2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 15 ақпандағы № 06/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 наурызда № 3721 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабы 4 тармағы 8-1 тармақшасына сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 15 февраля 2016 года № 06/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 марта 2016 года № 3721. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1 пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Абай ауданы бойынша 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау салаға басшылық ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізеледі.
Абай ауданының әкімі С. Шайдаров
Абай ауданы әкімдігінің

1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год по Абайскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Абайского района С. Шайдаров
Приложение
к постановлению акимата
Абайского района

2016 жылғы 15 ақпандағы
№ 06/01 қаулысына қосымша
2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі білім беру ұйымының түрі
Мектепке дейінгі оқыту мен тәрбиелеу ұйымындағы тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдардағы жан басына шаққандағы бір айға қаржылан
дыру
мөлшері (теңгемен)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы айына төленетін ата-аналар төлемінің мөлшері (теңгемен)
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығынның орташа құны (теңгемен)
мемлекеттік
мемлекеттік
мемлекеттік
мемлекеттік
1
Абай ауданының білім бөлімінің "Таңшолпан мектеп-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

от 15 февраля 2016 года
№ 06/01
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение,
размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Вид дошкольной организации образования
Количество воспитанников организации дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования дошкольных организаций в месяц (в тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (в тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (в тенге)
государственный
государственный
государственный
государственный
1
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "Школа-детский сад Таңшолпан" отдела образования Абайского района