Осакаров аудандық мәслихатының 54 сессиясының 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 577 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы 3 сессиясының № 41 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 мамырда № 3805 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық маслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 54 сессиясының 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 577 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3586 болып тіркелген, 2016 жылғы 9 қаңтардағы № 1 (7485) "Сельский труженик" газетінде, "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 15 қаңтарында жарияланған), келесі өзгірістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер -3 680 709 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 863 298 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5 079 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша -13 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 2 799 332 мың теңге;
2) шығындар - 3 704 754 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу -29 898 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер -50 904 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 21 006 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 53 943 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 53 943 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 50 904 мың теңге;
қарыздарды өтеу -21 006 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24 045 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 каңтарының бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Сыздыкова
Аудандық мәслихаттың хатшысы К. Саккулаков
КЕЛІСІЛДІ:
Осакаров ауданының экономика және
қаржы бөлімінің басшысы
Е. Темиров

О внесении изменений в решение 54 сессии Осакаровского районного маслихата от 18 декабря 2015 года № 577 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение 3 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 11 мая 2016 года № 41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 мая 2016 года № 3805. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 54 сессии Осакаровского районного маслихата от 18 декабря 2015 года № 577 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3586, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 9 января 2016 года № 1 (7485), в информационно-правовой системе "Әділет" 15 января 2016 года), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016 – 2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 680 709 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 863 298 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 079 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 13 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 799 332 тысяч тенге;
2) затраты – 3 704 754 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 898 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 50 904 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 006 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 53 943 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 53 943 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 50 904 тысяч тенге;
погашение займов – 21 006 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 045 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Б. Сыздыкова
Секретарь районного маслихата К. Саккулаков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела экономики и
финансов Осакаровского района
Е. Темиров

883
Аудандардың бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
4876
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
6212
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
4521
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
1691
Ауданның кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
1740
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1346
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
394
Ауданның білім бөлімі
1 044 363
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
169112
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1611
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
651719
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өнірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
221 921
Ауданның дене шынықтыру және спорт бөлімі
16132
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
675
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
15457
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
48537
"Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге
10532
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
3651
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
28609
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша іс-шаралар жоспарын іске асыру
5745
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
50470
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1212
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге

883
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
4876
Отдел экономики и финансов района
6212
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
4521
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
1691
Отдел предпринимательства и промышленности района
1740
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1346
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
394
Отдел образования района
1 044 363
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
169112
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1611
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
651 719
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
221 921
Отдел физической культуры и спорта района
16132
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
675
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
15457
Отдел занятости и социальных программ района
48537
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
10532
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
3651
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
28609
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
5 745
Отдел культуры и развития языков района
50 470
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1212
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам

49258
Ауданның ішкі саясат бөлімі
2388
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1173
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
1215
Ауданның ауыл шаруашылығы бөлімі
3895
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
3224
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
671
Ауданның ветеринария бөлімі
12326
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
2187
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
184
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
9955
Ауданның жер қатынастары бөлімі
1920
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1277
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
643
Ауданның құрылыс бөлімі
1704
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1203
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
501
Ауданның сәулет және құрылыс бөлімі
35731
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
902
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
333
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алып қоюға
34496
Облыстық бюджеттен
100 272
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4836
Әлеуметтік маңызы бар ауылдық және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
2093
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға
2743
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1673
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға
1673
Ауданның білім бөлімі
10770
Областық жергілікті атқарушы органдарынан қызметтерді аудандардың жергілікті атқарушы органдарға жүргізуге беру себептен (облыстық маңызы бар қалалардың)
10770
Ауданның дене шынықтыру және спорт бөлімі
77107
Өкілеттерді шектеуге байланысты аудандық және қалалық арнайы емес балалар-жас өспірімдер спорт мектептерінің қызметін қамтамасыз етуге
77107
Ауданның сәулет және құрылыс бөлімі
927
Облыстың елді мекендерінің геоақпараттық электрондық картасын құруға
927
Ауданның ветеринария бөлімі
4959
Қолданыстан шығарылатын және жойылатын ауру малдың, азық – түліктердің және жануар тектес шикізаттардың құнын иелеріне өтеуге
4959
Бюджеттік кредиттер
50904
оның ішінде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
50904
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
50904
Осакаров аудандық маслихаттың
3 сессиясының 2016 жылғы 11
мамырдагы № 41 шешіміне
3 – қосымша
Осакаров аудандық маслихаттың
54 сессиясының 2015 жылғы 18
желтоқсандагы № 577 шешіміне
5 – қосымша
2016 жылға арналған кент, ауыл, ауылдық округтері әкімдерінің аппараттары бойынша шығындар
Атауы
Шығыстар, мың теңге
1
2
Осакаров кенті әкімінің аппараты

49 258
Отдел внутренней политики района
2388
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1173
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
1215
Отдел сельского хозяйства района
3895
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
3224
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
671
Отдел ветеринарии района
12326
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
2187
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
184
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
9955
Отдел земельных отношений
1920
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1277
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
643
Отдел строительства района
1704
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1203
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
501
Отдел архитектуры и градостроительства района
35 731
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
902
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
333
На изъятие земельных участков для государственных нужд
34 496
из областного бюджета:
100 272
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
4836
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым сельским и внутрирайонным сообщениям
2093
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
2 743
Отдел культуры и развития языков района
1673
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
1673
Отдел образования района
10770
В связи с передачей функции от местных исполнительных органов областей в ведение местных исполнительных органов районов (городов областного значения)
10770
Отдел физической культуры и спорта района
77107
В связи с разграничением полномочий на обеспечение деятельности районных и городских неспециализированных детско-юношеских спортивных школ
77107
Отдел архитектуры и градостроительства района
927
На создание электронных геоинформационных карт населенных пунктов области
927
Отдел ветеринарии района
4959
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
4959
Бюджетные кредиты
50904
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
50904
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
50904
Приложение 3
к решению 3 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 11 мая 2016 года № 41
Приложение 5
к решению 54 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 18 декабря 2015 года № 577
Затраты по аппаратам акимов поселков, сел, сельских округов района на 2016 год
Наименование
Расходы, тысяч тенге
Аппарат акима поселка Осакаровка

29577
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18856
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
2000
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
4000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде,ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
300
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
4421
Молодежный кенті әкімінің аппараты
22714
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17969
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
1000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде,ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
300
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3445
Батпақ ауылдық округінің аппараты
14546
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11990
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
1500
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1056
Пионер ауылдық округі әкімінің аппараты
12879
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11562
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
250
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1067
Есіл ауылдық округі әкімінің аппараты
14856
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12194
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
1500
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1162
Сұңқар ауылдық округі әкімінің аппараты
10186
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9687
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
150
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
349
Маржанкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
8841
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7774
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
506
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру

29577
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
18856
Организация водоснабжения населенных пунктов
2000
Освещение улиц населенных пунктов
4000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
300
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
4421
Аппарат акима поселка Молодежный
22714
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17969
Освещение улиц населенных пунктов
1000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах, аульных округах
300
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
3445
Аппарат акима Батпактинского сельского округа
14546
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11990
Освещение улиц населенных пунктов
1500
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1056
Аппарат акима Пионерского сельского округа
12879
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11562
Освещение улиц населенных пунктов
250
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1067
Аппарат акима сельского округа Есиль
14856
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12194
Освещение улиц населенных пунктов
1500
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1162
Аппарат акима сельского округа Сункар
10186
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9687
Освещение улиц населенных пунктов
150
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
349
Аппарат акима Маржанкульского сельского округа
8841
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7774
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
506
Освещение улиц населенных пунктов