Суықсу ауылындағы көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Суықсу ауылының әкімінің 2016 жылғы 31 мамырдағы № 3 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 маусымда № 3870 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Суықсу ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Суықсу ауылындағы Энгельс көшесінің атауы – Жеңіс көшесі болып, Суықсу ауылындағы Ленин көшесінің атауы – Бейбітшілік көшесі болып, Суықсу ауылындағы Октябрь көшесінің атауы – Бұқар жырау көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Суықсу ауылының әкімі А. Есебаев

О переименовании улиц в селе Суыксу
Решение акима села Суыксу Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 31 мая 2016 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 июня 2016 года № 3870
Руководствуясь пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и учитывая мнение жителей, аким села Суыксу РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Энгельса села Суыксу – на улицу Женис, улицу Ленина села Суыксу – на улицу Бейбитшилик, улицу Октябрь села Суыксу – на улицу Букар жырау.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким села Суыксу А. Есебаев