"Шахтинск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы XLI сессиясының № 1218/41 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 5 мамырдағы VI шақырылған II сессиясының № 1290/2 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 мамырда № 3791 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы XLI сессиясының № 1218/41 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3598 тіркелген, 2016 жылдың 15 қаңтарында "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 12 ақпандағы № 6 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 487 348 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 114 098 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16 585 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 38 052 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 2 318 613 мың теңге;
2) шығындар – 3 664 172 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – алу 176 824 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 176 824 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары - 176 824 мың теңге.";
2) 8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2016 жылға қала әкімдігінің резерві 16 500 мың теңге сомасында бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімге 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы О. Файзулина
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ж. Мамерханова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Шахтинск қаласының
экономика және қаржы
бөлiмi" мемлекеттiк
мекемесінің басшысы
Л. Буравко

О внесении изменений в решение XLI сессии Шахтинского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 1218/41 "О городском бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение II сессии VI созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 5 мая 2016 года № 1290/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 мая 2016 года № 3791. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLI сессии Шахтинского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 1218/41 "О городском бюджете на 2016 – 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3598, опубликовано в информационно - правовой системе "Әділет" от 15 января 2016 года, в газете "Шахтинский вестник" № 6 от 12 февраля 2016 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 487 348 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 114 098 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16 585 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 38 052 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2 318 613 тысяч тенге;
2) затраты – 3 664 172 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 176 824 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 176 824 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 176 824 тысячи тенге.";
2) пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв акимата города на 2016 год в сумме 16 500 тысяч тенге.";
3) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии О. Файзулина
Секретарь городского
маслихата
Ж. Мамерханова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов города Шахтинска"
Л. Буравко

001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
89327
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
76489
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
76489
2
Қаржылық қызмет
7191
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7191
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2791
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
4400
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
110763
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
19538
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19538
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
36117
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36117
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
19528
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19528
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
35580
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35580
02
Қорғаныс
13707
1
Әскери мұқтаждар
12236
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12236
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
12236
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
1471
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1471
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
771
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
700
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық - атқару қызметі
9000
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
9000

001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
89327
003
Капитальные расходы государственного органа
200
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
76489
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
76489
2
Финансовая деятельность
7191
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7191
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2791
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
4400
9
Прочие государственные услуги общего характера
110763
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
19538
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
19538
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
36117
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
36117
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
19528
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
19528
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
35580
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
35580
02
Оборона
13707
1
Военные нужды
12236
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12236
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
12236
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1471
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1471
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
771
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
700
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
9000
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
9000

1293967
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1279236
Нысаналы даму трансферттері
14731
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
1279236
оның ішінде:
Облыстың білім беру басқармасы
125916
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
125916
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
441196
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығын дамытуға
437587
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізу (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
3609
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
62451
Әлеуметтiк маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
52451
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету (жолдарды жөндеуге)
10000
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
3335
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту (мәдениет нысандарын жөндеуге)
3335
Облыстың ветеринария басқармасы
7370
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
7324
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
46
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
607154
Әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
46715
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
537596
Аймақтың экономикалық тұрақтылығын және жергілікті бюджеттердің шығындарын қайтаруға
22843
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
11671
2012-2018 жылдарға арналған Қазақстан Республикасындағы мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша Іс-шаралар жоспарын іске асыруға
11671
Қарағанды облысының әкім аппараты
905
Азаматтық жағдайдағы актілерді тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
905
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
18063
Аудандық және қалалық мамандандырылмаған балалар- жасөспірімдер спорт мектебінің қызметің қамтамасыз етуге
18063
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
1175
Елді мекендерінің геоақпараттық электрондық картасын құруға
1175
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
14731
оның ішінде:
Облыстың (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс басқармасы
14731

1293967
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1279236
Целевые трансферты на развитие
14731
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
1279236
в том числе:
Управление образования области
125916
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
125916
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
441196
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
437587
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
3609
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
62451
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
52451
На обеспечение функционирования автомобильных дорог (ремонт дорог)
10000
Управление культуры, архивов и документации области
3335
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 (на ремонт объектов культуры)
3335
Управление ветеринарии области
7370
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
7324
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
46
Управление экономики и финансов области
607154
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
46715
На новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
537596
На компенсацию потерь местных бюджетов и экономической стабильности региона
22843
Управление координации занятости и социальных программ области
11671
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
11671
Аппарат акима Карагандинской области
905
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
905
Управление физической культуры и спорта области
18063
На обеспечение деятельности районных и городских неспециализированных детско-юношеских спортивных школ
18063
Управление архитектуры и градостроительства области
1175
На создание электронных геоинформационных карт населенных пунктов
1175
Целевые трансферты на развитие:
14731
в том числе:
Управление строительства области
14731

Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
14731
Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы
5 мамырдағы
№ 1290/2 шешіміне
3 қосымша
Қалалық мәслихаттың 2015 жылғы
23 желтоқсандағы XLI сессиясының
№ 1218/41 шешіміне
5 қосымша
2016 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
1
2
Барлығы

На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
14731
Приложение 3
к решению II сессии городского
маслихата от 5 мая 2016 года № 1290/2
Приложение 5
к решению XLI сессии городского
маслихата от 23 декабря 2015 года № 1218/41
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города на 2016 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего