Приозерск қаласында сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 ақпанда № 3651 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімінің 2018 жылғы 9 қарашадағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімінің 09.11.2018 № 1 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Приозерск қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Приозерск қаласында осы шешімнің қосымшасына сәйкес сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы А.Н. Исатаевқа жүктелсін.
3. Приозерск қаласы әкімінің 2014 жылғы 14 мамырдағы № 3 "Приозерск қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 2 маусымында тіркелген, "Приозерский Вестник" газетінің 2014 жылғы 6 маусымдағы № 5 (214) санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің міндетін атқарушы Д. Сәденов
Приозерск қаласы әкімінің
"Приозерск қаласында сайлау
учаскелерін құру туралы"
2016 ж. "____" ____________
№ ______ шешіміне қосымша
№ 775 сайлау учаскесі
Орталығы: "Приозерск қаласының орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Транспортная көшесі, 17.
Шекарасы: Береговая көшесі, Весенняя көшесі, Песчаная көшесі, Нагорная көшесі, Озерная көшесі, Комсомольская көшесі, Новая көшесі, Лесная көшесі, Пионерская көшесі, Полевая көшесі, Приозерная көшесі, Производственная көшесі, Строительная көшесі, Транспортная көшесі, Центральная көшесі, Бауыржан Момышұлы көшесі 5/2, Приморская көшесі, 52, 58, 59.
776 сайлау учаскесі
Орталығы: "Приозерск қаласының №2 мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (акт залы), Достық көшесі, 20.
Шекарасы: Абая көшесі 2, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 14, 15/1, 25/2; Ағыбай Батыр көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 8; Приморская көшесі 1, 2, 4, 6, 8, 10.
№ 777 сайлау учаскесі
Орталығы: "Балақай" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (спорт залы), Совет Армиясы бульвары, 32/2.

О создании избирательных участков в городе Приозерск
Решение акима города Приозерск Карагандинской области от 21 января 2016 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 февраля 2016 года № 3651. Утратило силу решением акима города Приозерск Карагандинской области от 9 ноября 2018 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима города Приозерск Карагандинской области от 09.11.2018 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным Законом от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким города Приозерск РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории города Приозерск согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима города Исатаева А.Н.
3. Считать утратившим силу решение акима "Об образовании избирательных участков в городе Приозерск" за № 3 от 14 мая 2014 года. (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2653 от 2 июня 2014 года, опубликованное в газете "Приозеркий Вестник" № 23/356 от 6 июня 2014 года).
4. Настоящее решение вступает в силу после государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечению десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города Д. Саденов
Приложение к решению акима города Приозерск
"О создании избирательных
Участков в городе Приозерск
№ 1 от 21 января 2016 года
Избирательный участок № 775
Центр: Коммунальное государственное предприятие "Центральная больница города Приозерск" , улица Транспортная, 17.
Границы: улица Береговая, улица Весенняя, улица Песчаная, улица Нагорная, улица Озерная, улица Комсомольская, улица Новая, улица Лесная, улица Пионерская, улица Полевая, улица Приозерная, улица Производственная, улица Строительная, улица Транспортная, улица Центральная, улица Бауыржан Момышулы 5/2, улица Приморская 52, 58, 59.
Избирательный участок № 776
Центр: Коммунальное государственное учреждения "Комплекс школа-детский сад № 2 города Приозерск" (актовый зал), улица Достык, 20.
Границы: улица Абая 2, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 14, 15/1, 25/2; улица Агыбай Батыр 2, 3, 4, 5, 6, 8; улица Приморская 1, 2, 4, 6, 8, 10.
Избирательный участок № 777
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли- сад "Балакай" (спорт зал), Бульвар Советской Армии, 32/2.

Шекарасы: Совет Армиясы бульвары 9, 14,28, 30, 36; Достық көшесі 25; Бауыржан Момышулы көшесі 12/1, 14/1; "Малахит", "Дзержинец", "Березка", №44841 әскери бөлімі.
№ 778 сайлау учаскесі
Орталығы: "Балақай" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Совет Армиясы бульвары 32/2.
Шекарасы: Бауыржан Момышұлы көшесі 3, 5; Совет Армиясы бульвары 34, 38А; Достық көшесі 21.
№ 779 сайлау учаскесі
Орталығы: Приозерск қаласының №2 мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт залы), Достық көшесі 20.
Шекарасы: Достық көшелері 7, 11, 21, Ракымжан Қошқарбаев көшесі, 7/1, 7/2, 9; Бауыржан Момышұлы көшесі, 12/2; Пушкин көшесі 6, 9/3, 13.
№ 780 сайлау учаскесі
Орталығы: "Приозерск қаласының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Достық көшесі 23.
Шекарасы: Пушкина көшесі 5; Достық көшесі 16, 16/2, 16/3, 18/2, 26. Абая көшесі 17/3.
№ 781 сайлау учаскесі
Орталығы: "Достық" балалар жасөспірімдер шығармашылық орталығы (холл), Космонавтов көшесі 2 үй.
Шекарасы: Дружба Народов көшелері 2, 4/1, 4/2, 4/3; Космонавтов көшесі, 7/2.
№ 782 сайлау учаскесі
Орталығы: "Достық" балалар жасөспірімдер шығармашылық орталығы (спорт залы), Космонавтов көшесі 2.
Шекарасы: Космонавтов көшесі 1, 3, 3/2, 5, 9/1, 9/2, 11.
№ 783 сайлау учаскесі
Орталығы: "Балбөбек" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Кисунько көшесі 7 "А".
Шекарасы: Кисунько көшесі 1, 1А, 1Б, 2/2, 4/1, 4/2; Дорохов көшесі, 4/2. Ағыбай Батыр көшесі, 17; Совет Армиясы бульвары 2.
№ 784 сайлау учаскесі
Орталығы: "Приозерск қаласының №1 жалпы орта білім білім мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт залы), Кисунько көшесі 11 "А";
Шекарасы: Панфилов көшесі 7/1; Балхашская көшесі 2, 2/2, 7/2, 12/1; Гвардейская көшесі, 2, 8/4, 10; Космонавтов көшесі, 1/2.
№ 785 сайлау учаскесі
Орталығы: "Приозерск қаласының №1 жалпы орта білім білім мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (мәжіліс залы), Кисунько көшесі,11 "А".
Шекарасы: Кисунько көшесі 13/1, 13/2, 13/3, 15/1, 15/2, 15/3; Гвардейская көшесі 12.

Границы: улица Бульвар Советской Армии 9, 14,28, 30, 36; улица Достык 25; улица Бауыржан Момышулы 12/1, 14/1. "Малахит", "Дзержинец", "Березка", войсковая часть № 44841.
Избирательный участок № 778
Центр Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли- сад "Балакай", Бульвар Советской Армии, 32/2.
Границы: улица Бауыржан Момышулы 3,5; улица Бульвар Советской Армиии 34, 38А; улица Достык 21.
Избирательный участок № 779
Центр: Коммунальное государственное учреждения "Комплекс школа-детский сад № 2 города Приозерск" (спорт зал), улица Достык, 20.
Границы: улица Достык 7, 11, 21; улица Ракымжан Қошкарбаева, 7/1, 7/2, 9; улица Бауыржан Момышулы 12/2; улица Пушкина 6, 9/3, 13.
Избирательный участок № 780
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив города Приозерск", Достық, 23.
Границы:улица Пушкина 5; улица Достык 16, 16/2, 16/3, 18/2, 26; улица Абая 17/3.
Избирательный участок № 781
Центр: Центр детско-юношеского творчества "Достык" (холл), Космонавтов, 2.
Границы: улица Дружба Народов 2, 4/1, 4/2, 4/3; улица Космонавтов 7/2.
Избирательный участок № 782
Центр: Центр детско-юношеского творчества "Достык" (спорт зал), Космонавтов, 2.
Границы:улица Космонавтов 1, 3, 3/2, 5, 9/1, 9/2,11.
Избирательный участок № 783
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли- сад "Балбобек", улица Кисунько, 7 "А".
Границы: улица Кисунько 1, 1А, 1Б, 2/2, 4/1, 4/2; улица Дорохова 4/2; улица Агыбай Батыра 17; улица Бульвар Советской Армии 2.
Избирательный участок № 784
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеоброзавательная школа № 1 города Приозерск" (спорт зал), улица Кисунько 11 "А".
Границы: улица Панфилова 7/1; улица Балхашская 2, 2/2, 7/2, 12/1; улица Гвардейская 2, 8/4, 10; улица Космонавтов 1/2.
Избирательный участок № 785
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеоброзавательная школа № 1 города Приозерск" (спорт зал), улица Кисунько 11 "А" (актовый зал), улица Кисунько 11 "А".
Границы: улица Кисунько 13/1, 13/2, 13/3, 15/1, 15/2, 15/3; улица Гвардейская 12.
Акиму города Приозерск Камзину К.А.
О согласования решения акима города
Приозерск от 21 января 2016 года № 1
от 14 мая 2015 года № 3 "Об образовании
избирательных участков в городе Приозерск"
Решение акима города Приозерск от 21 января 2016 года № 1 "Об образовании избирательных участков в городе Приозерск" согласовано без замечании.
Председатель территориальной
избирательной комиссии
города Приозерск
Н.А. Стамкул
21 января 2016 года