Нұра аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы 41 сессиясының "2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 429 шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 мамырдағы 3 сессиясының № 21 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 мамырдағы № 3815 болып тіркелді
Нұра аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы 41 сессиясының "2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 429 шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы 41 сессиясының № 429 "2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3584 болып тіркелген, 2016 жылғы 9 қаңтардағы № 1 (5439) "Нұра" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылы 15 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 384 159 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 861 772 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5 414 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4 700 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 512 273 мың теңге;
2) шығындар – 3 398 857 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 27 207 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 44 541 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17 334 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 41 905 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 41 905 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 44 541 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 17 334 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14 698 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7. 2016 жылға арналған аудандық бюджеттің селолық округтер мен кенттер бойынша шығыстары 7-12 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 6, 7, 8, 9 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;

О внесении изменений и дополнений в решение 41 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 429 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение 3 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 12 мая 2016 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 мая 2016 года № 3815
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 41 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 429 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3584, опубликовано в газете "Нұра" от 9 января 2016 года № 1 (5439), в информационно-правовой системе "Әділет" 15 января 2016 года), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3384 159 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 861 772 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 5 414 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 4 700 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –2 512 273 тысяч тенге;
2) затраты – 3 398 857 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 27 207 – тысяч тенге:
бюджетные кредиты –44 541 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –17 334 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 41 905 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 41 905 тысяч тенге:
поступления займов – 44 541 тысяч тенге;
погашение займов – 17 334 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14698 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить расходы районного бюджета по сельским округам и поселкам на 2016 год согласно приложениям 7-12.";
приложения 1, 4, 6, 7, 8, 9, к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению;