Қарағанды облысының жетекші спортшыларына ай сайын ақшалай үлес төлеу туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 6 маусымдағы № 39/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 маусымда № 3874 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 84/03 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 26.12.2017 № 84/03 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2014 жылғы 3 шілдедегі "Дене шынықтыру және спорт туралы" Заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Осы қаулының қосымшасына сәйкес ай сайын ақшалай үлес төленсін (бұдан әрі - Үлес):
Қарағанды облысының спортшыларына - "КСРО-ның еңбек сіңірген спорт шебері", "Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген спорт шебері", "КСРО-ның халықаралық дәрежедегі спорт шебері", "Қазақстан Республикасының халықаралық дәрежедегі спорт шебері" атақтары бар, спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кірген немесе кіретін олимпиада чемпиондары мен жүлдегерлеріне, әлем чемпиондарына, олардың "Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген жаттықтырушысы" немесе "КСРО-ның еңбек сіңірген жаттықтырушысы" атақтары бар жаттықтырушыларына;
Қарағанды облысының спортшыларына - спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамында ойнайтын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне.
2. "Қарағанды облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды облысы әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Н. Әбдібеков
Қарағанды облысы әкімдігінің
2016 жылғы 06 маусымдағы
№ 39/01 қаулысына қосымша
Қарағанды облысының спортшыларына және жаттықтырушыларына төленетін ай сайын ақшалай үлестің мөлшері
Алатындар санаты
Төленетін ай сайын ақшалай үлестің сомасы
"КСРО-ның еңбек сіңірген спорт шебері", "Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген спорт шебері", "КСРО-ның халықаралық дәрежедегі спорт шебері", "Қазақстан Республикасының халықаралық дәрежедегі спорт шебері" атақтары бар, спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кірген немесе кіретін Олимпиада чемпионы

О выплате ежемесячного денежного содержания ведущим спортсменам Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 6 июня 2016 года № 39/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 июня 2016 года № 3874. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 26 декабря 2017 года № 84/03
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 26.12.2017 № 84/03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 3 июля 2014 года "О физической культуре и спорте" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выплачивать ежемесячное денежное содержание согласно приложению к настоящему постановлению (далее - Содержание):
спортсменам Карагандинской области - олимпийским чемпионам и призерам, чемпионам мира, имеющим звания "Заслуженный мастер спорта СССР", "Заслуженный мастер спорта Республики Казахстан", "мастер спорта СССР международного класса", "мастер спорта международного класса Республики Казахстан", входившим или входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, имеющим звания "Заслуженный тренер Республики Казахстан" или "Заслуженный тренер СССР";
спортсменам Карагандинской области, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта их тренерам и руководителям клубных команд.
2. Государственному учреждению "Управление физической культуры и спорта Карагандинской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Карагандинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Н. Абдибеков
Приложение
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 06 июня 2016 года
№ 39/01
Размер выплаты ежемесячного денежного содержания спортсменам и тренерам Карагандинской области
Категория получателей
Сумма выплаты ежемесячного денежного содержания
Олимпийский Чемпион, имеющий звание "Заслуженный мастер спорта СССР", "Заслуженный мастер спорта Республики Казахстан", "мастер спорта СССР международного класса", "мастер спорта международного класса Республики Казахстан", входившим или входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта)

120 000 теңге
"КСРО-ның еңбек сіңірген спорт шебері", "Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген спорт шебері", "КСРО-ның халықаралық дәрежедегі спорт шебері", "Қазақстан Республикасының халықаралық дәрежедегі спорт шебері" атақтары бар, спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кірген немесе кіретін олимпиада ойының жүлдегері (2 орын)
110 000 теңге
"КСРО-ның еңбек сіңірген спорт шебері", "Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген спорт шебері", "КСРО-ның халықаралық дәрежедегі спорт шебері", "Қазақстан Республикасының халықаралық дәрежедегі спорт шебері" атақтары бар, спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кірген немесе кіретін олимпиада ойының жүлдегері (3 орын)
100 000 тенге
"КСРО-ның еңбек сіңірген спорт шебері", "Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген спорт шебері", "КСРО-ның халықаралық дәрежедегі спорт шебері", "Қазақстан Республикасының халықаралық дәрежедегі спорт шебері" атақтары бар, спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кірген немесе кіретін Әлем Чемпионы
100 000 тенге
"Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген жаттықтырушысы", "КСРО-ның еңбек сіңірген жаттықтырушысы" атақтары бар Олимпиада Чемпионының, жүлдегерінің, Әлем чемпионының жаттықтырушысы
20 000 тенге
Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін спортшы
70 000 тенге
Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін спортшының жаттықтырушысы
10 000 тенге
Спорттың ойын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін спортшы
30 000 тенге
Спорттың ойын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін спортшының жаттықтырушысы
10 000 тенге
Спорттың ойын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін спортшылардың клубтық команадаларының басшысы
10 000 тенге

120 000 тенге
Призер Олимпийских игр (2 место), имеющий звание "Заслуженный мастер спорта СССР", "Заслуженный мастер спорта Республики Казахстан", "мастер спорта СССР международного класса", "мастер спорта международного класса Республики Казахстан", входившим или входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта)
110 000 тенге
Призер Олимпийских игр (3 место), имеющий звание "Заслуженный мастер спорта СССР", "Заслуженный мастер спорта Республики Казахстан", "мастер спорта СССР международного класса", "мастер спорта международного класса Республики Казахстан", входившим или входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта)
100 000 тенге
Чемпион Мира, имеющий звание "Заслуженный мастер спорта СССР", "Заслуженный мастер спорта Республики Казахстан", "мастер спорта СССР международного класса", "мастер спорта международного класса Республики Казахстан", входившим или входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта)
100 000 тенге
Тренер Олимпийского чемпиона, призера, чемпиона Мира, имеющего звания "Заслуженный тренер Республики Казахстан" или "Заслуженный тренер СССР"
20 000 тенге
Спортсмен, входящий в состав сборной команды Республики Казахстан по видам спорта (национальной сборной команды по видам спорта)
70 000 тенге
Тренер, спортсмена, входящего в состав сборной команды Республики Казахстан по видам спорта (национальной сборной команды по видам спорта)
10 000 тенге
Спортсмен, выступающий в составе сборной команды Республики Казахстан (национальной сборной команде) по игровым видам спорта
30 000 тенге
Тренер, спортсменов, выступающих в составе сборной команды Республики Казахстан (национальной сборной команде) по игровым видам спорта
10 000 тенге
Руководитель клубных команд, спортсменов, выступающих в составе сборной команды Республики Казахстан (национальной сборной команде) по игровым видам спорта
10 000 тенге