Облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының индекстері мен атауларын бекіту туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 28/07 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 мамырда № 3795 болып тіркелді
2001 жылғы 17 шiлдедегi "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қоса беріліп отырған қосымшаға сәйкес Қарағанды облысының облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының индекстері мен атаулары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды облысы әкімінің бірінші орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Әбдібеков
Келісілді:
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрлігі
Автомобиль жолдары комитетінің төрағасы
_________________ Пішембаев М.Қ.
19 сәуір 2016 жыл
Қарағанды облысы әкімдігінің 2016
жылғы 19.04.
№ 28/07 қаулысына қосымша
Қарағанды облысының облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының индекстері мен атаулары
Автомобиль жолының индексі
Автомобиль жолының атауы
КМ-1
Қарағанды-Шахтинск-Есенгелді-Щербаковское-Киевка километр (одан әрі - км) 0-255
КМ-2
Қарағанды-Жартас-Долинка км 0-38
КМ-3
Абай-Новодолинка-Шахан-Молодецкое км 0-38
КМ-4
Қарағанды-Самарка-Атасу-Айнабұлақ км 0-204
КМ-5
Қарағанды-Ақбастау-Суықсу-Тоғызқұдық км 0-101
КМ-6
Қарағанды-Шахтинск-Қойбас км 0-13
КМ-7
Просторное-Жарық-Ақсу-Аюлы-Ақтоғай-Балқаш км 0-435
КМ-8
"Астана-Алматы" автомобиль жолы -Нұркен-Ақтоғай км 0-96
КМ-9
Балқаш-Шашубай км 0-3
КМ-10
Балқаш қаласының әуежайына кіреберіс км 0-3
КМ-11
"Қарағанды-Аягөз"-Белағаш-Керней-Семізбұғы км 0-80
КМ-12
Қарағанды-Ботақара-Ақбел-Үміткер км 0-35
КМ-13
Қарағанды -Ақбел-Трудовое км 0-70
КМ-14
Қарағанды -Тоғызқұдық-Ботақара км 0-54
КМ-15
Қарағанды -Үштөбе-Құрлыс км 0-18
КМ-16
"Орталық" әуежайына кіреберіс км 0-15
КМ-17
Қарағанды қаласының шығыс айналымы км 0-5
КМ-18
Қарағанды -Саран-Шахтинск км 0-35
КМ-19
Қарағанды -Жаңа Дубовка км 0-12
КМ-20
Қарағанды -Теміртау-Чкалова-Березняки км 0-19
КМ-21
Қарағанды -Теміртау-Гагаринское км 0-8
КМ-22
"Қарағанды -Аягөз"-Аюлы-Белағаш км 0-18
КМ-23
"Қызылорда-Павлодар"-Қушоқы км 0-8
КМ-24
Қарағанды -Узенка км 0-3
КМ-25
"Қызылорда-Павлодар"-Саран км 0-8
КМ-26
Қарағанды -Теміртау-Токаревка км 0-12
КМ-27

Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования областного значения
Постановление акимата Карагандинской области от 19 апреля 2016 года № 28/07. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 мая 2016 года № 3795
В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах" от 17 июля 2001 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования областного значения Карагандинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Карагандинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Абдибеков
Согласовано:
Председатель Комитета автомобильных
дорог Министерства по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
_________________ Пшембаев М.К.
19.04.2016 жыл
Приложение к постановлению
акимата Карагандинской области
от 19.04.2016 года № 28/07
Наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования областного значения Карагандинской области
Индекс автомобильной дороги
Наименование автомобильной дороги
КМ-1
Караганда-Шахтинск-Есенгельды-Щербаковское-Киевка километр (далее - км) 0-255
КМ-2
Караганда-Жартас-Долинка км 0-38
КМ-3
Абай-Новодолинка-Шахан-Молодецкое км 0-38
КМ-4
Караганда-Самарка-Атасу-Айнабулак км 0-204
КМ-5
Караганда-Акбастау-Сууксу-Тогызкудук км 0-101
КМ-6
Караганда-Шахтинск-Койбас км 0-13
КМ-7
Просторное-Жарык-Аксу-Аюлы-Актогай-Балхаш км 0-435
КМ-8
автомобильная дорога "Астана-Алматы"-Нуркен-Актогай км 0-96
КМ-9
Балхаш-Шашубай км 0-3
КМ-10
Подъезд к аэропорту города Балхаш км 0-3
КМ-11
"Караганда-Аягуз"-Белагаш-Керней-Семизбуга км 0-80
КМ-12
Караганда-Ботакара-Акбел-Умуткер км 0-35
КМ-13
Караганда-Акбел-Трудовое км 0-70
КМ-14
Караганда-Тогызкудук-Ботакара км 0-54
КМ-15
Караганда-Уштобе-Курлус км 0-18
КМ-16
Подъезд к аэропорту "Центральный" км 0-15
КМ-17
Восточный обход города Караганды км 0-5
КМ-18
Караганда-Сарань-Шахтинск км 0-35
КМ-19
Караганда-Новая Дубовка км 0-12
КМ-20
Караганда-Темиртау-Чкалова-Березняки км 0-19
КМ-21
Караганда-Темиртау-Гагаринское км 0-8
КМ-22
"Караганда-Аягуз"-Аюлы-Белагаш км 0-18
КМ-23
"Кызылорда-Павлодар"-Куушоки км 0-8
КМ-24
Караганда-Узенка км 0-3
КМ-25
"Кызылорда-Павлодар"-Сарань км 0-8
КМ-26
Караганда-Темиртау-Токаревка км 0-12
КМ-27

Қызылорда-Павлодар км 424-426, 429-433, 946-947
КМ-28
Астана-Қорғалжын-Баршино-Шұбаркөл-Қызылжар км 0-292
КМ-29
Қаражал-Шалғия км 0-81
КМ-30
Қаражал-Ақтау км 0-61
КМ-31
Қаражал- Жамбыл кенті км 0-72
КМ-32
"Қарағанды -Аягөз"-Қоянды-Егіндібұлақ-Бүркітті км 0-153
КМ-33
"Қарағанды -Аягөз"-Қарағайлы-Қарқаралы км 0-31
КМ-34
Қарқаралы-Нұркен-Жамбыл км 0-66
КМ-35
"Қарағанды -Аягөз"-Ынталы-Бесоба км 0-61
КМ-36
Киевка-Осакаровка км 0-83
КМ-37
Шахтер-Пржевальский км 0-50
КМ-38
Осакаровка-Молодежное км 0-81
КМ-39
Осакаровка-Литвиновское-Тельманское-Молодежное км 0-78
КМ-40
Теміртауский-Чапаево-Садовое-Осакаровка км 0-67
КМ-41
Ұлытау-Бозтұмсық-Малшыбай-Сәтпаев км 0-226
КМ-42
Жезқазған-Аэропорт км 0-7
КМ-43
"Жезқазған-Петропавл"-Жезді-Қарсақпай-Байқоңыр-Қоскөл км 0-221
КМ-44
Жезқазған-Петропавл км 6-11, 22-24
КМ-45
Жезқазған қаласының айналма жолы км 0-7
КМ-46
Ақсу-Аюлы-Қайрақты-Ағадыр-Мойынты км 0-226
КМ-47
Жарық-Өспен-Ағадыр км 0-86

Кызылорда-Павлодар км 424-426, 429-433, 946-947
КМ-28
Астана-Кургальджино-Баршино-Шубаркуль-Кызылжар км 0-292
КМ-29
Каражал-Шалгия км 0-81
КМ-30
Каражал-Актау км 0-61
КМ-31
Каражал- поселок Жамбыл км 0-72
КМ-32
"Караганда-Аягуз"-Коянды-Егиндыбулак-Буркутты км 0-153
КМ-33
"Караганда-Аягуз"-Карагайлы-Каркаралинск км 0-31
КМ-34
Каркаралинск-Нуркена-Жамбыл км 0-66
КМ-35
"Караганды-Аягуз"-Инталы-Бесоба км 0-61
КМ-36
Киевка-Осакаровка км 0-83
КМ-37
Шахтер-Пржевальский км 0-50
КМ-38
Осакаровка-Молодежное км 0-81
КМ-39
Осакаровка-Литвиновское-Тельманское-Молодежное км 0-78
КМ-40
Темиртауский-Чапаево-Садовое-Осакаровка км 0-67
КМ-41
Улытау-Бозтумсык-Малшыбай-Сатпаев км 0-226
КМ-42
Жезказган-Аэропорт км 0-7
КМ-43
"Жезказган-Петропавловск"-Жезды-Карсакпай-Байконур-Косколь км 0-221
КМ-44
Жезказган-Петропавловск км 6-11, 22-24
КМ-45
Объезд города Жезказган км 0-7
КМ-46
Аксу-Аюлы-Кайракты-Агадырь-Моинты км 0-226
КМ-47
Жарык-Успенский-Агадырь км 0-86