 қазандағы № 6-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 қазанда № 3194 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 43-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 7 қазандағы № 5-6 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3175 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 48-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2875 болып тіркелген, 2016 жылғы 9 қаңтардағы аудандық "Шу өңірі-Шуская долина" №3 газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"9 205 124" сандары "9 326 018" сандарымен ауыстырылсын;
"8 018 021" сандары "8 073 915" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"10 544 791" сандары "10 665 685" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2.Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, байланысты, энергетиканы жетілдіру, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 48-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 27 октября 2016 года № 6-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 октября 2016 года № 3194
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата 7 октября 2016 года № 5-6 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года №43-3 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3175) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 48-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2875, опубликовано в районной газете "Шуская долина-Шу өңірі" от 9 января 2016 года за №3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9 205 124" заменить цифрами "9 326 018";
цифры "8 018 021" заменить цифрами "8 073 915";
в подпункте 2):
цифры "10 544 791" заменить цифрами "10 665 685";
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, связи, энергетики, развитии сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.

31469
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25802
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5667
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23895
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23295
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
12831
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12831
02
Қорғаныс
5757
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5757
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2100
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
700
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2957
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
20100
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20100
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
20100
04
Бiлiм беру
7103208
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7744
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
7744
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6553662
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51564
003
Жалпы білім беру
4975338
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
102587
006
Балаларға қосымша білім беру
379361
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
3000
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
376570
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
33174
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер

31469
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования)
25802
004
Капитальные расходы государственного органа
5667
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
23895
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
23295
013
Капитальные расходы государственного органа
600
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
12831
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
12831
02
Оборона
5757
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5757
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2100
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
700
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров в районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2957
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
20100
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20100
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
20100
04
Образование
7103208
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7744
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
7744
464
Отдел образования района (города областного значения)
6553662
001
Обеспечение деятельности отдела образования района
51564
003
Общеобразовательное обучение
4975338
005
Приобретение, доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных
учреждений образования района (города областного значения)
102587
006
Дополнительное образование для детей
379361
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3000
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
376570
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам, (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей- сирот), ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей
33174
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

319
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
17010
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
553268
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
61471
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
138891
017
Балалар мен жасөспірімдерге спортбойыншақосымшабілім беру
138891
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
402911
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
402911
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
537091
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
534238
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38703
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
95242
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9421
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
11668
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
26093
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5000
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1300
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
68150
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
145000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының, қызмет көрсетуін жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
86504
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1250
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
2320
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
33587
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2853
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2853
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
938382
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

319
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого - медико -педагогической консультативной помощи населению
17010
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
553268
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
61471
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
138891
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
138891
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
402911
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
402911
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
537091
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
534238
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
38703
002
Программа занятости
95242
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9421
005
Государственная адресная социальная помощь
10000
006
Оказание жилищной помощи
11668
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов
26093
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5000
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставки пособий и других социальных выплат
1300
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
68150
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
145000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставления услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
86504
021
Капитальные расходы государственного органа
1250
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
2320
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту “Өрлеу”
33587
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2853
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2853
07
Жилищно - коммунальное хозяйство
938382
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

002
Қарыз алу келісім-шарттары
50904
16
Қарыздарды өтеу
18382
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
18382
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
18382
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
1398320
Шу аудандық мәслихатының
2016 жылғы 27 қазандағы
№ 6-3 шешіміне № 2 қосымша
Шу аудандық мәслихатының
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 48-3 шешіміне № 5 қосымша
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтің бағдарламалары бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізімі
(мың теңге)
Атауы
001 Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызмет
тер
005 Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйым
дастыру
008 Елдімекендердегікөшелерді жарықтандыру
009Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
022 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
027 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттан
дыру
040 "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамыту-ға жәрдемдесу бойынша шаралар
ды іске асыру
1
"Бірлікүстем ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

002
Договоры займа
50904
16
Погашение займов
18382
452
Отдел финансов района (города областного значения)
18382
008
Погашение займов местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
18382
8
Используемые остатки бюджетных средств
1398320
Приложение № 2 к решению
Шуского районного маслихата
от 27 октября 2016 года №6-3
Приложение № 5 к решению
Шуского районного маслихата
от 25 декабря 2015 года № 48-3
Перечень объема выделенных денежных средств по программе аппаратакима
района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
(тысяч тенге)
Наименование
001 Услуги по обеспече нию деятельности акима города районного значения, поселка, села, сельского округа
005 Организация бесплат ного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
008 Осве щение улиц насе ленных пунк тов
009 Обес Пече ние санитарии насе ленных пунктов
022 Капитальные расходы государственного органа
027 Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
040 Реализа ция мер по содей ствию экономи ческому разви тию регио нов в рамках Программы "Разви тие регио нов
1
Государственное коммунальное учреждение "Аппарат акима Бирликустемского сельского округа"