Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлерін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 наурыздағы № 5067 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 сәуірде № 5472 болып тіркелді.
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мемлекеттiк тұрғын үй қорынан тұрғын үйдi (коммуналдық тұрғын үй қорынан) пайдаланғаны үшiн төлемақы мөлшерлерi белгiленсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда қаласы әкiмiнiң орынбасары А.Шәменовке жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев
"КЕЛIСIЛДI"
"Қызылорда қалалық тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық
және тұрғын үй инспекциясы
бөлімі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________ Е.Қ.Бердібаев
"16" наурыз 2016 жыл
"КЕЛIСIЛДI"
"Қызылорда қаласының жұмыспен
қамту орталығы" мемлекеттiк
коммуналдық мекемесiнің директоры
_____________ Г.А.Аяпбергенов
"16" наурыз 2016 жыл
Қызылорда қаласы әкiмдiгiнiң
2016 жылғы 16 наурыздағы
№ 5067 қаулысына қосымша
Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан тұрғын үйдi (коммуналдық тұрғын үй қорынан) пайдаланғаны үшiн төлемақы мөлшерлерi

Об установлении размеров платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 16 марта 2016 года № 5067. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 апреля 2016 года № 5472.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размеры платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда (из коммунального жилищного фонда) согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кызылорды Шаменова А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель коммунального
государственного учреждения
"Кызылординский городской
отдел жилищно-коммунального
хозяйства и жилищной инспекции"
_________________ Е.К.Бердибаев
"16" март 2016 год
"СОГЛАСОВАНО"
Директор государственного
коммунального учреждения
"Центр занятости города Кызылорда"
"16" март 2016 год
Приложение к постановлению
акимата города Кызылорда
от 16 марта 2016 года №5067
Размеры платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда (из коммунального жилищного фонда)