Қарағанды қаласының Театральная көшесін қайта атау туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 қарашадағы N 82/01 бірлескен қаулысы және Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 25 қарашада N 117 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 желтоқсанда N 4042 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметі жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 23 қыркүйектегі қорытындысы негізінде Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қаласындағы Театральная көшесі Тиышбек Ахановтың есімімен қайта аталсын.
2. Осы Қарағанды облысы әкімдігінің және Қарағанды облыстық мәслихатының бірлескен қаулысы және шешімінің орындалуын бақылау Қарағанды облысы әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына және Қарағанды облыстық мәслихатының әлеуметтік-мәдени даму және халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына (С.М.Әдекенов) жүктелсін.
3. Осы Қарағанды облысы әкімдігінің және Қарағанды облыстық мәслихатының бірлескен қаулысы және шешімі алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Н. Әбдібеков
Қарағанды облыстық
мәслихаты сессиясының төрағасы
Г. Прокоп
Қарағанды облыстық
мәслихатының хатшысы
Р. Әбдікеров

О переименовании улицы Театральная города Караганды
Совместное постановление акимата Карагандинской области от 18 ноября 2016 года N 82/01 и решение Карагандинского областного маслихата от 25 ноября 2016 года N 117. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 декабря 2016 года N 4042
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, на основании заключения Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 23 сентября 2016 года акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Театральная города Караганды – на улицу Тишбека Аханова.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата Карагандинской области и решения Карагандинского областного маслихата возложить на курирующего заместителя акима Карагандинской области и постоянную комиссию Карагандинского областного маслихата по вопросам социально-культурного развития и социальной защите населения (С.М. Адекенов).
3. Настоящее совместное постановление акимата Карагандинской области и решение Карагандинского областного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Н. Абдибеков
Председатель сессии Карагандинского
областного маслихата
Г. Прокоп
Секретарь Карагандинского
областного маслихата
Р. Абдикеров