Қызылорда облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормасын бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 13 шілдедегі № 531 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 тамызда № 5580 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қызылорда облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормасы бекітілсін.
2. "Қызылорда облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.Ж. Сүлейменовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы "13" шілде
№ 531 қаулысына қосымша
Қызылорда облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормасы
Елді мекеннің атауы
Жылу энергиясының тұтыну нормалары
Өлшем бірлігі
Мәні
1.
Қызылорда қаласы
Жылыту маусымында көп пәтерлі және жеке тұрғын үйлердің 1 шаршы метрінің нормасы
Гигакалорий

Об утверждении нормы потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Кызылординской области
Постановление акимата Кызылординской области от 13 июля 2016 года № 531. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 августа 2016 года № 5580
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить норму потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Кызылординской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Кызылординской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Сулейменова С.Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение
к постановлению акимата
Кызылординской области
от "13" июля 2016 года № 531
Норма потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Кызылординской области
Наименование населенного пункта
Нормы потребления тепловой энергии
Единица измерения
Значение
1.
город Кызылорда
Норма на отопительный сезон многоквартирных и индивидуальных жилых домов на 1 квадратный метр
Гигакалорий