"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 151 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 300 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 ақпанда № 5361 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 18 наурыздағы № 1351 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 18.03.2019 № 1351 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 151 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5150 болып тіркелген, 2015 жылғы 3 қазандағы "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы "14" қаңтардағы
№ 300 қаулысына қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің
2015 жылғы "9" қыркүйектегі
№ 151 қаулысымен бекітілген
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Көрсетілетін қызметті берушiнің атауы: аудандардың, облыстық маңызы бар қаланың ауыл шаруашылығы бөлімдері (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) және "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - басқарма).
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижелерін беру:
1) көрсетілетін қызметті берушінің, облыстық маңызы бар қалалар мен аудандардың жергілікті атқарушы органдарының кеңселері;
2) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация);

О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 9 сентября 2015 года № 151 "Об утверждении регламентов государственных услуг"
Постановление Кызылординского областного акимата от 14 января 2016 года № 300. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 февраля 2016 года № 5361. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 18 марта 2019 года № 1351
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 18.03.2019 № 1351 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 9 сентября 2015 года № 151 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5150, опубликовано 3 октября 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести") следующее изменение:
регламент государственной услуги "Субсидирование на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства", утвержденный указанным постановлением, изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение к постановлению акимата Кызылординской области от "14" января 2016 года №300
Утвержден постановлением акимата Кызылординской области от "9" сентября 2015 года №151
Регламент государственной услуги "Субсидирование на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства"
1. Общие положения
1. Наименование услугодателя: отделы сельского хозяйства районов, города областного значения (далее – услугодатель) и государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" (далее - управление).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через:
1) канцелярии услугодателя, местных исполнительных органов районов и городов областного значения;
2) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация);

3) www.e.gov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы (бұдан әрі - портал) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нысаны - электрондық (ішінара автоматтандырылған) немесе қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі – "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 6 қарашадағы № 3-2/980 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 12393 нөмірімен тіркелген) бекітілген "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - стандарт) 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша субсидия алуға өтінімді қарастыру нәтижелері туралы хабарлама (бұдан әрі – субсидиялау туралы хабарлама).
Портал арқылы жүгінгенде көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі "жеке кабинетке" көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының электронды цифрлық колтаңбасы (бұдан әрі - ЭЦҚ) қойылған электронды құжат түрінде жіберіледі.
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін ұсыну нысаны - электрондық немесе қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
5. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме: көрсетілетін қызметті алушының көрсетілетін қызметті берушіге стандарттың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтінімді стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттар тізбесімен бірге (бұдан әрі - құжаттар) ұсынуы немесе портал арқылы электрондық құжат нысанындағы сұраныс жолдауы.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады;
2) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды тіркейді, көрсетілетін қызметті алушыға құжаттарды қабылдаған күні мен уақыты көрсетілген, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде тіркеу туралы белгі қойылған өтінім көшірмесін (бұдан әрі – өтінімнің көшірмесі) береді және құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады (отыз минуттан аспайды);
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарайды және көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына жолдайды (отыз минуттан аспайды);
4) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы құжаттардың "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 3-1/600 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9987 нөмірімен тіркелген) бекітілген Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидасында (бұдан әрі – қағида) белгіленген талаптарға сәйкестігін тексереді, көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын субсидиялау бағыттары бойынша құжаттарымен толықтырады (үш жұмыс күні ішінде);

3) веб-портал "электронного правительства" www.e.gov.kz (далее - портал).
2. Форма оказания государственной услуги - электронная (частично автоматизированная) или бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – уведомление о результатах рассмотрения заявки на получение субсидий по форме согласно приложению 1 к стандарту государственной услуги "Субсидирование на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства", утвержденного приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 ноября 2015 года № 3-2/980 "О внесении изменений и дополнения в некоторые приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 12393) (далее – стандарт) (далее – уведомление о субсидировании).
При обращении через портал услугополучателю направляется результат оказания государственной услуги в "личный кабинет" в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью (далее - ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя.
4. Форма предоставления результата оказания государственной услуги - электронная или бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Основание для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги: предоставление услугополучателем услугодателю заявки по форме согласно приложению 1 к стандарту с перечнем документов согласно пункту 9 стандарта (далее – документы) либо направление запроса в форме электронного документа через портал.
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) услугополучатель предоставляет услугодателю документы согласно пункту 9 стандарта;
2) сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует документы, выдает услугополучателю копию заявки с отметкой о регистрации в канцелярии услугодателя с указанием даты и времени приема документов (далее – копия заявки) и предоставляет документы руководителю услугодателя (не более тридцати минут);
3) руководитель услугодателя рассматривает и направляет документы исполнителю услугодателя (не более тридцати минут);
4) исполнитель услугодателя проверяет документы на соответствие требованиям, установленным Правилами субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 3-1/600 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9987) (далее - правила), дополняет документы услугополучателя документами по направлениям субсидирования (в течение трех рабочих дней);

5) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы көрсетілетін қызметті алушының қағидада белгіленген тиісті өндіріс деңгейіне сәйкестігін айқындайды, аудан (облыстық маңызы бар қала) бойынша жиынтық акті (бұдан әрі - жиынтық акт) жасайды және аудан (облыстық маңызы бар қала) әкіміне (бұдан әрі - әкім) бекітуге ұсынады (екі жұмыс күні ішінде);
6) әкім жиынтық актіні бекітеді және көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына жолдайды (бір жұмыс күні ішінде);
7) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы құжаттарды және жиынтық актіні басқармаға жолдайды (екі жұмыс күні ішінде);
8) басқарманың кеңсе қызметкері құжаттар мен жиынтық актіні тіркейді және басқарманың басшысына ұсынады (отыз минуттан аспайды);
9) басқарма басшысы құжаттар мен жиынтық актіні қарайды және басқарманың орындаушысына жолдайды (отыз минуттан аспайды);
10) басқарма орындаушысы жиынтық актіні журналға тіркейді, жиынтық актіні қағиданың өлшемдері мен талаптарына сәйкестігін қарастырады, сәйкес келмеген жағдайда - қайтару себептерін көрсете отырып, жиынтық актіні пысықтау үшін көрсетілетін қызметті берушіге қайтарады (бұдан әрі – пысықтауға қайтару) (үш жұмыс күні ішінде);
11) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы түзетілген және толықтырылған жиынтық актіні басқармаға қайта ұсынады, мүмкін болмаған жағдайда, қайтарып беру себептерін жазбаша көрсете отырып, құжаттарды көрсетілетін қызметті алушыға қайтарады (бес жұмыс күні ішінде);
12) жиынтық акті қағиданың өлшемдері мен талаптарына сәйкес келген жағдайда басқарма орындаушысы жиынтық актіні мал шаруашылығын субсидиялау мәселелері жөніндегі облыстық комиссияның (бұдан әрі - комиссия) қарауына ұсынады (комиссия отырысы өткізілетін күні);
13) комиссия отырыс қорытындысымен облыс бойынша жиынтық акті жасайды және комиссия төрағасына бекітуге ұсынады (бір жұмыс күні ішінде);
14) комиссия төрағасы комиссиямен ұсынылған облыс бойынша жиынтық актіні бекітеді және басқармаға жолдайды (үш жұмыс күні ішінде);
15) басқарма облыс бойынша жиынтық актіні көрсетілетін қызметті алушылардың банктік есепшоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды аудару үшін қазынашылықтың аумақтық бөлімшесіне жолдайды және комиссияның өтінімдерді қарастыру нәтижесі бойынша ақпаратты (бұдан әрі – нәтижелер туралы ақпарат) көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды (үш жұмыс күні ішінде);
16) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы нәтижелер туралы ақпарат бойынша көрсетілетін қызметті алушыға субсидия туралы хабарламаны тіркейді және береді (ақпарат алған күні).
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесінің (рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі және оның басқа құрылымдық бөлімшеге берілу тәртібі көрсетіле отырып) сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.

5) исполнитель услугодателя определяет соответствие услугополучателя соответствующему уровню производства согласно указанным правилам, составляет сводный акт по району (городу областного значения) (далее – сводный акт) и предоставляет на утверждение акиму района (города областного значения) (далее – аким) (в течение двух рабочих дней);
6) аким утверждает и направляет сводный акт исполнителю услугодателя (в течение одного рабочего дня);
7) исполнитель услугодателя направляет документы и сводный акт в управление (в течение двух рабочих дней);
8) сотрудник канцелярии управления регистрирует и предоставляет документы и сводный акт руководителю управления (не более тридцати минут);
9) руководитель управления рассматривает и направляет документы и сводный акт исполнителю управления (не более тридцати минут);
10) исполнитель управления регистрирует сводный акт в журнале, рассматривает сводный акт на предмет соответствия критериям и требованиям правил, в случае несоответствия - возвращает сводный акт на доработку с указанием причин возврата (далее – возврат на доработку) услугодателю (в течение трех рабочих дней);
11) исполнитель услугодателя повторно предоставляет в управление исправленный и дополненный сводный акт, в случае невозможности - возвращает документы услугополучателю с письменным указанием причин возврата (в течение пяти рабочих дней);
12) исполнитель управления в случае соответствия сводного акта критериям и требованиям правил предоставляет сводный акт на рассмотрение областной комиссии по вопросам субсидирования животноводства (далее – комиссия) (в день проведения заседания комиссии);
13) комиссия по итогам заседания составляет сводный акт по области и предоставляет его на утверждение председателю комиссии (в течение одного рабочего дня);
14) председатель комиссии утверждает представленный комиссией сводный акт по области и направляет в управление (в течение трех рабочих дней);
15) управление направляет сводный акт по области в территориальное подразделение казначейства для перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей и направляет услугодателю информацию по итогам рассмотрения заявок комиссией (далее – информация по итогам) (в течение трех рабочих дней);
16) исполнитель услугодателя, согласно информации по итогам, регистрирует и выдает услугополучателю уведомление о субсидировании (в день получения информации).
Описание результата процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) (с указанием результата процедуры (действия) и порядка его передачи в другое структурное подразделение) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.

3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) мен өзге ұйымдардың өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) мен өзге ұйымдардың тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы;
4) әкім;
5) Мемлекеттік корпорация қызметкері;
6) Мемлекеттік корпорацияның жинақтау бөлімінің қызметкері;
7) комиссия;
8) комиссия төрағасы;
9) басқарманың кеңсе қызметкері;
10) басқарма басшысы;
11) басқарма орындаушысы.
8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығы көрсетіле отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы осы регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) рәсімдері (іс-қимылдары), өзара іс-қимылдары реттілігінің толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 5-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің, Қызылорда облысы әкімдігінің, Қызылорда қаласы және аудан әкімдіктерінің ресми интернет-ресурстарында орналастырылады.
4. Мемлекеттік корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібінің, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібінің сипаттамасы
10. Мемлекеттік корпорацияға және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілерге жүгіну тәртібінің сипаттамасы, көрсетілетін қызметті алушының өтінішін өңдеу ұзақтығы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін Мемлекеттік корпорация арқылы алу процесінің сипаттамасы, оның ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы Мемлекеттік корпорацияға стандарттың 9-тармағына сәйкес келесі құжаттарды ұсынады:
стандарттың 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша субсидиялар алуға өтінім;
жеке куәлік (жеке басын сәйкестендіру үшін қажет);
2) Мемлекеттік корпорация қызметкері құжаттарды тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат береді немесе көрсетілетін қызметті алушы стандарттың 9-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық емес топтамасын ұсынған жағдайда құжаттарды қабылдаудан бас тартады және құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді (он бес минуттан аспайды);
Мемлекеттік корпорация қызметкерi, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше көзделмесе, мемлекеттік қызметтер көрсету кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға көрсетілетін қызметті алушының келісімін алады;

3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя и иных организаций в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя и иных организаций, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) исполнитель услугодателя;
4) аким;
5) работник Государственной корпорации;
6) работник накопительного отдела Государственной корпорации;
7) комиссия;
8) председатель комиссии;
9) сотрудник канцелярии управления;
10) руководитель управления;
11) исполнитель управления.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 3 к настоящему регламенту.
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с другими услугодателями в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 5 к настоящему регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на официальных интернет-ресурсах государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Кызылординской области", акимата Кызылординской области, акиматов районов и города Кызылорды.
4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
10. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию и (или) к иным услугодателям, длительность обработки запроса услугополучателя, а также описание процесса получения результата оказания государственной услуги через Государственную корпорацию, его длительность:
1) услугополучатель предоставляет в Государственную корпорацию следующие документы согласно пункту 9 стандарта:
заявку на получение субсидий по форме согласно приложению 2 к стандарту;
удостоверение личности (требуется для идентификации личности);
2) работник Государственной корпорации регистрирует документы и выдает услугополучателю расписку о приеме соответствующих документов либо в случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов, согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 стандарта, отказывает в приеме документов и выдает расписку об отказе в приеме документов (не более пятнадцати минут);
работник Государственной корпорации получает согласие услугополучателя на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при оказании государственных услуг, если иное не предусмотрено законами Республики Казахстан;

3) Мемлекеттік корпорацияның жинақтау бөлімінің қызметкері құжаттарды көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды (бір жұмыс күні ішінде, құжаттарды қабылдау күні мемлекеттік қызметті көрсету мерзіміне кірмейді);
4) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады (отыз минуттан аспайды);
5) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарайды және көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына жолдайды (отыз минуттан аспайды);
6) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы құжаттардың қағидада белгіленген талаптарға сәйкестігін тексереді және көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын субсидиялау бағыттары бойынша құжаттарымен толықтырады (үш жұмыс күні ішінде);
7) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы көрсетілетін қызметті алушының қағидада белгіленген тиісті өндіріс деңгейіне сәйкестігін айқындайды, жиынтық акті жасайды және әкімге бекітуге ұсынады (екі жұмыс күні ішінде);
8) әкім жиынтық актіні бекітеді және көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына жолдайды (бір жұмыс күні ішінде);
9) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы құжаттарды және жиынтық актіні басқармаға жолдайды (екі жұмыс күні ішінде);
10) басқарманың кеңсе қызметкері құжаттар мен жиынтық актіні тіркейді және басқарманың басшысына ұсынады (отыз минуттан аспайды);
11) басқарма басшысы құжаттар мен жиынтық актіні қарайды және басқарманың орындаушысына жолдайды (отыз минуттан аспайды);
12) басқарма орындаушысы жиынтық актіні журналға тіркейді, жиынтық актіні қағиданың өлшемдері мен талаптарына сәйкестігін қарастырады, сәйкес келмеген жағдайда - қайтару себептерін көрсете отырып, жиынтық актіні пысықтау үшін көрсетілетін қызметті берушіге қайтарады (үш жұмыс күні ішінде);
13) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы түзетілген және толықтырылған жиынтық актіні басқармаға қайта ұсынады, мүмкін болмаған жағдайда, қайтарып беру себептерін жазбаша көрсете отырып, құжаттарды көрсетілетін қызметті алушыға қайтарады (бес жұмыс күні ішінде);
14) жиынтық акті қағиданың өлшемдері мен талаптарына сәйкес келген жағдайда басқарма орындаушысы жиынтық актіні комиссияның қарауына ұсынады (комиссия отырысы өткізілетін күні);
15) комиссия отырыс қорытындысымен облыс бойынша жиынтық акті жасайды және комиссия төрағасына бекітуге ұсынады (бір жұмыс күні ішінде);
16) комиссия төрағасы комиссиямен ұсынылған облыс бойынша жиынтық актіні бекітеді және басқармаға жолдайды (үш жұмыс күні ішінде);
17) басқарма облыс бойынша жиынтық актіні көрсетілетін қызметті алушылардың банктік есепшоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды аудару үшін қазынашылықтың аумақтық бөлімшесіне жолдайды және нәтижелер туралы ақпаратты көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына жолдайды (үш жұмыс күні ішінде);

3) работник накопительного отдела Государственной корпорации направляет документы услугодателю (в течение одного рабочего дня, день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги);
4) сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует и предоставляет документы руководителю услугодателя (не более тридцати минут);
5) руководитель услугодателя рассматривает и направляет документы исполнителю услугодателя
(не более тридцати минут);
6) исполнитель услугодателя проверяет документы на соответствие требованиям, установленным правилами и дополняет документы услугополучателя документами по направлениям субсидирования (в течение трех рабочих дней);
7) исполнитель услугодателя определяет соответствие услугополучателя соответствующему уровню производства согласно указанным правилам, составляет сводный акт и предоставляет на утверждение акиму (в течение двух рабочих дней);
8) аким утверждает и направляет сводный акт исполнителю услугодателя (в течение одного рабочего дня);
9) исполнитель услугодателя направляет документы и сводный акт в управление (в течение двух рабочих дней);
10) сотрудник канцелярии управления регистрирует и предоставляет документы и сводный акт руководителю управления (не более тридцати минут);
11) руководитель управления рассматривает и направляет документы и сводный акт исполнителю управления (не более тридцати минут);
12) исполнитель управления регистрирует сводный акт в журнале, рассматривает сводный акт на предмет соответствия критериям и требованиям правил, в случае несоответствия - возвращает сводный акт на доработку с указанием причин возврата услугодателю (в течение трех рабочих дней);
13) исполнитель услугодателя повторно предоставляет в управление исправленный и дополненный сводный акт, в случае невозможности - возвращает документы услугополучателю с письменным указанием причин возврата (в течение пяти рабочих дней);
14) исполнитель управления в случае соответствия сводного акта критериям и требованиям правил предоставляет сводный акт на рассмотрение комиссии (в день проведения заседания комиссии);
15) комиссия по итогам заседания составляет сводный акт по области и предоставляет его на утверждение председателю комиссии (в течение одного рабочего дня);
16) председатель комиссии утверждает представленный комиссией сводный акт по области и направляет в управление (в течение трех рабочих дней);
17) управление направляет сводный акт по области в территориальное подразделение казначейства для перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей и направляет услугодателю информацию по итогам (в течение трех рабочих дней);

18) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы нәтижелер бойынша ақпаратқа сәйкес, субсидия алуға өтінімді қарастыру нәтижелері туралы хабарламаны тіркейді және Мемлекеттік корпорацияға жолдайды (ақпарат алған күні);
19) Мемлекеттік корпорация қызметкері нәтижелер бойынша ақпаратқа сәйкес субсидиялау туралы хабарламаны тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға не оның нотариалды куәландырылған сенімхат бойынша өкіліне (бұдан әрі – оның өкілі) береді (он бес минуттан аспайды).
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесінің (рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі және оның басқа құрылымдық бөлімшеге берілу тәртібі көрсетіле отырып) сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.

18) исполнитель услугодателя, согласно информации по итогам, регистрирует и направляет в Государственную корпорацию уведомление о результатах рассмотрения заявки на получение субсидий (в день получения информации);
19) работник Государственной корпорации согласно информации по итогам регистрирует и выдает услугополучателю либо его представителю по нотариально заверенной доверенности (далее – его представитель) уведомление о результатах рассмотрения заявки на получение субсидий (не более пятнадцати минут).
Описание результата процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) (с указанием результата процедуры (действия) и порядка его передачи в другое структурное подразделение) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.

11. Қызметті портал арқылы көрсету кезіндегі көрсетілетін қызметті беруші мен көрсетілетін қызметті алушы рәсімдерінің (іс-қимылдарының) кезектілігі мен жүгіну тәртібінің сипаттамасы:
1) көрсетілетін қызметті алушы порталда тіркеледі және көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы сұраныс (бұдан әрі – электрондық сұраныс) пен стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады;
2) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы электрондық сұраныс пен құжаттарды қабылдайды және көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін алатын күні көрсетіле отырып, электрондық сұраныстың қабылданғаны туралы мәртебе көрсетіледі (он бес минуттан аспайды);

11. Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании услуги через портал:
1) услугополучатель регистрируется на портале и направляет запрос в форме электронного документа (далее – электронный запрос), удостоверенный ЭЦП услугополучателя и документы согласно пункту 9 стандарта;
2) исполнитель услугодателя принимает электронный запрос и документы и в "личном кабинете" услугополучателя отображается статус о принятии электронного запроса с указанием даты получения результата государственной услуги (не более пятнадцати минут);

3) электрондық сұраныс пен құжаттар қабылданғаннан кейін мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылдары осы регламенттің 6-тармағының 2-16) тармақшаларына сәйкес жүзеге асырылады;
4) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы нәтижелер бойынша ақпаратқа сәйкес субсидиялау туралы хабарламаны тіркейді және көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" жолдайды (он бес минуттан аспайды).
Мемлекеттік қызмет көрсетуге тартылған графикалық нысандағы ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимыл диаграммасы осы регламенттің 4-қосымшасында келтірілген.
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы
өнімінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
1- қосымша
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесінің (рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі және оның басқа құрылымдық бөлімшеге берілу тәртібі көрсетіле отырып) сипаттамасы
1
Рәсімнің
(іс-қимылдың) нөмірі
1
2
3
4
5
6
2
Құрылымдық бөлімшелердің атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы
Әкім
Көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы
Басқарманың кеңсе қызметкері
3
Рәсімнің
(іс-қимылдың) атауы және олардың сипаттамасы
құжаттарды тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға өтінім көшірмесін береді
құжаттарды қарайды
құжаттардың қағидада белгіленген талаптарға сәйкестігін тексереді, құжаттарды толықтырады, көрсетілетін қызметті алушының тиісті өндіріс деңгейіне сәйкестігін айқындайды және жиынтық акті жасайды
жиынтық актіні бекітеді
құжаттарды және жиынтық актіні
басқармаға жолдайды
құжаттар мен жиынтық актіні тіркейді
4
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі
құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына
ұсынады
құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына жолдайды
жиынтық актіні әкімнің бекітуіне ұсынады
көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына жолдайды
басқарманың басшысына ұсынады
5
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
30 минуттан аспайды
5 жұмыс күні ішінде
1 жұмыс күні ішінде
2 жұмыс күні ішінде
30 минуттан аспайды
кестенің жалғасы
1
Рәсімнің
(іс-қимылдың) нөмірі
7
8
9
10
11
12
13
14
2
Құрылымдық бөлімшелердің атауы
Басқарма
басшысы
Басқарманың орындаушысы
Көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы
Басқарманың орындаушысы
Комиссия
Комиссия төрағасы
Басқарма
Көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы
3
Рәсімнің
(іс-қимылдың) атауы және олардың сипаттамасы
құжаттар мен жиынтық актіні
қарайды
жиынтық актіні журналға тіркейді, жиынтық актінің қағиданың өлшемдері мен талаптарына сәйкестігін қарастырады және сәйкес келмеген жағдайда көрсетілетін қызметті берушіге пысықтауға қайтарады
түзетілген және толықтырылған жиынтық актіні басқармаға қайта ұсынады, мүмкін болмаған жағдайда, қайтарып беру себептерін жазбаша көрсете отырып, құжаттарды көрсетілетін қызметті алушыға қайтарады
жиынтық акті қағиданың өлшемдері мен талаптарына
сәйкес келген жағдайда жиынтық актіні комиссияның қарауына ұсынады
отырыс қорытындысымен облыс бойынша жиынтық акті жасайды
комиссиямен ұсынылған облыс бойынша жиынтық актіні бекітеді
облыс бойынша жиынтық актіні көрсетілетін қызметті алушылардың банктік есепшоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды аудару үшін қазынашылықтың аумақтық бөлімшесіне жолдайды және нәтижелер бойынша ақпаратты көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды
нәтижелер бойынша ақпаратқа сәйкес субсидиялау туралы хабарламаны тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға береді
4
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі
басқарманың орындаушысына жолдайды
жиынтық актіні
комиссия төрағасына бекітуге ұсынады
жиынтық актіні
басқармаға жолдайды
5
Орындалу мерзімі
30 минуттан
аспайды
3 жұмыс күні ішінде
5 жұмыс күні ішінде
комиссия отырысы өткізілетін күні
1 жұмыс күні ішінде
3 жұмыс күні ішінде
3 жұмыс күні ішінде
ақпарат алған күні
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы
өнімінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
2-қосымша
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесінің (рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі және оның басқа құрылымдық бөлімшеге берілу тәртібі көрсетіле отырып) сипаттамасы
1
Рәсімнің
(іс-қимылдың) нөмірі
1
2
3
4
5
6
7
8
2
Құрылымдық бөлімшелердің атауы
Мемлекеттік корпорация
Мемлекеттік корпорацияның
жинақтау бөлімінің қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы
Әкім
Көрсетілетін қызметті берушінің орындау-шысы
Басқарманың кеңсе қызметкері
3
Рәсімнің
(іс-қимылдың) атауы және олардың сипаттамасы
құжаттарды
тіркейді
құжаттарды көрсетілетін қызметті
берушіге
жолдайды
құжаттарды тіркейді
құжаттарды қарайды
құжаттардың қағидада белгіленген талаптарға сәйкестігін тексереді, құжаттарды толықтырады, көрсетілетін қызметті алушының тиісті өндіріс деңгейіне сәйкестігін айқындайды және жиынтық акті жасайды
жиынтық актіні бекітеді
құжаттарды және жиынтық актіні
басқармаға жолдайды
құжаттар мен жиынтық актіні тіркейді
4
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі
көрсетілетін қызметті алушыға құжаттардың қабылданғаны туралы немесе құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді
көрсетілетін қызметті берушінің басшысына
ұсынады
құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің орындаушы-сына жолдайды
жиынтық актіні әкімнің бекітуіне ұсынады
көрсетілетін қызметті берушінің орындаушы-сына жолдайды
басқарманың басшысына ұсынады
5
Орындалу мерзімі
15 минуттан аспайды
(1 жұмыс күні ішінде, құжаттарды қабылдау күні мемлекеттік қызметті көрсету мерзіміне кірмейді)
30 минуттан аспайды
30 минуттан аспайды
5 жұмыс күні ішінде
1 жұмыс күні ішінде
2 жұмыс күні ішінде
30 минуттан аспайды
кестенің жалғасы
1
Рәсімнің
(іс-қимылдың) нөмірі
9
10
11
12
13
14
15
16
17
2
Құрылымдық бөлімшелердің атауы
Басқарма
басшысы
Басқарманың орындаушысы
Көрсетілетін қызметті берушінің орындау-шысы
Басқарманың орындау-шысы
Комиссия
Комиссия төрағасы
Басқарма
Көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы
Мемлекеттік корпорация қызметкері
3
Рәсімнің
(іс-қимылдың) атауы және олардың сипаттамасы
құжаттар мен жиынтық актіні
қарайды
жиынтық актіні журналға тіркейді, жиынтық актіні қағиданың өлшемдері мен талаптарына сәйкестігін қарастырады және сәйкес келмеген жағдайда көрсетілетін қызметті берушіге пысықтауға қайтарады
түзетілген және толықтырыл-ған жиынтық актіні басқармаға қайта ұсынады, мүмкін болмаған жағдайда қайтарып беру себептерін жазбаша көрсете отырып, құжаттарды көрсетілетін қызметті алушыға қайтарады
жиынтық акті қағиданың өлшемдері мен талаптарына
сәйкес келген жағдайда жиынтық актіні комиссияның қарауына ұсынады
отырыс қорытынды-сымен облыс бойынша жиынтық акті жасайды
комиссиямен ұсынылған облыс бойынша жиынтық актіні бекітеді
облыс бойынша жиынтық актіні көрсетілетін қызметті алушылардың банктік есепшоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды аудару үшін қазынашылықтың аумақтық бөлімшесіне жолдайды және нәтижелер бойынша ақпаратты көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды
нәтижелер бойынша ақпаратқа сәйкес, субсидия алуға өтінімді қарастыру нәтижелері туралы хабарламаны тіркейді және Мемлекеттік корпорацияға жолдайды
нәтижелер бойынша ақпаратқа сәйкес субсидиялау туралы хабарламаны тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне береді
4
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі
басқарманың орындаушы-сына жолдайды
жиынтық актіні
комиссия төрағасына бекітуге ұсынады
жиынтық актіні
басқармаға жолдайды
5
Орындалу мерзімі
30 минуттан
аспайды
3 жұмыс күні ішінде
5 жұмыс күні ішінде
комиссия отырысы өткізілетін күні
1 жұмыс күні ішінде
3 жұмыс күні ішінде
3 жұмыс күні ішінде
ақпарат алған күні
15 минуттан аспайды
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы
өнімінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
3-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсетіле отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы
Көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде:
Көрсетілетін қызметті алушы Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде:
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы
өнімінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
4–қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетуге тартылған графикалық нысандағы ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимыл диаграммасы
кестенің жалғасы
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы
өнімінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
5-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы
Көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде:
кестенің жалғасы
Көрсетілетін қызметті алушы Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде:
кестенің жалғасы
Шартты белгілемелер:

3) после принятия электронного запроса и документов, действия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги осуществляются в соответствии с подпунктами 2-16) пункта 6 настоящего регламента;
4) исполнитель услугодателя согласно информации по итогам направляет в "личный кабинет" услугополучателя уведомление о результатах субсидирования (не более пятнадцати минут).
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги, в графической форме приведена в приложении 4 к настоящему регламенту.
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Субсидирование на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства"
Описание результата процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) (с указанием результата процедуры (действия) и порядка его передачи в другое структурное подразделение)
1
Номер процедуры (действия)
1
2
3
4
5
6
2
Наименование структурных подразделений
Сотрудник канцелярии услугодателя
Руководитель услугодателя
Исполнитель услугодателя
Аким
Исполнитель услугодателя
Сотрудник канцелярии управления
3
Наименование процедур
(действий) и их описание
регистрирует документы и выдает услугополучателю копию заявки
рассматривает документы
проверяет документы на соответствие требованиям, установленным правилами, дополняет документы, определяет соответствие услугополучателя соответствующему уровню прозводства и составляет сводный акт
утверждает сводный акт
направляет
документы и сводный акт в управление
регистрирует документы и сводный акт
4
Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия)
предоставляет документы руководителю услугодателя
направляет документы исполнителю услугодателя
предоставляет сводный акт на утверждение акиму
направляет исполнителю услугодателя
предоставляет руководителю управления
5
Срок исполнения
не более 30 минут
не более
30 минут
в течение 5 рабочих дней
в течение
1 рабочего дня
в течение 2 рабочих дней
не более 30 минут
продолжение таблицы
1
Номер процедуры (действия)
7
8
9
10
11
12
13
14
2
Наименование структурных подразделений
Руководитель
управления
Исполнитель управления
Исполнитель услугодателя
Исполнитель
управления
Комиссия
Председатель комиссии
Управление
Исполнитель услугодателя
3
Наименование процедур
(действий) и их описание
рассматривает документы и сводный акт
регистрирует сводный акт
в журнале, рассматривает сводный акт на предмет соответствия критериям и требованиям правил и в случае несоответствия возвращает на доработку услугодателю
повторно предоставляет исправленный и дополненный сводный акт в управление, в случае невозможности возвращает документы услугополучателю с письменным указанием причин возврата
в случае соответствия сводного акта критериям и требованиям правил предоставляет сводный акт на рассмотрение комиссии
по итогам заседания составляет сводный акт по области
утверждает представленный комиссией сводный акт по области
направляет сводный акт по области в территориальное подразделение казначейства для перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей и направляет услугодателю информацию по итогам
согласно информации по итогам, регистрирует и выдает услугополучателю уведомление о субсидировании
4
Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия)
направляет исполнителю управления
предоставляет сводный акт на утверждение председателю комиссии
направляет сводный акт
в управление
5
Срок исполнения
не более
30 минут
в течение
3 рабочих дней
в течение 5 рабочих дней
в день проведения заседания комиссии
в течение
1 рабочего дня
в течение
3 рабочих дней
в течение 3 рабочих дней
в день получения информации
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Субсидирование на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства"
Описание результата процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) (с указанием результата процедуры (действия) и порядка его передачи в другое структурное подразделение)
11
Номер процедуры (действия)
1
2
3
4
5
6
7
8
2
Наименование структурных подразделений
Работник
Государственной корпорации
Работник накопительного
отдела Государственной корпорации
Сотрудник канцелярии услугодателя
Руководитель услугодателя
Исполнитель услугодателя
Аким
Исполнитель услугодателя
Сотрудник канцелярии управления
3
Наименование процедур
(действий) и их описание
регистрирует
документы
направляет документы услугодателю
регистрирует документы
рассматривает документы
проверяет документы на соответствие требованиям, установленным правилами, дополняет документы, определяет соответствие услугополучателя соответствующему уровню прозводства и составляет сводный акт
утверждает сводный акт
направляет
документы и сводный акт в управление
регистрирует документы и сводный акт
4
Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия)
выдает услугополучателю расписку о приеме документов либо
об отказе в приеме документов
предоставляет руководителю услугодателя
направляет документы исполнителю услугодателя
предоставляет сводный акт на утверждение акиму
направляет исполнителю услугодателя
предоставляет руководителю управления
5
Срок исполнения
не более
15 минут
(в течение 1 рабочего дня, день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги)
не более
30 минут
не более
30 минут
в течение 5 рабочих дней
в течение
1 рабочего дня
в течение
2 рабочих дней
не более
30 минут
продолжение таблицы
1
Номер процедуры (действия)
9
10
11
12
13
14
15
16
17
2
Наименование структурных подразделений
Руководитель
управления
Исполнитель управления
Исполнитель услугодателя
Исполнитель
управления
Комиссия
Председатель комиссии
Управление
Исполнитель услугодателя
Работник
Государственной корпорации
3
Наименование процедур
(действий) и их описание
рассматривает документы и сводный акт
регистрирует сводный акт
в журнале, рассматривает сводный акт на предмет соответствия критериям и требованиям правил и в случае несоответствия возвращает на доработку услугодателю
повторно предоставляет исправленный и дополненный сводный акт в управление, в случае невозможности возвращает документы услугополуча-телю с письменным указанием причин возврата
в случае соответствия сводного акта критериям и требованиям правил предоставляет сводный акт на рассмотрение комиссии
по итогам заседания составляет сводный акт по области
утверждает представленный комиссией сводный акт по области
направляет сводный акт по области в территориальное подразделение казначейства для перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей и направляет услугодателю информацию по итогам
согласно информации по итогам, регистрирует и направляет в Государственную корпорацию уведомление о результатах рассмотре-ния заявки на получение субсидий
согласно информации по итогам регистрирует и выдает услугополучателю либо его представителю уведомление о субсидировании
4
Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия)
направляет исполнителю управления
предоставляет сводный акт на утверждение председателю комиссии
направляет сводный акт
в управление
5
Срок исполнения
не более
30 минут
в течение
3 рабочих дней
в течение
5 рабочих дней
в день проведения заседания комиссии
в течение
1 рабочего дня
в течение
3 рабочих дней
в течение 3 рабочих дней
в день получения информации
не более
15 минут
Приложение 3 к регламенту государственной услуги "Субсидирование на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства"
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
При обращении услугополучателя к услугодателю:
При обращении услугополучателя в Государственную корпорацию:
Приложение 4 к регламенту государственной услуги "Субсидирование на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства"
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги, в графической форме
продолжение таблицы
Приложение 5 к регламенту государственной услуги "Субсидирование на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
При обращении услугополучателя к услугодателю:
продолжение таблицы
При обращении услугополучателя в Государственную корпорацию:
продолжение таблицы
Условные обозначения: