Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімінің 2016 жылғы 22 қарашадағы № 2 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 қарашада № 4026 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімінің 2017 жылғы 1 маусымдағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімінің 01.06.2017 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1 тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48 бабына және 50 бабының 2 тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес, Приозерск қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Приозерск қаласында табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Приозерск қаласы әкімінің орынбасары Д.Ш. Сәденов тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Қ. Камзин

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима города Приозерск Карагандинской области от 22 ноября 2016 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 ноября 2016 года № 4026. Утратило силу решением акима города Приозерск Карагандинской области от 1 июня 2017 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима города Приозерск Карагандинской области от 01.06.2017 № 1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", аким города Приозерск РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера в городе Приозерск.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима города Приозерск Саденова Д.Ш. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города К. Камзин