Теміртау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы 50 сессиясының № 50/4 "2016-2018 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 қарашадағы № 8/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қарашада № 4024 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 13 қазандағы № 73/01 "Облыстық мәслихаттың XL cессиясының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімін іске асыру туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 74/02 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысын іске асыру мақсатында қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы 50 сессиясының № 50/4 "2016-2018 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3603 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 15 қаңтарда жарияланған, 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 3 (350) "Вечерняя Караганда" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 11 977 432 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 9 956 349 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 25 373 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 123 397 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 872 313 мың теңге;
2) шығындар – 12 057 186 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 5 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 5 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 74 754 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 74 754 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 74 754 мың теңге.";
2) 4-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2016 жылға арналған қалалық бюджеттің шығыстар құрамында халыққа тұрғын үй көмегін көрсетуге 2 112 мың теңге қаражат көзделгені ескерілсін.";

О внесении изменений в решение 50 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2015 года № 50/4 "О городском бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 14 ноября 2016 года № 8/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 21 ноября 2016 года № 4024
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях реализации постановления акимата Карагандинской области от 13 октября 2016 года № 73/01 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Карагандинской области от 24 декабря 2015 года № 74/02 "О реализации решения XL сессии областного маслихата "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 50 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2015 года № 50/4 "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3603, опубликовано в информационно - правовой системе "Әділет" 15 января 2016 года, опубликовано в газете "Вечерняя Караганда" от 20 января 2016 года № 3 (350)), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 977 432 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 956 349 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 25 373 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 123 397 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 872 313 тысяч тенге;
2) затраты – 12 057 186 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 5 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 5 000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 74 754 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 74 754 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств - 74 754 тысяч тенге.";
2) пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2016 год предусмотрены средства на оказание жилищной помощи населению – 2 112 тысяч тенге.";

3) 5-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2016 жылға арналған қалалық бюджеттің шығыстар құрамында "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша 82 858 мың теңге көзделсін, оның ішінде:
1) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне ай сайынғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 867 мың теңге;
2) Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күнін мерекелеудің жетпіс бір жылдығына арналған іс-шараларды өткізу шеңберінде біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 38 180 мың теңге;
3) Қазақстан Республикасының Конституциясы күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 18 627 мың теңге;
4) Қазақстан Республикасы Бірінші Президенті күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 16 448 мың теңге;
5) өмірлік қиын жағдай туындаған кезде әлеуметтік көмек көрсетуге - 4 686 мың теңге;
6) тамақ өнімдерінің қымбаттауына материалдық көмек көрсетуге – 4 050 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімге 1, 6-қосымшалар осы шешімге 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы
В.Свиридов
КЕЛІСІЛДІ:
"Теміртау қаласының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ А.Сыдықова
2016 жылғы " 14 " қараша
Теміртау қалалық мәслихатының
2016 жылғы " 14 " қарашадағы
8_сессиясының № 8/4 шешіміне
1- қосымша
Теміртау қалалық мәслихатының
2015 жылғы " 24 " желтоқсандағы
50 сессиясының № 50/4 шешіміне
1-қосымша
2016 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

3) пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Предусмотреть в составе расходов городского бюджета на 2016 год по программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" - 82 858 тысяч тенге, в том числе:
1) на оказание ежемесячной социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны – 867 тысяч тенге;
2) на оказание единовременной социальной помощи в рамках проведения мероприятий, посвященных семьдесят первой годовщине празднования Дня Победы в Великой Отечественной войне – 38 180 тысяч тенге;
3) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Конституции Республики Казахстан – 18 627 тысяч тенге;
4) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Первого Президента Республики Казахстан – 16 448 тысяч тенге;
5) на оказание социальной помощи при наступлении трудной жизненной ситуации – 4 686 тысяч тенге;
6) на оказание материальной помощи на удорожание продуктов питания – 4 050 тысяч тенге.";
4) приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии,
секретарь маслихата
В. Свиридов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов города Темиртау"
А. Сыдыкова
14 ноября 2016 года
Приложение 1
к решению 8 сессии Темиртауского
городского маслихата
от 14 ноября 2016 года № 8/4
Приложение 1
к решению 50 сессии Темиртауского
городского маслихата
от 24 декабря 2015 года № 50/4
Городской бюджет на 2016 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

7184
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2805
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
209375
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
26471
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26471
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
44780
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44780
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
101140
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
101140
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
36984
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36984
02
Қорғаныс
13449
1
Әскери мұқтаждар
12014
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12014
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
12014
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1435
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1435
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1123
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
312
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
39344
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
39344
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
39344
048
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
39344
04
Бiлiм беру
5257268
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
1345338
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1345338
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
181849
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

7184
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2805
9
Прочие государственные услуги общего характера
209375
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
26471
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
26471
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
44780
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
44780
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
101140
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции
101140
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
36984
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
36984
02
Оборона
13449
1
Военные нужды
12014
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12014
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
12014
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1435
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1435
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1123
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
312
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
39344
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
39344
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
39344
048
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
39344
04
Образование
5257268
1
Дошкольное воспитание и обучение
1345338
464
Отдел образования района (города областного значения)
1345338
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
181849
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования