Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін 2017 жылға арналған жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 15 желтоқсандағы № 43/06 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 қаңтарда № 4107 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов на 2017 год
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 15 декабря 2016 года № 43/06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 января 2017 года № 4107
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Меншік түріне және меншіктің ұйымдастырушылық-құқықтық нысанына қарамастан ұйымдарда қызметкерлердің тізімдік санынан пайызбен көрсеткенде қосымшаға сәйкес мүгедектер үшін 2%-дан 4%-ға дейінгі көлемде жұмыс орындары квотасы белгіленсін.
2. Шахтинск қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 14 шілдедегі № 22/02 "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы" қаулысының (2016 жылғы 1 тамызында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3922 тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 9 тамызында, 2016 жылғы 5 тамыздағы № 31 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

1. Для организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности в процентном выражении от списочной численности работников установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от 2% до 4% согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Шахтинска от 14 июля 2016 года № 22/02 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 1 августа 2016 года № 3922, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 9 августа 2016 года, в газете "Шахтинский вестник" от 5 августа 2016 года № 31).

3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары К.К. Тлеубергеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Аймаков
Шахтинск қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 43/06 қаулысына қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі
(% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны
1
"Апрель-Кулагер" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Тлеубергенова К. К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города С. Аймаков
Приложение
к постановлению акимата города Шахтинска
от 15 декабря 2016 года № 43/06
Перечень организаций,
для которых устанавливается квота рабочих мест для инвалидов
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для инвалидов
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Апрель-Кулагер"