Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 11 ақпандағы № 4923 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 ақпанда № 5353 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 4 ақпандағы № 1978 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 04.02.2022 № 1978 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негіздеүй-жайлар берілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Қызылорда қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесініңбасшысы Е. Турабаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев
Қызылорда қаласы әкімдігінің
2016 жылғы "11" ақпандағы
№ 4923 қаулысына қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Елдімекеннің атауы
Кездесу үшін үй-жайлар
1
Қызылорда қаласы, Ә.Қашаубаев көшесi, №37
"Қалалық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің" Қалалық мәдениет Үйлер, клубтар және халықтық ұжымдар" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2
Қызылорда қаласы, Қазыбек би көшесі, №21
"Қалалық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің" Қалалық мәдениет Үйлер, клубтар және халықтық ұжымдар" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
3
Қызылорда қаласы, Желтоқсан көшесі, №1
"Қызылорда облысының мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының "Қызылорда облыстық Нартай Бекежанов атындағы қазақ музыкалық драма театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
4
Қызылорда қаласы, Е.Әуелбеков көшесі, №5
"Қызылорда облысының мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының "Қызылорда облыстық филармониясы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
5
Қызылорда қаласы, Қызылөзек ауылдық округі, Қараөзек ауылы, Абылай хан көшесі, №30
Қызылөзек ауылдық округі әкімі аппаратының "Қараөзек ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
6
Қызылорда қаласы, Қызылөзек ауылдық округі, Қараөзек ауылы, Абылай хан көшесі, №51
"Қалалық білім бөлімінің №39 Қызылөзек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
7
Қызылорда қаласы, Қарауылтөбе ауылдық округі, Қарауылтөбе ауылы, Амангелді көшесі, №1а
Қалалық білім бөлімінің "№179 А.Хангелдин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8
Қызылорда қаласы, Қосшыңырау ауылдық округі, Абай ауылы, Бейбітшілік көшесі, №12
Қосшыңырау ауылдық округі әкімі аппаратының "Абай мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
9

О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 11 февраля 2016 года № 4923. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 февраля 2016 года № 5353. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 4 февраля 2022 года № 1978
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 04.02.2022 № 1978 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат города Кызылорда ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить помещения кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима города Кызылорда" Турабаева Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорда Н. Налибаев
Приложение
к постановлению акимата города Кызылорда
от "11" февраля 2016 года № 4923
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Наименование населенного пункта
Помещения для встреч
1
Город Кызылорда, улица А.Кашаубаева, №37
Государственное коммунальное казенное предприятие "Городской Домов культуры, клубов и народных коллективов" городского отдела культуры и развития языков"
2
Город Кызылорда, улица Казыбек би, №21
Государственное коммунальное казенное предприятие "Городской Домов культуры, клубов и народных коллективов" городского отдела культуры и развития языков"
3
Город Кызылорда, улица Желтоксан, №1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординский областной казахский музыкальный драматический театр имени Нартай Бекежанова" управления культуры, архивов и документации Кызылординской области"
4
Город Кызылорда, улица Е.Ауелбекова, №5
Коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординская областная филармония" управления культуры, архивов и документации Кызылординской области"
5
Город Кызылорда, сельский округ Кызылозек, село Караозек, улица Абылай хана, №30
Государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб Караөзек" аппарата акима сельского округа Кызылозек
6
Город Кызылорда, сельский округ Кызылозек, село Караозек, улица Абылай хана, №51
Государственное коммунальное учреждение "средняя школа №39 Кызылозек" городского отдела образования
7
Город Кызылорда, сельский округ Карауылтобе, село Карауылтобе, улица Амангельды, №1а
Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа №179 имени А.Хангельдина" городского отдела образования
8
Город Кызылорда, сельский округ Косшынырау, село Абай, улица Бейбитшилик, №12
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры Абая" аппарата акима сельского округа Косшынырау
9

Қызылорда қаласы, Белкөл кенті, 2 Линия, №34
Белкөл кенті әкімі аппаратының "Белкөл кентінің клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
10
Қызылорда қаласы, Белкөл кенті
Қалалық білім бөлімінің "№189 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
11
Қызылорда қаласы, Тасбөгет кенті, Ш.Есенов көшесі, №5
Тасбөгет кенті әкімі аппаратының "Сәбира Майханова атындағы мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
12
Қызылорда қаласы, Талсуат ауылдық окургі, Талсуат ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, №46
"Қалалық білім бөлімінің №178 орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
13
Қызылорда қаласы, Ақжарма ауылдық округі, Ақжарма ауылы, Абай көшесі, №9
Ақжарма ауылдық округі әкімі аппаратының "Ақжарма ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
14
Қызылорда қаласы, Қызылжарма ауылдық округі, Қызылжарма ауылы, К.Сексенбаев көшесі, №38
Қызылжарма ауылдық округі әкімі аппаратының "Қызылжарма мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
15
Қызылорда қаласы, Қызылжарма ауылдық округі, Қызылжарма ауылы, К.Сексенбаев көшесі, нөмірсіз
"Қалалық білім бөлімінің Сақтапберген Әлжіков атындағы №144 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
16
Қызылорда қаласы, Ақсуат ауылдық округі, Жақыпбек Маханбетов ауылы, Жанжунбаева көшесі, №41
"Қалалық білім бөлімінің №268 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Город Кызылорда, поселок Белколь, 2 Линия, №34
Государственное коммунальное казенное предприятие "Клуб поселка Белкол" аппарата акима поселка Белкол
10
Город Кызылорда, поселок Белкуль
Государственное коммунальное учреждение "средняя школа №189" городского отдела образования
11
Город Кызылорда, поселок Тасбогет, улица Ш.Есенова, №5
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры имени Сабиры Майхановой" аппарата акима поселка Тасбогет
12
Город Кызылорда, сельский округ Талсуат, село Талсуат, улица Абая Кунанбаева, №46
Государственное коммунальное учреждение "средняя школы №178" городского отдела образования
13
Город Кызылорда, сельский округ Акжарма, село Акжарма улица Абай Кунанбаев, №9
Государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб Акжарма" аппарата акима сельского округа Акжарма
14
Город Кызылорда, сельский округ Кызылжарма, село Кызылжарма, улица К.Сексенбаева, №38
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры Кызылжарма" аппарата акима сельского округа Кызылжарма
15
Город Кызылорда, сельский округ Кызылжарма, село Кызылжарма, улица К.Сексенбаева, без номера
Государственное коммунальное учреждение "средней школы №144 имени Сактапбергена Альжикова" городского отдела образования
16
Город Кызылорда, сельский округ Акжарма, село Жакыпбек Маханбетова улица Жанжунбаева, №41
Государственное коммунальное учреждение "средняя школы №268" городского отдела образования