Қызылорда облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін сумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 13 шілдедегі № 532 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 тамызда № 5578 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 13 шілдедегі № 835 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 13.07.2017 № 835 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Аудандар аймағында тұратын есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін сумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық қызметтерді тұтыну нормалары;

Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по водоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Кызылординской области
Постановление акимата Кызылординской области от 13 июля 2016 года № 532. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 августа 2016 года № 5578. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 13 июля 2017 года № 835
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 13.07.2017 № 835 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) Нормы потребления коммунальных услуг по водоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета, проживающих на территории районов;

2) Қызылорда қаласы аймағында тұратын есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін сумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық қызметтерді тұтыну нормалары бекітілсін.
2. "Қызылорда облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.Ж. Сүлейменовке жүктелсін.

2) Нормы потребления коммунальных услуг по водоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета, проживающих на территории города Кызылорды.
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Кызылординской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Сулейменова С.Ж.

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы "13" шілдедегі
№ 532 қаулысымен бекітілген
Аудандар аймағында тұратын есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін сумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық қызметтерді тұтыну нормалары
Тұтыну сипаты
Өлшем бірлігі
Тәулікке тұтынатын су нормасы (литр)
1.
Көшедегі су тарату колонкаларынан суды алу
1 тұрғын тәулігіне

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Утвержден
постановлением акимата
Кызылординской области
от "13" июля 2016 года № 532
Нормы потребления коммунальных услуг по водоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета, проживающих на территории районов
Характеристика потребления
Единица измерения
Норма потребления воды за сутки (литр)
1.
Разбор воды из уличных водоразборных колонок
1 житель в сутки