Жаңаарқа ауданы Атасу кенті бойынша коммуналдық қалдықтарды жинауға, шығаруға, көмуге және кәдеге жаратуға арналған тарифтерді бекіту туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы II сессиясының № 2/16 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 мамырда № 3828 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 2) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа ауданы Атасу кенті бойынша коммуналдық қалдықтарды жинауға, шығаруға, көмуге және кәдеге жаратуға жеке және заңды тұлғалар үшін тарифтер қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
II сессиясының төрағасы
Б. Бекежанова
Аудандық мәслихат хатшысы К. Имантусупов
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2016 жылғы 11 мамырдағы
№ 2/16 шешіміне қосымша
Жаңаарқа ауданы Атасу кенті бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, шығару, көмуге және кәдеге жаратуға арналған тарифтер
Атауы
Жинақталу нормасы м3
1м3
үшін тариф
(ҚҚС-мен) (теңге)
Бір айда коммуналдық қалдықтарды жинау, шығару және кәдеге жарату үшін қызмет құны (теңге)
Бір айда коммуналдық қалдықтарды көму үшін қызмет құны (теңге)
Заңды тұлғаларға (1м3 үшін)

Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по поселку Атасу Жанааркинского района
Решение II сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 11 мая 2016 года № 2/16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 мая 2016 года № 3828
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по поселку Атасу Жанааркинского района для физических и юридических лиц, согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель II внеочередной
сессии районного маслихата
Б. Бекежанова
Секретарь районного маслихата К. Имантусупов
Приложение к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 11 мая 2016 года № 2/16
Тарифы на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по поселку Атасу Жанааркинского района
Наименование
Норма накопления м3
Тариф за 1 м3 (с НДС) (тенге)
Стоимость услуги за сбор, вывоз и утилизацию коммунальных отходов в месяц (тенге)
Стоимость услуги за захоронение коммунальных отходов в месяц (тенге)
Юридические лица (за 1м3)