Аудан бойынша 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 05 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қаңтарда № 3630 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған аудан бойынша 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарқаралы ауданы әкімінің орынбасары С. Әлиұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы ауданының әкімі К.М. Максутов
Қарқаралы ауданының әкімдігінің
2016 жылғы 11 қаңтардағы
№ 05 қаулысымен бекітілген
Аудан бойынша 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі білім
беру ұйымдарының түрі
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту
ұйымдарындағы
тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі ұйымдардағы жан
басына шаққандағы бір айға қаржыландыру мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім
беру ұйымдарындағы
ата-аналардың бір айға
ақы төлеу мөлшері
(теңге)
Бір тәрбиеленушіге бір
айға жұмсалатын
шығындардың орташа құны (теңге) кем емес
Мемлекеттік
Жеке
Мемлекеттік
Жеке
Мемлекеттік
Жеке
Мемлекеттік
Жеке
1
Балабақша

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год по району
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 11 января 2016 года № 05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 21 января 2016 года № 3630. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год по району.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Каркаралинского района С. Әлиулы.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Каркаралинского района К.М. Максутов
Утвержден
постановлением акимата
Каркаралинского района
от 11 января 2016 года
№ 05
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого
финансирования и родительской платы на 2016 год по району
Вид дошкольной организации образования
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования дошкольных организаций в месяц (в тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (в тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц не менее (в тенге)
Государственный
Частный
Государственный
Частный
Государственный
Частный
Государственный
Частный
1
Детский сад