Сәтбаев қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 406 "2016 – 2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы № 45 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 мамырда № 3802 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 406 "2016 – 2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3602 болып тіркелген, "Шарайна" газетінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы 2 (2191) нөмірінде және 2016 жылғы 20 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016 – 2018 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 471 091 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 421 925 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13 440 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 8 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 11 027 726 мың теңге;
2) шығындар – 13 483 855 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 12 764 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 12 764 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 12 764 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2016 жылға арналған қалалық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері мынадай мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 54 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша – 1 пайыз.";
3 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2016 жылға арналған қалалық бюджет кірістерінің және шығындарының құрамында мынадай трансферттер қарастырылғаны 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін:

О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 25 декабря 2015 года № 406 "О городском бюджете на 2016 – 2018 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 11 мая 2016 года № 45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 мая 2016 года № 3802. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 25 декабря 2015 года № 406 "О городском бюджете на 2016 – 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3602, опубликовано в № 2 (2191) газеты "Шарайна" от 15 января 2016 года и в информационно-правовой системе "Әділет" 20 января 2016 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2016 – 2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 471 091 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 421 925 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13 440 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 027 726 тысячи тенге;
2) затраты – 13 483 855 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 12 764 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 764 тысячи тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12 764 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Установить на 2016 год нормативы распределения доходов в городской бюджет в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 54 процента;
2) по социальному налогу – 1 процент.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в составе доходов и расходов городского бюджета на 2016 год предусмотрены следующие трансферты согласно приложению 4:

9 910 071
ағымдағы нысаналы трансферттер
1 386 898
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
542 745
Қазақстан Республикасында мүгедектердiң құқықтарын қамтамасыз ету және өмiр сүру сапасын жақсарту жөнiндегi 2012 – 2018 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарын іске асыруға
9 775
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
4 150
алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге
174
азаматтық қызметшiлерге еңбекақы төлеу жүйесiнiң жаңа моделi бойынша еңбекақы төлеу, сондай-ақ оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшiн ай сайынғы үстемеақы төлеуге
675 506
әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысының деңгейін арттыруға
47 806
профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
60
көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізуге
941
жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға
5 755
азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
1 859
жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
75 307
жер учаскелеріне құжаттарды рәсімдеу және техникалық төлқұжаттарды дайындауға
14 673
облыстың елді мекендерінің геоақпараттық электрондық картасын құруға
1 557
жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға

9 910 071
целевые текущие трансферты
1 386 898
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
542 745
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018 годы
9 775
на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
4 150
на возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
174
на оплату труда гражданским служащим по новой модели системы оплаты труда, а также выплату им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
675 506
на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
47 806
на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
60
на проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
941
на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
5 755
на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
1 859
на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
75 307
на оформление документов на земельные участки и изготовление технических паспортов
14 673
на создание электронных геоинформационных карт населенных пунктов области
1 557
на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020