2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 қаңтардағы № 01/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 2 ақпанда № 3645 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 6 маусымдағы N 52/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 06.06.2016 № 52/01 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес, Жаңаарқа ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Жаңаарқа ауданының ұйымдарының, кәсіпорындарының, мекемелерінің тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қаржыландыру көзі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қамтылған жұмыссыздардың еңбекақысының мөлшері Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген ең төменгі бір жалақының мөлшерінде бекітілсін.
3. "Жаңаарқа ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Ш. Ибраева) жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстарды орындауға үлгілік шарттар жасасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңаарқа ауданы әкімінің орынбасары Марат Жандаулетұлы Жандаулетовке жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарынан пайда болған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі Ғ. Омаров
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 6 қаңтардағы
№ 01/01 қаулысына қосымша
2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Жаңаарқа ауданының ұйымдарының, кәсіпорындарының, мекемелерінің тізбесі, қоғамдық жұмыстарының түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қаржыландыру көзі
Ұйымдар, кәсіпорындар және мекемелердің атауы
Адам саны
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Жұмыстардың ұзақтылығы,
ай
Қаржыландыру көлемі
(теңге)
Қоғамдық жұмыстардың жағдайлары
Қаржыландыру көзі
1.
"Атасу кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

Об организации общественных работ на 2016 год
Постановление акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 6 января 2016 года № 01/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 февраля 2016 года № 3645. Утратило силу постановлением акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 6 июня 2016 года N 52/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 06.06.2016 № 52/01.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Жанааркинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, предприятий, учреждений Жанааркинского района, организующих общественные работы на 2016 год, виды, обьемы и конкретные условия общественных работ, источник финансирования согласно приложению.
2. Утвердить размер оплаты труда безработных, занятых на общественных работах в размере одной минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Жанааркинского района" (Ибраева Ш.) заключить с работодателями типовые договора на выполнение общественных работ.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жанааркинского района Жандаулетова Марата Жандаулетовича.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким района Г. Омаров
Приложение
к постановлению акимата
Жанааркинского района
от 6 января 2016 года
№ 01/01
Перечень организаций, предприятий, учреждений Жанааркинского района, организующих общественные работы на 2016 год, виды, обьемы и конкретные условия общественных работ, источник финансирования
Наименование организаций, предприятий и учреждений
Количество человек
Виды общественных работ
Объемы общественных работ
Продолжительность работ, месяц
Объем финансирования (тенге)
Условия общественных работ
Источник финансирования
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Атасу"

176
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1000-1200 шаршы метр,
күн сайын
15-20 құжат
2,5
10058460
Сағат 13.00-ден
14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
2.
"Ақтау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
400-500 шаршы метр,
күн сайын
5-7 құжат
2,5
457180
Сағат 13.00-ден
14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
3.
"Айнабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
400-500 шаршы метр,
күн сайын
5-7 құжат
2,5
457180
Сағат 13.00-ден
14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
4.
"Ақтасты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
500-600 шаршы метр,
күн сайын
5-7 құжат
2,5
228590
Сағат 13.00-ден
14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
5.
"Ақтүбек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
12
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
600-800 шаршы метр,
күн сайын
10-15 құжат
2,5
685770
Сағат 13.00-ден
14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
6.
"М. Жұмажанов атындағы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
12
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
500-600 шаршы метр,
күн сайын
5-7 құжат
2,5
685770
Сағат 13.00-ден
14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
7.
"Бидайық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
12
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
600-800 шаршы метр,
күн сайын
10-15 құжат
2,5
685770
Сағат 13.00-ден
14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
8.
"Байдалы би ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
12
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
600-800 шаршы метр,
күн сайын
10-15 құжат
2,5
685770
Сағат 13.00-ден
14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
9.
"Ералиев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
12
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
600-800 шаршы метр,
күн сайын
10-15 құжат
2,5
685770
Сағат 13.00-ден
14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
10.
"Қараағаш ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
12
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
600-800 шаршы метр,
күн сайын
10-15 құжат
2,5
685770
Сағат 13.00-ден
14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
11.
"Қызылжар кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
12
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
500-600 шаршы метр,
күн сайын
5-7 құжат
2,5
685770
Сағат 13.00-ден
14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
12.
"Сейфуллин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
12
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
600-800 шаршы метр,
күн сайын
10-15 құжат
2,5
685770
Сағат 13.00-ден
14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
13.
"Түгіскен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
12
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
600-800 шаршы метр,
күн сайын
10-15 құжат
2,5
685770
Сағат 13.00-ден
14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
14.
"Целинный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
500-600 шаршы метр,
күн сайын
5-7 құжат
2,5
457180
Сағат 13.00-ден
14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
15.
"Жаңаарқа ауданының әділет басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесі
4
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын
15-20 құжат
2,5
228590
Сағат 13.00-ден
14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
16.
"Жаңаарқа ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі"
республикалық мемлекеттік мекемесі
12
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын
15-20 құжат
2,5
685770
Сағат 13.00-ден
14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
17.
"Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
14
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын
10-15 құжат
2,5

176
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
1000-1200 квадратных метров, 15-20 документов ежедневно
2,5
10058460
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Актауского аульного округа"
8
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
400-500 квадратных метров, 5-7 документов ежедневно
2,5
457180
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Айнабулакского аульного округа"
8
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
400-500 квадратных метров, 5-7 документов ежедневно
2,5
457180
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Актастинского аульного округа"
4
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
500-600 квадратных метров, 5-7 документов ежедневно
2,5
228590
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Актубекского аульного округа"
12
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
600-800 квадратных метров, 10-15 документов ежедневно
2,5
685770
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима имени М. Жумажановского аульного округа"
12
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
500-600 квадратных метров, 5-7 документов ежедневно
2,5
685770
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Бидаикского аульного округа"
12
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
600-800 квадратных метров, 10-15 документов ежедневно
2,5
685770
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Байдалыбийского аульного округа"
12
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
600-800 квадратных метров, 10-15 документов ежедневно
2,5
685770
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ералиевского аульного округа"
12
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
600-800 квадратных метров, 10-15 документов ежедневно
2,5
685770
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Караагашского аульного округа"
12
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
600-800 квадратных метров, 10-15 документов ежедневно
2,5
685770
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Кызылжар"
12
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
500-600 квадратных метров, 5-7 документов ежедневно
2,5
685770
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима Сейфуллинского аульного округа"
12
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
600-800 квадратных метров, 10-15 документов ежедневно
2,5
685770
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
13.
Государственное учреждение "Аппарат акима Тугускенского аульного округа"
12
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
600-800 квадратных метров, 10-15 документов ежедневно
2,5
685770
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
14.
Государственное учреждение "Аппарат акима Целинного аульного округа"
8
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
500-600 квадратных метров, 5-7 документов ежедневно
2,5
457180
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
15.
Республиканское государственное учреждение "Управление юстиции Жанааркинского района"
4
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
15-20 документов ежедневно
2,5
228590
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
16.
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Жанааркинского района"
12
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
15-20 документов ежедневно
2,5
685770
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
17.
Государственное учреждение "Отдел образования"
14
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
10-15 документов ежедневно
2,5

800065
Сағат 13.00-ден
14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
18.
"Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
12
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын
15-20 құжат
2,5
685770
Сағат 13.00-ден
14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
19.
"Жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
4
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын
5-7 құжат
2,5
228590
Сағат 13.00-ден
14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
20.
"Жаңаарқа аудандық орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
10
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату, санитарлық жұмыс
Күн сайын
10-15 құжат
2,5
571475
Сағат 13.00-ден
14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
21.
"Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
28
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын
15-20 құжат
2,5
1600130
Сағат 13.00-ден
14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
22.
"Жаңаарқа ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
12
Тұрғындармен жұмыс, салық төлеу түбіртектерін және хабарландыруларын жеткізу, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын
15-20 құжат
2,5
685770
Сағат 13.00-ден
14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
23.
"Қарағанды облысының статистика департаменті Жаңаарқа ауданының статистика басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
4
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын
5-10 құжат
2,5
228590
Сағат 13.00-ден
14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
24.
"Жаңаарқа ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
22
Қоғамдық қауіпсіздікті сақтау шараларына көмек көрсету, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын
15-20 құжат
2,5
1257245
Сағат 12.30-дан
14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
25.
"Жаңаарқа мәдени сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
20
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын
15-20 құжат
2,5
1142950
Сағат 13.00-ден
14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
26.
"Жаңаарқа ауданының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі
8
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын

800065
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
18.
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ"
12
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
15-20 документов ежедневно
2,5
685770
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
19.
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений"
4
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-7 документов ежедневно
2,5
228590
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
20.
Коммунальное государственное предприятие "Центральная больница Жанааркинского района"
10
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов, санитарная работа
10-15 документов ежедневно
2,5
571475
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
21.
Государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков"
28
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
15-20 документов ежедневно
2,5
1600130
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
22.
Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Жанааркинскому району"
12
Работа с населением, доставка уведомлений и квитанций по уплате налогов, обработка, размножение и рассылка документов
15-20 документов ежедневно
2,5
685770
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
23.
Республиканское государственное учреждение "Управление статистики Жанааркинского района Департамент статистики Карагандинской области"
4
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-10 документов ежедневно
2,5
228590
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
24.
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Жанааркинского района"
22
Оказание помощи в охране общественного порядка, курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
15-20 документов ежедневно
2,5
1257245
С 9.00 до 19.00 часов с перерывом на обед с 12.30 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
25.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Жанааркинский культурно-досуговый центр"
20
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
15-20 документов ежедневно
2,5
1142950
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
26.
Государственное учреждение "Прокуратура Жанааркинского района"
8
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов