Абай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы 50 сессиясының № 50/541 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 ақпандағы 52 сессиясының № 52/570 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 наурызда № 3694 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы 50 сессиясының № 50/541 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3612 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 қаңтардағы № 2 (4105) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016–2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 015 575 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 618 184 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34 436 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 14 300 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 348 655 мың теңге;
2) шығындар – 4 052 195 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 16 046 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 25 452 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9 406 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 52 666 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 52 666мың теңге:
қарыздар түсімдері – 25 452 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9 406 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 36 620 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге 1 қосымша сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Мұсағалиев
Абай аудандық
мәслихаттың хатшысы
Б. Цай
КЕЛІСІЛДІ:
"Абай ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Б. Муталяпова
2016 жылғы 22 ақпан
Абай аудандық мәслихатының
52 сессиясының
2016 жылғы 22 ақпандағы
№ 52/5701 шешіміне
1 қосымша
Абай аудандық мәслихатының
50 сессиясының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 50/541 шешіміне
1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер

О внесении изменений в решение 50 сессии Абайского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 50/541 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение 52 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 22 февраля 2016 года № 52/570. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 марта 2016 года № 3694. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 50 сессии Абайского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 50/541 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3612, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 16 января 2016 года № 2 (4105)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 015575 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 618 184 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 34 436 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 14 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 348 655 тысяч тенге;
2) затраты – 4 052 195 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16 046тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 25 452 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 9 406 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 52 666 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 52 666 тысяч тенге:
поступление займов – 25 452 тысяч тенге;
погашение займов – 9 406 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 36 620 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Р. Мусагалиев
Секретарь Абайского
районного маслихата
Б. Цай
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов Абайского района"
Б. Муталяпова
22 февраля 2016 года
Приложение 1
к решению 52 сессии
Абайского районного маслихата
от 22 февраля 2016 года № 52/570
Приложение 1
к решению 50 сессии
Абайского районного маслихата
от 24 декабря 2015 года № 50/541
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І. Доходы

66 174
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21 729
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 729
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
16 322
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 322
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
18 694
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 694
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
9 429
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 429
02
Қорғаныс
6 607
1
Әскери мұқтаждар
5 982
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5 982
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 982
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
625
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
625
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
460
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
165
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4 025
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
4 025
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4 025
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
4 025
04
Білім беру
2 725 619
1
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
419 304
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
419 304
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
95 856
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
323 448
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2 221 438
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

66 174
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21 729
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
21 729
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
16 322
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
16 322
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
18 694
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
18 694
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
9 429
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
9 429
02
Оборона
6 607
1
Военные нужды
5 982
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5 982
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 982
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
625
122
Аппарат акима района (города областного значения)
625
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
460
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
165
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4 025
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
4 025
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
4 025
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4 025
04
Образование
2 725 619
1
Дошкольное воспитание и обучение
419 304
464
Отдел образования района (города областного значения)
419 304
009
Обеспечение деятельности организации дошкольного воспитания и обучения
95 856
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
323 448
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2 221 438
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа