Қызылқайың ауылындағы көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Қызылқайың ауылдық округінің әкімінің 2016 жылғы 30 мамырдағы № 3 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 маусымда № 3868 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Қызылқайың ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қызылқайың ауылындағы Старый поселок көшесінің атауы – Ахметбек Байсалбайұлы көшесі болып, Қызылқайың ауылындағы Юбилейная көшесінің атауы – Жеңіс көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылқайың ауылдық округінің әкімі Р. Жукенова

О переименовании улиц в селе Кызылкайын
Решение акима Кызылкаинского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 30 мая 2016 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 июня 2016 года № 3868
Руководствуясь пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и учитывая мнение жителей, аким Кызылкаинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Старый поселок села Кызылкайын – на улицу Ахметбека Байсалбайулы, улицу Юбилейная села Кызылкайын – на улицу Женис.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким Кызылкаинского сельского округа Р. Жукенова