100.
Қызылорда облысының тіркелген діни бірлестіктері және олардың филиалдары
жылына
екі рет
айдың
20-сына
АЖО
"Қызылорда облыстық
ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Атауы қазақ тілінде;
Атауы орыс тілінде;
Басшының Т.А.Ә.;
Аудан/қала қазақ тілінде;
Аудан/қала орыс тілінде;
Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
Геопозициясы;
Байланыс телефондары;
Электрондық пошта мекенжайы;
Ресми сайты
101.
Қызылорда облысының рухани оқу орындары
жыл сайын
айдың
20-сына
АЖО
"Қызылорда облыстық
ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Атауы қазақ тілінде;
Атауы орыс тілінде;
Басшының Т.А.Ә.;
Көрсетілетін қызмет түрлері қазақ тілінде;
Көрсетілетін қызмет түрлері орыс тілінде;
Оқушылар саны;
Аудан/қала қазақ тілінде;
Аудан/қала орыс тілінде;
Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде; Геопозициясы;
Жұмыс режимі қазақ тілінде;
Жұмыс режимі орыс тілінде;
Байланыс телефондары;
Электрондық пошта мекенжайы;
Ресми сайт
102.
Қызылорда облысының ғибадат ғимараттары
жыл сайын
айдың
20-сына
АЖО
"Қызылорда облыстық
ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Атауы қазақ тілінде;
Атауы орыс тілінде;
Басшының Т.А.Ә.;
Сыйымдылығы;
Аудан/қала қазақ тілінде;
Аудан/қала орыс тілінде;
Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде; Геопозициясы;
Байланыс телефондары;
Электрондық пошта мекенжайы;
Ресми сайт
103.
Қызылорда облысында тілдерді дамыту және насихаттау бойынша өткізілетін іс-шаралар
жыл сайын
айдың
20-сына
АЖО
"Қызылорда облыстық
ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс-шараның атауы қазақ тілінде;
Іс-шараның атауы орыс тілінде;
Өткізілетін күні;
Өткізілетінорны қазақ тілінде;
Өткізілетінорны орыс тілінде;
Байланыс телефондары
104.
Қызылорда облысының агроөнеркәсіптік кешен нысандары (соның ішінде етті қайта өңдеуші кәсіпорындары, орман және балық шаруашылығында өнімдерін өндіру кәсіпорындары)
жылына
екі рет
айдың
20-сына
АЖО
"Қызылорда облысыныңауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (жинақ), "Қызылорда облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды
реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі, "Қызылорда облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Атауы қазақ тілінде;
Атауы орыс тілінде;
БСН;
Басшының Т.А.Ә.;
Көрсетілетін қызмет түрлері қазақ тілінде;
Көрсетілетін қызмет түрлері орыс тілінде;
Аудан/қала қазақ тілінде;
Аудан/қала орыс тілінде;
Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде; Геопозициясы;
Жұмыс режимі қазақ тілінде;
Жұмыс режимі орыс тілінде;
Байланыс телефондары;
Электрондық пошта мекенжайы

100.
Зарегистрированные религиозные объединения Кызылординской области и их филиалы
два раза в год
к 20 числу месяца
АРМ
Государственное учреждение "Кызылординское областное управление внутренней политики"
Наименование на казахском языке;
Наименование на русском языке;
Ф.И.О. руководителя;
Район/город на казахском языке;
Район/город на русском языке;
Адрес месторасположения на казахском языке;
Адрес месторасположения на русском языке;
Геопозиция;
Контактные телефоны;
Адрес электронной почты;
Официальный сайт
101.
Духовные учебные заведения Кызылординской области
ежегодно
к 20 числу месяца
АРМ
Государственное учреждение "Кызылординское областное управление внутренней политики"
Наименование на казахском языке;
Наименование на русском языке;
Ф.И.О. руководителя;
Виды оказываемых услуг на казахском языке;
Виды оказываемых услуг на русском языке;
Численность обучающихся;
Район/город на казахском языке;
Район/город на русском языке;
Адрес месторасположения на казахском языке;
Адрес месторасположения на русском языке;
Геопозиция;
Режим работы на казахском языке;
Режим работы на русском языке;
Контактные телефоны;
Адрес электронной почты;
Официальный сайт
102.
Культовые сооружения Кызылординской области
ежегодно
к 20 числу месяца
АРМ
Государственное учреждение "Кызылординское областное управление внутренней политики"
Наименование на казахском языке;
Наименование на русском языке;
Ф.И.О. руководителя;
Вместимость,
Район/город на казахском языке;
Район/город на русском языке;
Адрес месторасположения на казахском языке;
Адрес месторасположения на русском языке;
Геопозиция;
Контактные телефоны;
Адрес электронной почты;
Официальный сайт
103.
Проводимые мероприятия по развитию и пропаганде языков вКызылординской области
ежегодно
к 20 числу месяца
АРМ
Государственное учреждение "Кызылординское областное управление внутренней политики"
Наименование мероприятия на казахском языке;
Наименование мероприятия на русском языке;
Дата проведения;
Место проведения на казахском языке;
Место проведения на русском языке;
Контактные телефоны
104.
Объекты агропромышленного комплекса Кызылординской области (в том числе мясоперерабатывающие предприятия, предприятия по производству продуктов в лесном и рыбном хозяйстве)
два раза в год
к 20 числу месяца
АРМ
Государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" (свод), Государственное учреждение "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Кызылординской области", Государственное учреждение "Управление ветеринарии Кызылординской области"
Наименование на казахском языке;
Наименование на русском языке;
БИН;
Ф.И.О. руководителя;
Виды оказываемых услуг на казахском языке;
Виды оказываемых услуг на русском языке;
Район/город на казахском языке;
Район/город на русском языке;
Адрес месторасположения на казахском языке;
Адрес месторасположения на русском языке;
Геопозиция;
Режим работы на казахском языке;
Режим работы на русском языке;
Контактные телефоны;
Адрес электронной почты

105.
Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы өнімінің жалпы көлемі
ай сайын
айдың
20-сына
АЖО
"Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Кезеңі;
Ауыл шаруашылығы өнімінің түрі қазақ тілінде;
Ауыл шаруашылығы өнімінің түрі орыс тілінде;
Өлшем бірлігі қазақ тілінде;
Өлшем бірлігі орыс тілінде;
Жалпы өнімінің көлемі;
Өткен жылдың сәйкес кезеңімен салыстырғандағы динамикасы
106.
Қызылорда облысының өндірілген ет (тірі салмақта), сүт, жұмыртқа көлемі
ай сайын
айдың
20-сына
АЖО
"Қызылорда облысыныңауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (жинақ) "Қызылорда облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Кезеңі;
Өнімнің атауы қазақ тілінде;
Өнімнің атауы орыс тілінде;
Өлшем бірлігі қазақ тілінде;
Өлшем бірлігі орыс тілінде;
Өндіріс көлемі;
Өткен жылдың сәйкес кезеңімен салыстырғандағы динамикасы
107.
Қызылорда облысының ірі қара мал басы
ай сайын
айдың
20-сына
АЖО
"Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Кезеңі;
Атауы қазақ тілінде;
Атауыорыс тілінде;
Саны (мың бас);
Өткен жылдың сәйкес кезеңімен салыстырғандағы динамикасы
108.
Қызылорда облысының жеміс-көкөніс өнімдерін өндіру бойынша кәсіпорындары
ай сайын
айдың
20-сына
АЖО
"Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Атауы қазақ тілінде;
Атауы орыс тілінде;
БСН;
Басшының Т.А.Ә.;
Көрсетілетін қызмет түрлері қазақ тілінде;
Көрсетілетін қызмет түрлері орыс тілінде;
Аудан/қала қазақ тілінде;
Аудан/қала орыс тілінде;
Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде; Геопозициясы;
Жұмыс режимі қазақ тілінде;
Жұмыс режимі орыс тілінде;
Байланыс телефондары;
Электрондық пошта мекенжайы
109.
Қызылорда облысының жекешелендіру бойынша ақпараты
қажеттілігіне қарай
-
АЖО
"Қызылорда облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (жинақ), Қызылорда
қаласы мен аудандар әкімдері
Қала/аудан атаулары қазақ тілінде;
Қала/аудан атаулары орыс тілінде;
Іске асырылған нысандардың атауы қазақ тілінде;
Іске асырылған нысандардың атауы орыс тілінде;
Іске асырылған нысандар cаны және түрі қазақ тілінде;
Іске асырылған нысандар cаны және түрі орыс тілінде;
Іске асыру әдісі қазақ тілінде;
Іске асыру әдісі орыс тілінде;
Жалпы сомасы
110.
Қызылорда облысы бойынша мемлекеттік мүлікті мүліктік жалға және сенімді басқаруға беру бойынша ақпарат
қажеттілігіне қарай
-
АЖО
"Қызылорда облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (жинақ), Қызылорда қаласы мен аудандар әкімдері
Қала/аудан атаулары қазақ тілінде;
Қала/аудан атаулары орыс тілінде;
Келісім-шарттардың саны;
Алаңы (шаршы метр);
Жоспарланып отырған түсімдер (мың теңге);
Іс жүзіндегі түсімдер (мың теңге);
Орындалу пайызы

105.
Объем валовой продукции сельского хозяйства Кызылординской области
ежемесячно
к 20 числу месяца
АРМ
Государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Кызылординской области"
Период;
Вид продукции сельского хозяйства на казахском языке;
Вид продукции сельского хозяйства на русском языке;
Единица измерения на казахском языке;
Единица измерения на русском языке;
Объем валовой продукции;
Динамика по сравнению с аналогичным периодом прошлого года
106.
Объем произведенного мяса (в живом весе), молока, яиц Кызылординской области
ежемесячно
к 20 числу месяца
АРМ
Государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" (свод), Государственное учреждение "Управление ветеринарии Кызылординской области"
Период;
Наименование продукции на казахском языке;
Наименование продукции на русском языке;
Единица измерения на казахском языке;
Единица измерения на русском языке;
Объем производства;
Динамика по сравнению с аналогичным периодом прошлого года
107.
Поголовье крупного рогатого скота Кызылординской области
ежемесячно
к 20 числу месяца
АРМ
Государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Кызылординской области"
Период;
Наименование на казахском языке;
Наименование на русском языке;
Численность (тысяча голов);
Динамика по сравнению с аналогичным периодом прошлого года
108.
Предприятия по производству плодоовощной продукции Кызылординской области
ежемесячно
к 20 числу месяца
АРМ
Государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Кызылординской области"
Наименование на казахском языке;
Наименование на русском языке;
БИН;
Ф.И.О. руководителя;
Виды оказываемых услуг на казахском языке;
Виды оказываемых услуг на русском языке;
Район/город на казахском языке;
Район/город на русском языке;
Адрес месторасположения на казахском языке;
Адрес месторасположения на русском языке;
Геопозиция;
Режим работы на казахском языке;
Режим работы на русском языке;
Контактные телефоны;
Адрес электронной почты
109.
Информация по приватизации Кызылординской области
по мере необходимости
-
АРМ
Государственное учреждение "Управление финансов Кызылординской области" (свод), акимы города Кызылорда и районов
Наименование города/района на казахском языке;
Наименование города/района на русском языке;
Наименование реализованных объектов на казахском языке;
Наименование реализованных объектов на русском языке;
Количество и тип реализованных объектов на казахском языке;
Количество и тип реализованных объектов на русском языке;
Способ реализации на казахском языке;
Способ реализации на русском языке;
Общая сумма
110.
Информация по передаче государственного имущества в имущественный найм и доверительное управление по Кызылординской области
по мере необходимости
-
АРМ
Государственное учреждение "Управление финансов Кызылординской области" (свод), акимы города Кызылорда и районов
Наименование города/района на казахском языке;
Наименование города/района на русском языке;
Количество договоров;
Площадь (квадратный метр);
Планируемые поступления (тысяча тенге);
Фактические поступления (тысяча тенге);
Процент исполнения

111.
Қызылорда облысының сенімді басқаруға және коммуналдық меншік нысандарын жалға беру конкурстары жөніндегі деректері
қажеттілігіне қарай
-
АЖО
"Қызылорда облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (жинақ), Қызылорда
қаласы мен аудандар әкімдері
Қала/аудан атаулары қазақ тілінде;
Қала/аудан атаулары орыс тілінде;
Нысан атауы қазақ тілінде;
Нысан атауы орыс тілінде;
Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде; Геопозициясы;
Өтінім берушілер саны;
Нарықтық құны, теңге;
Баланстық құны;
Күні, уақыты және сауда-саттықтың өтетін орны;
Сенімгерлік басқаруға беру мерзімі
112.
Қызылорда облысының әлеуметтік бағыттағы нысандар құрылысы
жыл сайын
айдың
20-сына
АЖО
"Қызылорда облысының құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (жинақ), Қызылорда
қаласы мен аудандар әкімдері
Нысан атауы қазақ тілінде;
Нысан атауы орыс тілінде;
Құрылыс алаңы;
Қала/аудан қазақ тілінде;
Қала/аудан орыс тілінде;
Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде; Геопозициясы;
Құрылыстың басталуы;
Жоспар бойынша пайдалануға беру күні;
Тапсырыс беруші қазақ тілінде;
Тапсырыс беруші орыс тілінде;
Құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) қазақ тілінде;
Құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) орыс тілінде;
Телефоны;
Электрондық пошта мекенжайы
113.
Қызылорда облысының тұрғын үйлер құрылысы
жыл сайын
айдың
20-сына
АЖО
"Қызылорда облысының құрылыс,сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (жинақ), Қызылорда қаласы мен аудандар әкімдері
Нысан атауы қазақ тілінде;
Нысан атауы орыс тілінде;
Құрылыс алаңы;
Қабаттардың саны;
Пәтерлер саны;
Қала/аудан қазақ тілінде;
Қала/аудан орыс тілінде;
Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде; Геопозициясы;
Құрылыстың басталуы;
Жоспарланған эксплуатация күні;
Тапсырыс беруші қазақ тілінде;
Тапсырыс беруші орыс тілінде;
Құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) қазақ тілінде;
Құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) орыс тілінде;
Телефон;
Электрондық пошта
114.
Қызылорда облысының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы
жыл сайын
айдың
20-сына
АЖО
"Қызылорда облысының құрылыс,сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (жинақ), Қызылорда
қаласы мен аудандар әкімдері
Нысан атауы қазақ тілінде;
Нысан атауы орыс тілінде;
Құрылыс алаңы;
Қала/ауданқазақ тілінде;
Қала/ауданорыс тілінде,
Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде; Геопозициясы;
Құрылыстың басталуы;
Жоспарланған эксплуатация күні;
Тапсырыс беруші қазақ тілінде;
Тапсырыс беруші орыс тілінде;
Құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) қазақ тілінде;
Құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) орыс тілінде;
Телефон;
Электрондық пошта

111.
Данные о конкурсах на доверительное управление и аренду объектов коммунальной собственности Кызылординской области
по мере необходимости
-
АРМ
Государственное учреждение "Управление финансов Кызылординской области" (свод), акимы города Кызылорда и районов
Наименование города/района на казахском языке;
Наименование города/района на русском языке;
Наименование объекта на казахском языке;
Наименование объекта на русском языке;
Адрес месторасположения на казахском языке;
Адрес месторасположения на русском языке;
Геопозиция;
Количество заявителей;
Рыночная стоимость, тенге;
Балансовая стоимость;
Дата,время и место проведения торгов;
Срок передачи на доверительное управление
112.
Строительство объектов социального назначения Кызылординской области
ежегодно
к 20 числу месяца
АРМ
Государственное учреждение "Управление строительства,
архитектуры и градостроительства Кызылординской области" (свод), акимы города Кызылорда и районов
Наименование объекта на русском языке;
Наименование объекта на казахском языке;
Площадь строительства;
Город/район на казахском языке;
Город/район на русском языке;
Адрес месторасположения на казахском языке;
Адрес месторасположения на русском языке;
Геопозиция;
Начало строительства;
Планируемая дата ввода в эксплуатацию;
Заказчик на русском языке;
Заказчик на казахском языке;
Строительная компания (подрядная организация) на казахском языке;
Строительная компания (подрядная организация) на русском языке;
Телефон;
Адрес электронной почты
113.
Строительство жилых домов Кызылординской области
ежегодно
к 20 числу месяца
АРМ
Государственное учреждение "Управление строительства,
архитектуры и градостроительства Кызылординской области" (свод), акимы города Кызылорда и районов
Наименование объекта на русском языке;
Наименование объекта на казахском языке;
Площадь строительства;
Количество этажей;
Количество квартир;
Город/район на казахском языке;
Город/район на русском языке;
Адрес месторасположения на казахском языке;
Адрес месторасположения на русском языке;
Геопозиция;
Начало строительства;
Планируемая дата ввода в эксплуатацию;
Заказчик на казахском языке;
Заказчик на русском языке;
Строительная компания (подрядная организация) на русском языке;
Строительная компания (подрядная организация) на казахском языке;
Телефон;
Адрес электронной почты
114.
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры Кызылординской области
ежегодно
к 20 числу месяца
АРМ
Государственное учреждение "Управление строительства, архитектуры и градостроительства Кызылординской области" (свод), акимы города Кызылорда и районов
Наименование объекта на русском языке;
Наименование объекта на казахском языке;
Площадь строительства;
Город/район на казахском языке;
Город/район на русском языке;
Адрес месторасположения на казахском языке;
Адрес месторасположения на русском языке;
Геопозиция;
Начало строительства;
Планируемая дата ввода в эксплуатацию;
Заказчик на казахском языке;
Заказчик на русском языке;
Строительная компания (подрядная организация) на казахском языке;
Строительная компания (подрядная организация) на русском языке;
Телефон;
Адрес электронной почты

115.
Қызылорда облысының пайдалануға берілген тұрғын үй шаршы метрінің көлемі
жыл сайын
айдың
20-сына
АЖО
"Қызылорда облысының құрылыс,сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (жинақ), "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Қызылорда облысының Статистика департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша), Қызылорда қаласы мен аудандар әкімдері
Кезеңі;
Коммерциялық тұрғын үй , мың шаршы метр;
ЖАО-да кезекте тұрғандар үшін жалға беретін тұрғын үй, мың шаршы метр;
Жеке тұрғын үй құрылысы, мың шаршы метр;
Пайдалануға берілген тұрғын үйлердің жалпы ауданы, мың шаршы метр;
Барлық санаттар үшін Тұрғын-үй құрылыс жинақ жүйесі арқылы несиелік тұрғын-үй, мың шаршы метр
116.
Қызылорда облысының жоспарланып отырған саяжай учаскелерін бұзу жөніндегі деректер
жылына
екі рет
айдың
20-сына
АЖО
"Қызылорда облысының құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (жинақ), Қызылорда
қаласы мен аудандар әкімдері
Саяжай алабы (бағбандық) атауы қазақ тілінде;
Саяжай алабы (бағбандық) атауы орыс тілінде;
Бұзуға жататын аумақ;
Геопозициясы;
Бұзудың жоспарланған мерзімі
117.
Қызылорда облысының өнеркәсібі бойынша статистикалық мәліметтер (тау-кен өндіру және карьерлерді қазу өнеркәсібінің көлемдері, басқа да металл емес минералдық өнімдер көлемі, жеңіл өнеркәсіп өнімінің көлемі, машина жасау өндірісінің көлемі, металлургия өнеркәсібі өнімдерінің көлемі, дайын металл бұйымдарының көлемі)
ай сайын
айдың
20-сына
АЖО
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Қызылорда облысының Статистика департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Статистикалық көрсеткіш қазақ тілінде;
Статистикалық көрсеткіш орыс тілінде;
Кезеңі;
Өлшем бірлігі қазақ тілінде;
Өлшем бірлігі орыс тілінде;
Көлемі;
Өткен жылдың сәйкес кезеңімен салыстырғандағы динамикасы
118.
Қызылорда облысының өнеркәсіп нысандары
жыл сайын
айдың
20-сына
АЖО
"Қызылорда облысының индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Атауы қазақ тілінде;
Атауы орыс тілінде;
БСН;
Басшының Т.А.Ә.;
Қызмет бағыты қазақ тілінде;
Қызмет бағыты орыс тілінде;
Аудан/қала қазақ тілінде;
Аудан/қала орыс тілінде;
Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде; Геопозициясы;
Жұмыс режимі қазақ тілінде;
Жұмыс режимі орыс тілінде;
Байланыс телефондары;
Электрондық пошта мекенжайы;
Ресми сайты

115.
Объем введенных квадратных метров жилья Кызылординской области
ежегодно
к 20 числу месяца
АРМ
Государственное учреждение "Управление строительства, архитектуры и градостроительства Кызылординской области" (свод), республиканское государственное учреждение "Департамент статистики Кызылординской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (по согласованию), акимы города Кызылорда и районов
Период;
Коммерческое жилье, тысяча квадратных метров;
Арендное жилье для очередников МИО, тысяча квадратных метров;
Индивидуальное жилищное строительство, тысяча квадратных метров;
Общая площадь введенных в эксплуатацию жилых домов, тысяча квадратных метров;
Кредитное жилье через систему Жилстройсбережений для всех категорий, тысяча квадратных метров
116.
Сведения по планируемому сносу дачных участков Кызылординской области
два раза в год
к 20 числу месяца
АРМ
Государственное учреждение "Управление строительства,
архитектуры и градостроительства Кызылординской области" (свод), акимы города Кызылорда и районов
Наименование дачного массива(садоводства) на казахском языке;
Наименование дачного массива (садоводства) на русском языке;
Территория, подпадающая под снос;
Планируемый срок сноса
117.
Статистические данные по промышленности Кызылординской области (объемы горнодобывающей промышленности и разработки карьеров, объем прочей неметаллической минеральной продукции, объем продукции легкой промышленности, объем продукции машиностроения, объем продукции металлургической промышленности, объем готовых металлических изделий)
ежемесячно
к 20 числу месяца
АРМ
Республиканское государственное учреждение "Департамент статистики Кызылординской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (по согласованию)
Статистический показатель на казахском языке;
Статистический показатель на русском языке;
Период;
Единица измерения на казахском языке;
Единица измерения на русском языке;
Объем;
Динамика по сравнению с аналогичным периодом прошлого года
118.
Объекты промышленности Кызылординской области
ежегодно
к 20 числу месяца
АРМ
Государственное учреждение "Управление индустриально-инновационного развития Кызылординской области"
Наименование на казахском языке;
Наименование на русском языке;
БИН;
Ф.И.О. руководителя;
Направление деятельности на казахском языке;
Направление деятельности на русском языке;
Район/город на казахском языке;
Район/город на русском языке;
Адрес месторасположения на казахском языке;
Адрес месторасположения на русском языке;
Геопозиция;
Режим работы на казахском языке;
Режим работы на русском языке;
Контактные телефоны;
Адрес электронной почты;
Официальный сайт

119.
Қызылорда облысының кең таралған пайдалы қазбаларын өндіру бойынша деректері
ай сайын
айдың
20-сына
АЖО
"Қызылорда облысының индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Деректер тізбесі қазақ тілінде;
Деректер тізбесі орыс тілінде;
Есептілік кезеңі;
Ағымдағы есептілік кезеңі үшін өндіру көлемі;
Алдыңғы есептілік кезеңімен салыстыру
120.
Қызылорда облысының кен орындары
жыл сайын
айдың
20-сына
АЖО
"Қызылорда облысының индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Кен орнының атауы қазақ тілінде;
Кен орнының атауы орыс тілінде;
Кен орынның түрі қазақ тілінде;
Кен орынның түрі орыс тілінде;
Көлемі;
Қызмет көрсетуші ұйымы;
Кен орнының орналасуы;
Геопозициясы
121.
Қызылорда облысының барлық қалалар мен елді мекендері бас жоспарларының схемалары және егжей-тегжейлі жоспарлау жобалары
жыл сайын
айдың
20-сына
АЖО
"Қызылорда облысының құрылыс, сәулет және
қала құрылысы
басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Атауы қазақ тілінде;
Атауы орыс тілінде;
Жоба түрі қазақ тілінде;
Жоба түрі орыс тілінде;
Бастапқы жылға халық саны (жыл/адам);
Есептік мерзімге халық саны (жыл/адам);
Жобаға тапсырыс беруші қазақ тілінде;
Жобаға тапсырыс беруші орыс тілінде;
Жобаны әзірлеуші қазақ тілінде;
Жобаны әзірлеуші орыс тілінде;
Бекітілген күні, кіммен берілді, шешім нөмірі қазақ тілінде;
Бекітілген күні, кіммен берілді, шешім нөмірі орыс тілінде;
Нақты жай-күйі (жинақтылығы, әзірленген бағдарламасы Auto CAD, Cоreldraw және тағы басқа (бар болған жағдайда), әзірлеу/түзету сатысы) қазақ тілінде;
Нақты жай-күйі (жинақтылығы, әзірленген бағдарламасы Auto CAD, Cоreldraw және тағы басқа (бар болған жағдайда), әзірлеу/түзету сатысы) орыс тілінде
122.
Қызылорда облысының коммерциялық мақсаттарда сатылған жер учаскілері
жыл сайын
айдың
20-сына
АЖО
"Қызылорда облысының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі (жинақ), Қызылорда қаласы мен аудандар әкімдері
Қала /аудан атауы қазақ тілінде;
Қала /аудан атауы орыс тілінде;
Аукциондар саны;
Учаскелер саны;
Аукцион арқылы сатылған жер көлемі, гектар;
Бағасы, мың теңге;
Құқық түрі қазақ тілінде;
Құқық түрі орыс тілінде
123.
Қызылорда облысының аудандар мен облыстық маңызы бар қалалар бөлінісінде жер санаттары бойынша жер қорын бөлу
жыл сайын
айдың
20-сына
АЖО
"Қызылорда облысының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі (жинақ), Қызылорда қаласы мен аудандар әкімдері
Аудандар мен облыстық маңызы бар қаланың атауы қазақ тілінде;
Аудандар мен облыстық маңызы бар қаланың атауы орыс тілінде;
Жер санатының атауы қазақ тілінде;
Жер санатының атауы орыс тілінде;
Әрбір санат бөлінісіндегі жер көлемі;
Есепті кезең;
Геопозициясы
Ескертпе:
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
АЖО – автоматтандырылған жұмыс орны;
БСН – бизнес сәйкестендіру нөмірі;
Т.А.Ә. – тегі, аты, әкесінің аты;
ЖАО – жергілікті атқарушы орган;
ҚР –Қазақстан Республикасы;
ПИК – пәтер иелері кооперативі;
БАҚ – бұқаралық ақпарат құралдары;
ҮЕҰ – үкіметтік емес ұйымдар.

119.
Данные по добыче общераспространенных полезных ископаемых Кызылординской области
ежемесячно
к 20 числу месяца
АРМ
Государственное учреждение "Управление индустриально-инновационного развития Кызылординской области"
Объем добычи на казахском языке;
Объем добычи на русском языке;
Отчетный период;
Объем добычи за текущий отчетный период;
Сравнение с предыдущим отчетным периодом
120.
Месторождения Кызылординской области
ежегодно
к 20 числу месяца
АРМ
Государственное учреждение "Управление индустриально-инновационного развития Кызылординской области"
Наименование месторождения на казахском языке;
Наименование месторождения на русском языке;
Вид месторождения на казахском языке;
Вид месторождения на русском языке;
Объем;
Обслуживающая организация;
Расположение месторождения; Геопозиция
121.
Cхемы генеральных планов всех городов и населенных пунктов и проекты детальных планировок Кызылординской области
ежегодно
к 20 числу месяца
АРМ
Государственное учреждение "Управление строительства,
архитектуры и градостроительства Кызылординской области"
Наименование на казахском языке;
Наименование на русском языке;
Тип проекта на казахском языке;
Тип проекта на русском языке;
Численность населения на исходный год (год/человек);
Численность населения на расчҰтный срок (год/человек);
Заказчик проекта на казахском языке;
Заказчик проекта на русском языке;
Разработчик проекта на казахском языке;
Разработчик проекта на русском языке;
Дата утверждения, кем выдано, номер решения на казахском языке;
Дата утверждения, кем выдано, номер решения на русском языке;
Фактическое состояние (комплектность, разработан в программе Auto CAD, Coreldraw и так далее (при наличии), стадия разработки/корректировки) на казахском языке;
Фактическое состояние (комплектность, разработан в программе Auto CAD, Coreldraw и так далее (при наличии), стадия разработки/корректировки) на русском языке
122.
О реализованных для коммерческих целей земельных участках Кызылординской области
ежегодно
к 20 числу месяца
АРМ
Государственное учреждение "Управление земельных отношений Кызылординской области" (свод), акимы города Кызылорда и районов
Наименование города/района на казахском языке;
Наименование города/района на русском языке;
Количество аукционов;
Количество участков;
Площадь земли, проданной через аукцион, гектар;
Цена, тысяча тенге;
Вид права на казахском языке;
Вид права на русском языке
123.
Распределение земельного фонда по категориям земель в разрезе районов и городов областного значения Кызылординской области
ежегодно
к 20 числу месяца
АРМ
Государственное учреждение "Управление земельных отношений Кызылординской области" (свод), акимы города Кызылорда и районов
Наименование района / города областного значения на казахском языке;
Наименование района / города областного значения на русском языке;
Наименование категории земель на казахском языке;
Наименование категории земель на русском языке;
Площадь земель в разрезе каждой категории;
Отчетный период;
Геопозиция
Примечание:
Расшифровка аббревиатур:
АРМ – автоматизированное рабочее место;
БИН – бизнесидентификационный номер;
Ф.И.О. – фамилия, имя, отчество;
МИО – местный исполнительный орган;
РК – Республика Казахстан;
КСК – кооперативы собственников квартир;
СМИ– средства массовой информации;
НПО– неправительственные организации.