Ақөре ауылындағы көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Ақөре ауылының әкімінің 2016 жылғы 6 маусымдағы № 3 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 маусым № 3872 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Ақөре ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақөре ауылындағы Первомайская көшесінің атауы – Достық көшесі болып, Ақөре ауылындағы Октябрьская көшесінің атауы – Жеңіс көшесі болып, Ақөре ауылындағы Школьная көшесінің атауы – Бейбітшілік көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақөре ауылының әкімі А. Сыздыков

О переименовании улиц в селе Акоре
Решение акима села Акоре Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 6 июня 2016 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 июня 2016 года № 3872
Руководствуясь пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и учитывая мнение жителей, аким села Акоре РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Первомайская села Акоре – на улицу Достык, улицу Октябрьская села Акоре – на улицу Женис, улицу Школьная села Акоре – на улицу Бейбитшилик.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким села Акоре А. Сыздыков