Қалалық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 46/352 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2016 жылғы 8 маусымдағы № 3/28 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 маусымда № 3878 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 46/352 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3610 болып тіркелген, 2016 жылдың 19 қаңтарында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 5 (12398) "Балқаш өңірі", 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 5-6 (1470) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 6 106 661 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 887 238 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36 639 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 51 005 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 131 779 мың теңге;
2) шығындар – 6 128 941 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 1000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 1000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 21 280 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21 280 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 21 280 мың теңге.";
2) келесі мазмұндағы 14-5 тармағымен толықтырылсын:
"14-5. 2016 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында, Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін 6 201 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 46/352 "О городском бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 8 июня 2016 года № 3/28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 июня 2016 года № 3878. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 46/352 "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3610, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 19 января 2016 года, в газетах "Балқаш өңірі" от 20 января 2016 года № 5 (12398), "Северное Прибалхашье" от 20 января 2016 года № 5-6 (1470)) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 106 661 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 887 238 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 36 639 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 51 005 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 131 779 тысяч тенге;
2) затраты – 6 128 941 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 1000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 21 280 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21 280 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 21 280 тысяч тенге.";
2) дополнить пунктом 14-5 следующего содержания:
"14-5. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 6 201 тысяча тенге на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020.";