2017 жылы тіркеуді ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімінің 2016 жылғы 15 желтоқсандағы № 17 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 желтоқсанда № 4072 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Заңының 16 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 маусымдағы № 859 "Әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Нұра ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2017 жылдың 1 сәуіріне дейін Нұра ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне 2000 жылы туған ер азаматтарды тіркеу ұйымдастырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Омарханов
КЕЛІСІЛДІ
Нұра ауданының қорғаныс істері жөніндегі
бөлімінің бастығы
__________________ Қ.Ш. Жолболдин
2016 жыл 15.12

Об организации приписки в 2017 году
Решение акима Нуринского района Карагандинской области от 15 декабря 2016 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 декабря 2016 года № 4072
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2012 года № 859 "Об утверждении Правил ведения воинского учета военнообязанных и призывников", аким Нуринского района РЕШИЛ:
1. Организовать приписку граждан мужского пола, 2000 года рождения к призывному участку отдела по делам обороны Нуринского района до 1 апреля 2017 года.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Омарханов
СОГЛАСОВАНО
Начальник отдела по делам обороны
Нуринского района
__________________ Жолболдин К.Ш.
15 декабря 2016 года