Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 49/335 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2016 жылғы 2 желтоқсандағы VII сессиясының № 7/59 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 желтоқсанда № 4041 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 49/335 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3600 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 қаңтардағы № 2-3 (9715-9716) "Жаңаарқа" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 18 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде:
2016 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3 369 001 мың теңге:
салықтық түсімдер 1 028 153 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 6 463 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 10 862 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 2 323 523 мың теңге;
2) шығындар 3 406 977 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 47 813 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 63 576 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 15 763 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 85 789 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 85 789 мың теңге:
қарыздар түсімдері 63 576 мың теңге;
қарыздарды өтеу 21 195 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 43 408 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6, 8, 10 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс VІІ сессиясының төрағасы
Ж. Рыспеков
Аудандық мәслихат хатшысы К. Имантусупов

О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 49/335 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение VII сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 2 декабря 2016 года № 7/59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 декабря 2016 года № 4041. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 49/335 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3600, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 16 января 2016 года № 2-3 (9715-9716), в информационно-правовой системе "Әділет" 18 января 2016 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе:
утвердить бюджет района на 2016 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы 3 369 001 тысяч тенге:
налоговые поступления 1 028 153 тысяч тенге;
неналоговые поступления 6 463 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 10 862 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2 323 523 тысяч тенге;
2) затраты 3 406 977 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 47 813 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 63 576 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 15 763 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 85 789 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 85 789 тысяч тенге:
поступление займов 63 576 тысяч тенге;
погашение займов 21 195 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 43 408 тысяч тенге.";
2) приложение 1, 4, 5, 6, 8, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель VІІ внеочередной
сессии районного маслихата
Ж. Рыспеков
Секретарь районного маслихата К. Имантусупов
Приложение 1
к решению Жанааркинского районного маслихата