"2016 жылға арналған бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 303 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 09 наурыздағы № 385 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 наурызда № 5410 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексіне сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 20 января 2016 года № 303 "О некоторых вопросах бюджетных инвестиционных и концессионных проектов на 2016 год"
Постановление акимата Кызылординской области от 09 марта 2016 года № 385. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 марта 2016 года № 5410. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "2016 жылға арналған бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 303 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5316 тіркелген, облыстық "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылдың 28 қаңтарында жарияланған) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген, техникалық-экономикалық негiздемелерін әзiрлеу немесе түзету, сондай-ақ оларға қажетті сараптамалар жүргізу "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2016 жылға арналған бюджеттiк инвестициялық жобалардың Тiзбесi осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 20 января 2016 года № 303 "О некоторых вопросах бюджетных инвестиционных и концессионных проектов на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5316, опубликовано 28 января 2016 года в областных газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести") следующее изменение:
Перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2016 год, разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований которых осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы "29" ақпан №385
қаулысына қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы 20 қаңтардағы № 303
қаулысымен бекітілген
Техникалық-экономикалық негiздемелерін әзiрлеу немесе түзету, сондай-ақ оларға қажетті сараптамалар жүргізу "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2016 жылға арналған бюджеттiк инвестициялық жобалардың Тiзбесi
Жобаның атауы
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу сомасы,
мың теңге
1
2
3
"Қызылорда облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1
Қызылорда қаласындағы ферроқорытпа зауытын сыртқы электрмен жабдықтау

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение
к постановлению акимата
Кызылординской области
от "9" марта 2016 года №385
Утвержден
постановлением акимата
Кызылординской области
от 20 января 2016 года № 303
Перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2016 год, разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований которых осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области"
Название проекта
Сумма финансирования разработки или корректировки, а также проведения необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов,
тысяч тенге
1
2
3
Государственное учреждение "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Кызылординской области"
1
Внешнее электроснабжение ферросплавного завода в городе Кызылорда

33 500
2
Қызылорда қаласы Сырдария өзенінің сол жақ жағалауындағы газ тарату желілерінің құрылысы
37 843
3
Қызылорда қаласы Сырдария өзенінің сол жақ жағалауын жылумен жабдықтау
80 421
4
"Қызылорда қаласы Сырдария өзенінің сол жақ жағалауындағы газ тарату желілерінің құрылысы", "Қызылорда қаласы Сырдария өзенінің сол жақ жағалауын жылумен жабдықтау" бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін мемлекеттік сараптамадан өткізу.
5 153
"Қызылорда облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1
Қызылорда қаласында Сырдария өзенінің сол жақ жағалау бөлігінде көше-жолдары желісінің құрылысы
258 607

33 500
2
Строительство газораспределительных сетей левого берега реки Сырдарьи в городе Кызылорда
37 843
3
Теплоснабжение левобережной части реки Сырдарьи в городе Кызылорде
80 421
4
Проведение государственной экспертизы технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов "Строительство газораспределительных сетей левого берега реки Сырдарьи в городе Кызылорда", "Теплоснабжение левобережной части реки Сырдарьи в городе Кызылорде"
5 153
Государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Кызылординской области"
1
Строительство улично-дорожных сетей в левобережной части реки Сырдарьи города Кызылорды
258 607