Нұра аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы 41 сессиясының "2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 429 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2016 жылғы 6 қазандағы VII сессиясының № 72 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 қазанда № 4002 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы 41 сессиясының № 429 "2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3584 болып тіркелген, 2016 жылғы 9 қаңтардағы № 1 (5439) "Нұра" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылы 15 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 435 087 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 881 772 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 414 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 700 мың теңге;
трансферттердің түсімдері– 2 543 201 мың теңге;
2) шығындар – 3 461 255 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 29 612 мың теңге:
бюджеттік несиелеу – 46 946 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 17 334 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 55 780 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 55 780 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 46 946 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 19 958 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 28 792 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 5-1 тармағымен толықтырылсын:
"5-1. 2016 жылға арналған инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған, жергілікті бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 13 қосымшаға сәйкес бекітілсін.";
6 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6. Жергілікті атқарушы органның резерві 7537 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
көрсетілген шешім осы шешімінің 4 қосымшасына сәйкес 13 қосымшамен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение 41 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 429 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение VII сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 6 октября 2016 года № 72. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 октября 2016 года № 4002
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 41 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 429 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3584 , опубликовано в газете "Нұра" от 9 января 2016 года № 1 (5439), в информационно-правовой системе "Әділет" 15 января 2016 года), следующие измененияи дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 435 087 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 881 772 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 5 414 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 4 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов –2 543 201 тысяч тенге;
2) затраты – 3 461 255 - тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 29 612 – тысяч тенге:
бюджетные кредиты –46 946 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –17 334 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 55 780 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 55780 тысяч тенге:
поступление займов – 46 946 тысяч тенге;
погашение займов – 19958 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 28 792 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Утвердить перечень местных бюджетных программ развития на 2016 год, направляемых на реализацию инвестиционных проектов согласно приложению 13." ;
пункт 6 изложить в следующей редакции :
"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 7537 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению;
дополнить приложением 13 согласно приложению 4 к настоящему решению.

004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1055
оның ішінде:
Нұра ауданының Киевка кентіндегі 2 пәтерлі 10 тұрғын үйлеріне инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды орналастыру және дамытуға жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
100
Нұра ауданының Киевка кентіндегі 24 пәтерлі 2 тұрғын үйлеріне инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды орналастыру және дамытуға жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
100
Нұра ауданының Киевка кентіндегі Ақпас көшесіндегі 2 пәтерлі 10 тұрғын үйлеріне инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
100
Ахмет ауылы, Киевка кентінің инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылым жобасына экспертиза өткізу
755
2
Коммуналдық шаруашылық
300
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
300
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
100
Нура ауданы, Шубаркөл а. Ауыл қазандықты қайта құруына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
100
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
200
оның ішінде:
Киевка кентінің су құбырлары желілерін қайта құрылымдауына жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
100
Көбетей кентінің су құбырлары желілерін қайта құрылымдауына жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
50
Байтуған кентінің су құбырлары желілерін қайта құрылымдауына жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
50

004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1055
в том числе:
Разработка проектно-сметной документации на развитие и обустройство ИКИ к 10-ти двухквартирным жилым домам Нуринского района
100
Разработка проектно-сметной документации на развитие и обустройство ИКИ к двум 24-х квартирным домам Нуринского района
100
Разработка проектно-сметной документации на строительство инженерно- коммуникационной инфраструктуры к 10-ти двухквартирным жилым домам по ул.Акпасова в пос.Киевка Нуринского района
100
Проведение экспертизы проекта инженерно- коммуникационной инфраструктуры села Ахмет,п.Киевка
755
2
Коммунальное хозяйство
300
467
Отдел строительства района (города областного значения)
300
005
Развитие коммунального хозяйства
100
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию поселковой котельной пос. Шубарколь Нуринский район
100
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
200
в том числе:
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию водопроводных сетей п. Киевка Нуринского района
100
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию водопроводных сетей п. Кобетей Нуринского района
50
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию водопроводных сетей п. Байтуган Нуринского района
50