Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 49/335 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 қазандағы VI сессиясының № 6/55 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 қазанда № 4005 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 49/335 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3600 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 қаңтардағы № 2-3 (9715-9716) "Жаңаарқа" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 18 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде:
2016 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3 374 605 мың теңге:
салықтық түсімдер 1 030 339 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 7 345 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 7 775 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 2 329 146 мың теңге;
2) шығындар 3 412 581 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 47 867 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 63 630 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 15 763 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 85 843 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 85 843 мың теңге:
қарыздар түсімдері 63 630 мың теңге;
қарыздарды өтеу 21 195 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 43 408 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 6 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс VІ сессиясының төрағасы
Ж. Рыспеков
Аудандық мәслихат хатшысы К. Имантусупов

О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 49/335 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение VI сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 11 октября 2016 года № 6/55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 октября 2016 года № 4005. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 49/335 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3600, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 16 января 2016 года № 2-3 (9715-9716), в информационно-правовой системе "Әділет" 18 января 2016 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе:
утвердить бюджет района на 2016 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы 3 374 605 тысяч тенге:
налоговые поступления 1 030 339 тысяч тенге;
неналоговые поступления 7 345 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 7 775 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2 329 146 тысяч тенге;
2) затраты 3 412 581 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 47 867 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 63 630 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 15 763 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 85 843 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 85 843 тысяч тенге:
поступление займов 63 630 тысяч тенге;
погашение займов 21 195 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 43 408 тысяч тенге.";
2) приложение 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель VІ внеочередной
сессии районного маслихата
Ж. Рыспеков
Секретарь районного маслихата К. Имантусупов
Приложение 1
к решению Жанааркинского районного маслихата

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
55900
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
10000
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
45900
2016 жылғы 11 қазандағы № 6/55
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
шешіміне
3 қосымша
2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 49/335
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
шешіміне
6 қосымша
Жаңаарқа ауданына 2016 жылға бөлінген нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
3
Қорытынды
1 221 284
Ағымдық
1 102 554
республикалық бюджеттен
960 222
1
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша іс-шаралар жоспарын іске асыруға
4 025
2
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
8 726
3
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
97 919
4
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
61 722
5
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
1 447
6
Агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға
7 359
7
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ аудандық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
652 740
8
Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
1 568
9
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
124 716
облыстық бюджеттен
142 332
10
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді- мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге
55 665
11
Өкілеттіктердің межеленуіне байланысты аудандық және қалалық мамандандырылмаған балалар мен жасөспірімдер спорт мектептерінің қызметін қамтамасыз етуге
24 634
12
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге
10 900
13
Әлеуметтiк маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
2 839
14
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге
21 898
15
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға

467
Отдел строительства района (города областного значения)
55900
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
10000
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
45900
Приложение 3
к решению Жанааркинского районного маслихата
от 11 октября 2016 года № 6/55
Приложение 6
к решению Жанааркинского районного маслихата
от 21 декабря 2015 года № 49/335
Целевые трансферты и бюджетные кредиты
выделенные Жанааркинскому району на 2016 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
3
Итого
1 221 284
Текущие
1 102 554
из республиканского бюджета
960 222
1
На реализацию плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
4 025
2
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
8 726
3
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
97 919
4
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
61 722
5
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
1 447
6
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
7 359
7
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из районного бюджета
652 740
8
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
1 568
9
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
124 716
из областного бюджета
142 332
10
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
55 665
11
На обеспечение деятельности районных и городских неспециализированных детско-юношеских спортивных школ в связи с разграничением полномочий
24 634
12
На обеспечение обследования психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
10 900
13
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
2 839
14
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
21 898
15
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020